داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

دستکش جراحی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

دستکش جراحی کم پودر اولما فورتیس سایز 8

دستکش جراحی اولما فورتیس از جنس لاتکس طبیعی تولید شده و از نوع کم پودر است. این دستکش دارای طراحی ارگونومیک است، که باعث افزایش راحتی و کاهش خستگی دست در طی مراحل جراحی می‌شود.

2,640 تومان

دستکش یکبار مصرف یاسین سایز استاندارد 100 عددی

دستکش یکبار مصرف یاسین در تعداد 100 عددی و در سایز استاندارد بسته بندی و به بازار عرضه شده است. این دستکش های پلاستیکی در فعالیت های خدماتی و صنعتی، درمانگاهی، آزمایشگاهی، بیمارستانی، فروشگاه های غذایی و غیره کاربرد دارد.

190,000 تومان

دستکش وینیل اپی پرفکت 100 عددی

دستکش وینیل اپی پرفکت جايگزين ايده آل برای افرادی است که به لاتكس آلرژی دارند. این دستکش ها دارای فرمولاسيون نرم و روان، مواد قابل انعطاف برای داشتن احساس بهتر در طول استفاده و كاهش خستگی ناشی از استفاده ی طولانی مدت هستند.

60,500 تومان

دستکش جراحی این تاچ

دستکش جراحی این تاچ دارای یک پوشش پلیمری است. این دستکش ها با توجه به تکنولوژی خاصی که در آن ها به کار رفته است، نازک و در عین حال مستحکم هستند و پوشش پلیمری آن ها باعث می شود، تماس با لاتکس به حداقل برسد.

3,800 تومان

دستکش جراحی کم پودر اپی پرفکت

دستکش جراحی کم پودر اپی پرفکت جهت همه روش های پزشکی مناسب می باشد. این دستکش استریل شده و از کمترین میزان پودر جهت جلوگیری از ایجاد آلرژی پوستی بیمار و پزشک استفاده شده است. در تولید دستکش اپی پرفکت از دستگاه و فناوری های نوین استفاده شده است.

2,400 تومان
حداقل: 2,400 تومان حداکثر: 190,000 تومان
ريال2400 ريال190000