مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خط چشم

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

خط چشم مایع این لی

خط چشم مایع این لی حاوی رنگدانه های مرغوب جهت ایجاد رنگ مشکی با ماندگاری زیاد است. نوع قلم مناسب این محصول به آسانی امکان کشیدن خط صاف و دقیق را در پشت چشم ایجاد می کند. خط چشم این لی به دلیل کیفیت بالای مواد به کار رفته در آن اطراف چشم پخش نمی شود، به سرعت خشک شده و روی پلک چروک ایجاد نمی کند. این خط چشم دارای سازگاری بالا با چشم های حساس می باشد.
21,000 تومان

خط چشم مویی دبورا

خط چشم مویی دبورا با دارا بودن رنگدانه های مرغوب و مشکی به ایجاد خطی تیره، برای داشتن نگاهی جذاب و گیرا کمک می کند. نوع قلموی این محصول به آسانی امکان کشیدن خط صاف و دقیق را در پشت چشم ایجاد می کند. این خط چشم دارای بافتی سبک همراه با کیفیتی بسیار بالا بوده که برای استفاده روزانه مناسب بوده و احتمال حساسیت را به حداقل می رساند. این خط چشم با قلموی انعطاف پذیر خود شما را در کشیدن یک خط چشم آسان و حرفه ای همراهی می کند و پوششی پیوسته و یکنواخت را در پشت پلک به وجود می آورد. خط چشم مویی دبورا به سرعت خشک می شود و در شستشو راحت پاک می شود.

26,000 تومان

خط چشم مویی ضد آب دبورا

خط چشم مویی ضد آب دبورا با قلموی انعطاف پذیر و برس مویی به گونه ای طراحی شده تا امکان کنترل مناسب را برای کشیدن خطوط نازک و ضخیم مشکی فراهم کند. این خط چشم ضد آب بوده و برای افرادی که خواستار ماندگاری بالای آرایش خود هستند گزینه مناسبی است. خط چشم ضد آب دبورا دارای بافتی سبک همراه با کیفیتی بسیار بالا بوده و با فرمولاسیون ضد حساسیت خود، برای چشم های حساس نیز مناسب است.

26,000 تومان

خط چشم ماژیکی سر گرد اسنس مدل Rock & Doll

خط چشم ماژیکی سر گرد اسنس دارای ماندگاری طولانی مدت است و نیاز به تمدید در طی روز ندارد. سر گرد و نمدی این خط چشم، کشیدن خطوط پهن، طراحی اطراف چشم و گذاشتن نقطه را بسیار آسان می نماید.


12,000 تومان

خط چشم ضد آب اسنس مدل Super Precise

نوک خط چشم ضد آب اسنس مدل Super Precise مویی می باشد و برای کشیدن خطوط ظریف و دقیق در قسمت بالا و پایین پلک گزینه مناسبی است. این محصول در برابر شستشو با آب مقاوم است. بنابراین بدون نگرانی از ریزش آن، می توانید در هوای مرطوب و استخر از این محصول استفاده نمایید.

14,000 تومان

خط چشم ماژیکی ضد آب اسنس

نوک باریک خط چشم ماژیکی ضد آب اسنس کشیدن خط چشمی دقیق را بسیار راحت می نماید. این خط چشم فوق العاده مشکی می باشد، پخش نمی شود، ماندگاری بالایی داشته و در طی روز نیازی به تمدید ندارد.

18,000 تومان

خط چشم ماژیکی با دوام اسنس مدل Long-lasting

خط چشم ماژیکی با دوام اسنس مدل Long-lasting خط چشمی با مایع ژاپنی است و کیفیت بسیار بالایی دارد. نوک نمدی این خط چشم کار با آن را راحت تر کرده و می توان به راحتی خط چشمی دقیق کشید. این محصول ماندگاری بالایی دارد، نمی ریزد و دور چشم را سیاه نمی کند.

16,000 تومان

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 06 اسنس

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 06 اسنس به دلیل شکل مدادی و کاربردی و همچنین بافت یکدستی که دارد، می توان از آن هم به عنوان مداد چشم و هم سایه چشم استفاده کرد. این محصول دو کاره دارای دوام بسیار زیاد نیز می باشد.

13,500 تومان

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 05 اسنس

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 05 اسنس به دلیل شکل مدادی و کاربردی و همچنین بافت یکدستی که دارد، می توان از آن هم به عنوان مداد چشم و هم سایه چشم استفاده کرد. این محصول دو کاره دارای دوام بسیار زیاد نیز می باشد.

13,500 تومان

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 04 اسنس

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 04 اسنس به دلیل شکل مدادی و کاربردی و همچنین بافت یکدستی که دارد، می توان از آن هم به عنوان مداد چشم و هم سایه چشم استفاده کرد. این محصول دو کاره دارای دوام بسیار زیاد نیز می باشد.

13,500 تومان

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 03 اسنس

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 03 اسنس به دلیل شکل مدادی و کاربردی و همچنین بافت یکدستی که دارد، می توان از آن هم به عنوان مداد چشم و هم سایه چشم استفاده کرد. این محصول دو کاره دارای دوام بسیار زیاد نیز می باشد.

13,500 تومان

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 02 اسنس

خط چشم و سایه چشم دو کاره شماره 02 اسنس به دلیل شکل مدادی و کاربردی و همچنین بافت یکدستی که دارد، می توان از آن هم به عنوان مداد چشم و هم سایه چشم استفاده کرد. این محصول دو کاره دارای دوام بسیار زیاد نیز می باشد.

14,000 تومان
حداقل: 11,400 تومان حداکثر: 26,000 تومان
ريال11400 ريال26000