مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

داو (Dove)

برند نام آشنای داو یک نشان تجاری مراقبت شخصی است که اصالتا متعلق به یونیلیور و کشور انگلستان می باشد و سنگ بنای آن در سال 1954 نهاده شده است. این برند در بسیاری از کشورها از جمله هند، کانادا، چین، اندونزی، مکزیک، لهستالان، ترکیه و آفریقای جنوبی تحت لیسانس کشور انگلستان تولید شده و فروش گسترده ای در بیش از 820 کشور جهان دارد. داو با شعار" داو تنها یک صابون نیست، بلکه کرم پوست شماست" سعی در تولید محصولاتی با کیفیت بالا نموده است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

نرم کننده داو مناسب موهای دارای ریزش 200 میلی لیتر

نرم کننده داو مناسب موهای دارای ریزش موهای نازک را تغذیه کرده و ریزش مو را کاهش می ‏دهد همچنین بلافاصله گره موها را باز کرده، وزکردگی را کاهش داده و رسیدگی به مو را راحت‏ تر می‏ کند.

9,000 تومان

نرم کننده روزانه داو مناسب موهای معمولی 200 میلی لیتر

نرم کننده روزانه داو مناسب موهای معمولی است که حاوی سرم میکرو مرطوب کننده و محافظت کننده از مو در برابر آسیب های روزانه با ساختن یک لایه حفاظتی اطراف ریشه های مو می باشد.

8,900 تومان

شامپو داو تقویت کننده موی شکننده

شامپو داو تقویت کننده موی شکننده تغذیه کننده و تقویت کننده ریشه مو و استحکام بخش بافت مو می باشد. این شامپو به درمان ریزش مو کمک می کند و باعث ایجاد سرزندگی و قدرت بیشتر در موها می شود.

14,000 تومان

شامپو داو ضد شوره 2 در1 مناسب انواع مو

شامپو داو ضد شوره 2 در 1 خاصیت دوگانه شامپو و نرم کننده را با هم دارد. این شامپو با تاثیر مستقیم بر روی شوره ها و بدون آسيب رساندن به پوست سر، با اولین شستشو باعث کاهش شوره می گردد.

14,000 تومان

شامپو داو مناسب موهای آسیب دیده

شامپو داو مخصوص موهای آسیب دیده حاوی سرم مرطوب کننده برای تارهای مو جهت تقویت و تغذیه از نوک تا ریشه مو می باشد. از ویژگی های این محصول ترمیم داخلی مو با نفوذ فایبر اکتیوها به منافذ مو است.

14,000 تومان

شامپو داو مناسب موهای چرب

شامپو داو مناسب موهای چرب پاک کننده عمیق و از بین برنده چربی مو و پوست سر است. این محصول با تکنولوژی پیشرفته باعث ترمیم و حفاظت از مو در برابر آسیب دیدگی نیز می شود.

14,000 تومان

شامپو روزانه داو مناسب موهای معمولی

شامپو روزانه داو از سری شامپوهای داو تراپی، با فرمولاسیون ویژه خود از موها در برابر آسیب های روزانه که ممکن است در اثر آلودگی هوا و یا کار با مواد شیمیایی به وجود بیاید محافظت کرده و همچنین مقاومت طبیعی مو و پوست سر را افزایش می دهد. این شامپو مناسب برای افراد با موی معمولی است.

14,000 تومان

شامپو تغذیه کننده داو مناسب موهای خشک و زبر

شامپو داو مناسب موهای خشک و زبر تغذیه کننده و تقویت کننده مو، ترمیم کننده و محافظ مو در برابر آسیب دیدگی می باشد. این محصول با قابلیت بیش از 100% صاف کننده و نرم کننده موهای خشک و خشن و کنترل کننده وز موها است.

14,000 تومان

نرم کننده داو مناسب موهای خشک و زبر 200 میلی لیتر

نرم کننده داو مناسب موهای خشک و زبر باعث تغذیه کنندگی و تقویت کنندگی مو می شود. و همچنین سبب ترمیم کنندگی و محافظ مو در برابر آسیب دیدگی می باشد.

10,800 تومان

شامپو داو مناسب موهای رنگ شده

شامپو داو مناسب موهای رنگ شده باعث تثبیت و محافظت از رنگ مو می شود. این محصول مناسب برای موهای رنگ شده، دکلره و مش شده می باشد. در دو سایز 400 و 200 میلی لیتری موجود است.

14,000 تومان

نرم کننده داو مناسب موهای رنگ شده 200 میلی لیتر

نرم کننده داو مناسب موهای رنگ شده حاوی فایبر اکتیو و کراتین می باشد. این نرم کننده باعث مرطوب کنندگی، ترمیم کنندگی بافت مو می شود و درخشندگی، حفظ طراوت و حجم طبیعی مو، صافی و لطافت مو را به ارمغان می آورد.

8,900 تومان

صابون خیار داو

صابون خیار داو داراي عصاره خيار و چاي سبز و كرم مرطوب كننده می باشد که با این ترکیب منحصر به فرد خود، از خشکی پوست جلوگیری می کند. این صابون حاوی 25% مرطوب کننده است که در لطافت و نرمی پوست تاثیر بسزایی دارد.

6,000 تومان
حداقل: 4,300 تومان حداکثر: 14,000 تومان
ريال4300 ريال14000