مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

دپی (Depi)

شرکت داروسازی آرایشی بهداشتی پیلتن در سال 1365 تاسیس شد و فعالیت خود را در سال 1375 با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با استفاده از عصاره های گیاهی و منابع جدید با اخذ مجوز تولید محصولات آرایشی و بهداشتی از سازمان های مربوطه کار خود را در شهر قم آغاز نمود. دپی (Depi) شامل انواع فرآورده های آرایشی و بهداشتی می باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم ماساژ دپی 100 میلی لیتر

کرم ماساژ دپی تسکین دهنده عالی برای رفع  انقباضات و آسیب های عضلانی بدن می باشد. این محصول تسکین دهنده دردهای عضلانی است و برای انقباضات عضلانی و رگ به رگ شدن مناسب می باشد.

9,500 تومان

ژل خنک کننده دپی 100 میلی لیتر

ژل خنک کننده دپی، سبب تسکین دردهای ماهیچه ای و مفصلی قابل استفاده برای دردهای آرتروز، کمر درد، کشش ماهیچه ای، کبودی، آسیب های ورزشی و رگ به رگ شدن می شود.

2,500 تومان

لوسیون بعد نیش حشرات دپی 45 میلی لیتر

لوسیون بعد نیش حشرات دپی به عنوان کمک اولیه جهت آسودگی موقت از درد و خارش ناشی از نیش و زهر حشرات مانند پشه، زنبور و ... است. همچنین موجب برطرف شدن التهابات و تحریکات پوستی کوچک می شود.

7,000 تومان

لوسیون دور کننده حشرات دپی 45 میلی لیتر

لوسیون دور کننده حشرات دپی به سبب داشتن مواد موثر طبیعی با عملکرد ویژه، موجب دور کردن حشرات شده و محافظت بدن را در مقابل انواع حشرات گزنده تضمین می کند.

8,500 تومان

خوشبو کننده هوا حاوی اکالپیتوس دپی 200 میلی لیتر

خوشبو کننده هوا حاوی اکالپیتوس دپی محصول ویژه ای است که می توان آن را مستقیما به آب گرم و یا دستگاه های مخصوص بخور انتقال داد و بخارات  تشکیل دهنده آن موجب ضد عفونی کردن هوای محیط و نیز استنشاق آن موجب باز شدن بینی و التیام مخاط متورم شده بینی و نیز ضد عفونی نمودن مجاری تنفسی می شود.

15,000 تومان

پودر موبر دپی مناسب پوست های حساس 50 گرم

پودر دپی از بین برنده موهای زائد صورت و بدن با فرمول جدید، بدون آرسنیک، سولفور و ترکیبات سمی مضر، برای پوست های حساس مناسب است. دپی مخلوطی است از مواد موثر موبر که مطابق استانداردهای بین المللی تهیه و بسته بندی شده است.

2,500 تومان
حداقل: 2,500 تومان حداکثر: 15,000 تومان
ريال2500 ريال15000