مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

دمنوش

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

دمنوش ریز میوه های قرمز نیوشا 100 گرم

دمنوش ریز میوه ها ی قرمز (میکس بری) نیوشا ترکیبی از میوه ها ی قرمزی مانند توت فرنگی، تمشک، کرن بری، زرشک و همچنین چای ترش است. میوه ها ی قرمز سرشار از فیبر هستند. به همین دلیل، به کاهش وزن، کاهش کلسترول و فشار خون کمک زیادی می کنند و از این جهت به این دمنوش، دمنوش لاغری نیز گفته می شود.

55,000 تومان

دمنوش مثلثی معجون رویایی نیوشا 12 عددی

دمنوش مثلثی معجون رویایی نیوشا ترکیبی فوق العاده و شفابخش از مرزنجوش، پر سیاوسان، بابونه و عسل می باشد. این دمنوش رویایی، آرامش و راحتی را برای شما فراهم کرده و با تنظیم عملکرد دستگاه های مختلف بدن نظیر دستگاه گوارش سلامتی و شادابی را برای بدن به ارمغان می آورد.

15,500 تومان

دمنوش مثلثی به نیوشا 12 عددی

دمنوش مثلثی به نیوشا یکی از دمنوش های پرطرفدران و خوش عطر برند نیوشا می باشد. این دمنوش برای سلامت قلب، معده و اعصاب بسیار مفید است و درمان کننده سرماخوردگی، تب و سرفه خشک می باشد.

20,000 تومان

دمنوش مثلثی حس خوب زندگی (آویشن، زیره، زنیان) نیوشا 12 عددی

دمنوش مثلثی حس خوب زندگی نیوشا حاوی زیره، آویشن و زنیان است که به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک کرده و در کاهش وزن نیز تاثیر بسزایی دارد.

21,000 تومان

چای ترش کیسه ای نیوشا 20 عددی

چای ترش کیسه ای نیوشا تنظیم کننده سیستم گردش خون می باشد. این محصول خنک کننده بدن بوده و مصرف آن در فصل گرما بسیار مناسب است. همچنین فشار، کلسترول  و قند خون را کنترل نموده و منبع غنی از آهن است.

13,000 تومان
حداقل: 13,000 تومان حداکثر: 55,000 تومان
ريال13000 ريال55000