داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خمیر

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

خمیر قبل از اصلاح سنستیو اکتیو کامفورت نیوآ مناسب آقایان 100 میلی‌لیتر

خمیر اصلاح نیوآ مدل سنسیتیو اکتیو کامفورت کف متراکم و کرمی مانند دارد که حاوی مواد معدنی و ویتامین‌های لازم است. این خمیر تاثیر زیادی در پیشگیری از سوختگی با تیغ و حفظ لطافت و نرمی پوست را دارد.

27,700 تومان

خمیر قبل از اصلاح نیوآ اورجینال مایلد مناسب آقایان 100 میلی لیتر

خمیر اصلاح نیوآ مدل اورجینال مایلد در حجم 100 میلی لیتری، کف متراکم و کرمی مانندی دارد که حاوی مواد معدنی و ویتامین های لازم برای پوست است. این خمیر تاثیر زیادی در پیشگیری از سوختگی با تیغ و حفظ لطافت و نرمی پوست را دارد.

27,700 تومان

خمیر اصلاح آرکو من مدل فرش 100 گرم

خمیر اصلاح آرکو من مدل فرش همراه با ویتامین E، از پوست در برابر بریدگی و خراش محافظت می کند. و همچنین این محصول بدون الکل و ضد باکتری بوده و پس از اصلاح، خنک ‎کننده و طراوت ‎بخش پوست است.

4,500 تومان

خمیر اصلاح آرکو من مدل هیدرات 100 گرم

خمیر اصلاح آرکو من مدل هیدرات مرطوب کننده فوق العاده برای صورت و گردن می باشد. این محصول حاوی ویتامین E است و مناسب برای یک اصلاح راحت و آسان می باشد.

16,000 تومان

خمیر اصلاح آرکو من مدل کول 100 گرم

خمیر اصلاح آرکو من مدل کول خنک کننده و نرم کننده پوست صورت و گردن می باشد. این محصول همچنین سوزش و التهاب ناشی از تیغ را کاهش می دهد.

16,000 تومان

خمیر اصلاح آرکو من مدل کامفورت 100 گرم

خمیر اصلاح آرکو من مدل کامفورت با ایجاد لایه ای بر روی پوست باعث نرم تر شدن ریش می شود و از تماس مستقیم و خطرناک تیغ با پوست جلوگیری می کند و به همین دلیل می توان به راحتی تیغ یا خودتراش را در همه ی جهات و زاویه ها بر روی پوست کشید و نگران زخمی شدن پوست نشد.

17,000 تومان
حداقل: 3,900 تومان حداکثر: 17,000 تومان
ريال3900 ريال17000