مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خوشبو کننده

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص خوشبو کننده دهان دارچین تند وی وان 10 عددی

قرص خوشبو کننده دهان دارچین تند وی وان مناسب برای افراد عادی و غیرسیگاری و هم افراد سیگاری می باشد. همچنین افراد دیابتی با خیال راحت می توانند از این محصول استفاده نمایند.

3,500 تومان

قرص خوشبو کننده دهان نعنایی وی وان 10 عددی

قرص خوشبو کننده دهان نعنایی وی وان از بین برنده بوی بد دهان با طعم نعناع و بدون قند، مناسب برای افراد عادی و غیر سیگاری و هم افراد سیگاری می باشد. همچنین افراد دیابتی با خیال راحت می توانند از این محصول استفاده نمایند.

5,000 تومان

اسپری خوشبو کننده دهان اکالیپتوس وی وان 20 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده دهان اکالیپتوس وی وان باعث از بین رفتن باکتری های موجود در دهان شده و در نتیجه باعث تازه شدن نفس و خوشبو شدن آن می گردد. این اسپری حاوی زایلیتول برای طعم بهتر و پیشگیری از پوسیدگی دندان و افزایش مقاومت آن است.

9,500 تومان

اسپری خوشبو کننده دهان پرتغالی وی وان 20 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده دهان پرتغالی وی وان باعث از بین رفتن باکتری های موجود در دهان می شود. این محصول باعث تازه شدن نفس و خوشبو شدن آن می گردد. این اسپری حاوی زایلیتول برای طعم بهتر و پیشگیری از پوسیدگی دندان و افزایش مقاومت آن است.

9,500 تومان

اسپری خوشبو کننده دهان نعنایی وی وان 20 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده دهان نعنایی وی وان باعث از بین رفتن باکتری های موجود در دهان شده و در نتیجه باعث تازه شدن نفس و خوشبو شدن آن می گردد. این اسپری حاوی زایلیتول برای طعم بهتر و پیشگیری از پوسیدگی دندان و افزایش مقاومت آن است.

9,500 تومان
حداقل: 3,000 تومان حداکثر: 9,500 تومان
ريال3000 ريال9500