مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خمیر دندان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

خمیردندان ژله‌ای کودک فریس سینره 70 گرم

خمیردندان ژله ای کودک فریس در ۳ طعم آدامس بادکنکی، بستنی و کولا برای کودکان ۲ سال به بالا فرموله شده است. میزان فلوراید خمیردندان کودک فریس نسبت به خمیردندان بزرگسالان کمتر است و از آسیب رسیدن به دندان‌های شیری کودکان جلوگیری می‌کند.

9,000 تومان

خمیر دندان سفید کننده سیگنال Expert Blancheur Repair حجم ۷۵ میلی لیتر

خمیر دندان اکسپرت بلانشور سیگنال دارای قدرت سفید کنندگی بالایی بوده و برای حذف لکه‌ها، بازیابی و محافظت از مینای دندان استفاده می‌شود.

26,800 تومان

خمیر دندان خوشبو کننده دهان سیگنال مدل Haleine Pure Repair حجم 75 میلی لیتر

خمیر دندان خوشبو کننده دهان سیگنال مدل Haleine Pure Repair یک محصول ایده‌آل برای از بین بردن پلاک‌های دندانی و خوشبو کردن دهان است.

26,800 تومان

خمیر دندان محافظت کننده سیگنال مدل Expert Protect Repair حجم 75 میلی لیتر

خمیر دندان محافظت کننده سیگنال مدل Expert Protect Repair با بهره‌مندی از تکنولوژی میکروپور علاوه بر تمیز کردن دندان‌ها و خوشبو کردن دهان، پلاک‌های دندانی را حتی در غیر قابل دسترس‌ترین مکان نیز از بین می‌برد و به‌طور کامل از دندان‌ها محافظت می‌کند. 

26,800 تومان

قرص تشخیص پلاک دندان تپه 10 عددی

قرص تشخیص پلاک دندان تپه برای شناسایی مناطقی که دچار پلاک دندان شده اند تولید شده است. جهت آموزش بهتر مسواک زدن و نشان دادن سطوحی از دندان ها می باشد که فرد به اندازه کافی آنها را تمیز نکرده و در آینده این سطوح مستعد پوسیدگی می شوند.
23,000 تومان

خمیردندان ژله ای ضد جرم پروکلینیک 2080 حجم 125 گرم

خمیردندان ژله ای ضد جرم پروکلینیک 2080 دارای RDA 90 و حاوی آمینواسیدها و ویتامین های مورد نیاز برای تقویت لثه می باشد. این محصول دارای فلوراید است و به مدت بیشتری از دندان های شما محافظت می نماید.
17,000 تومان

خمیر دندان جرم گیر ملایم پرومیلد 2080 مخصوص دندان های حساس 125 گرم

خمیر دندان جرم گیر ملایم پرومیلد 2080 با درجه RDA 60 دندان های شما را با حداقل سایش تمیز می کند. این محصول حاوی ذرات نانوسیلکا است که حرکت مسواک را روی دندان روان تر نموده و تمامی سطح دندان را پوشش می دهد.
17,000 تومان

خمیردندان روزانه اکسترافرش سنسوداین 50 میلی لیتر

خمیردندان روزانه اکسترافرش سنسوداین محصولی برای استفاده ی روزانه و مخصوص افرادی است که دندان های حساسی دارند. این محصول حاوی فلوراید مناسب و پتاسیم نیترات می باشد.
14,500 تومان

خمیردندان روزانه اورجینال سنسوداین 75 میلی لیتر

خمیردندان روزانه اورجینال سنسوداین مناسب برای استفاده ی روزانه بوده و به بازگرداندن سفیدی طبیعی دندان ها کمک می کند.
20,800 تومان

خمیردندان روزانه محافظ لثه سنسوداین 75 میلی لیتر

خمیردندان روزانه محافظ لثه سنسوداین حاوی فلوراید است تا دندان های شما را در برابر پوسیدگی محافظت کند. این محصول از لثه ها نیز مراقبت کرده و حساسیتی برای آنها به وجود نمی آورد.
20,800 تومان

خمیردندان سفیدکننده ملایم سنسوداین 75 میلی لیتر

خمیردندان سفیدکننده ملایم سنسوداین سفید کننده ای ملایم برای دندان های حساس می باشد که از میزان مناسبی فلوراید جهت حفظ رنگ طبیعی دندان برخوردار است.
23,000 تومان

خمیر دندان زغالی کوبایاشی 100 گرم

خمیر دندان زغالی کوبایاشی با فرمول ضد باکتری، تمیز کننده ای عمقی است که باکتری و پلاک های دندان را از بین می برد و موجب براق شدن دندان ها و تنفسی خوشبو می شود.
30,000 تومان
حداقل: 3,500 تومان حداکثر: 52,000 تومان
ريال3500 ريال52000