مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

دستگاه قند خون

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

‎دستگاه اندازه‎گیری قند خون کِر سنس اِن آی سنس

دستگاه تست قند خون Care Sens N ساخته شده توسط شرکت آی سنس با اندازه کوچک، بدون نیاز به کد، سهولت در استفاده و سرعت و دقت بسیار بالا، توانسته توجه بسیاری از متخصصین و مصرف کنندگان را به خود جلب کند و به عنوان یکی از مطرح ترین دستگاه های اندازه گیری قند خون انتخاب گردد. این دستگاه با توانایی ذخیره 500 رکورد، قادر است متوسط قند خون شما را در یک بازه 14 روزه محاسبه و نمایش دهد.

115,000 تومان

دستگاه اندازه گیری قند خون کنتور پلاس بایر

دستگاه اندازه گیری قند خون کنتور پلاس بایر  بدون نیاز به راه اندازی پیچیده ای و با کاربرد آسان، مورد استفاده کاربران خانگی و مراکز درمانی قرار می گیرد. این محصول دارای قابلیت اضافه کردن خون به نوار تست در صورت کم بودن حجم نمونه تا 30 ثانیه را دارا می باشد که اتلاف نوار تست را به حداقل می رساند.

120,000 تومان

دستگاه تست قند خون گلوکوشور استار اپکس بیو

دستگاه تست قند خون گلوکوشور استار اپکس بیو توسط شرکت اپکس در تایوان ساخته می شود. این دستگاه به خون کم جهت اندازه گیری قند خون نیاز دارد.

100,000 تومان

دستگاه اندازه گیری قند خون گلوکوکارد 01 مینی آرکری

دستگاه تست قند خون گلو کوکارد 01-مینی برای اندازه گیری قند خون در خون کامل مویرگ و استفاده در منزل یا کلینیک در راستای پایش و کنترل قند خون طراحی شده است. از مزایا و قابلیت این دستگاه می توان به اندازه کوچک آن، افزایش طول عمر باتری به میزان 50% با استفاده از تکنولوژی فشرده سازی مدارهای الکترونیکی، تغییر رنگ قاب دستگاه به انتخاب و سلیقه شما، نمونه گیری بدون درد و همچنین علامت گذاری نتایج اندازه گیری اشاره نمود.

102,000 تومان

دستگاه اندازه‌گیری قند خون گلوکارد 01 آرکری

دستگاه تست قند خون گلو کوکارد 01 جهت آزمایش راحت و سریع با کمترین میزان خون‎گیری و دقت بالا و همچنین این دستگاه قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارد و با نرم افزار خاص خود، نتایج گذشته قند خون را تجزیه و تحلیل می‎نماید. کادر پزشکی شما با مشاهده و تحلیل این نمودارها، ابزار قوی‎ترین برای کنترل دیابت خواهند داشت. همچنین این دستگاه قابلیت چاپ نمودار نوسانات خون را نیز دارا می‎باشد.

0 تومان

دستگاه تست قند خون اکیو چک اکتیو

دستگاه تست قند خون اکیوچک اکتیو جهت انجام آزمایش راحت و سریع و ایمن میزان قند خون در 5 ثانیه داخل دستگاه بوده و قابلیت ذخیره 500 نتیجه آزمایش در حافظه را دارد. مقدار خون مورد نیاز 1-2 میکرولیتر می باشد.

137,500 تومان

دستگاه تست قند خون اکیو چک پرفورما

دستگاه تست قند خون اکیو چک پرفورما مناسب افراد دیابتی به منظور اندازه گیری قند خون است.

145,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 145,000 تومان
ريال0 ريال145000