x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

رنگ مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کیت رنگ مو لورآل شماره 5.15 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 5.15 لورآل بلوطی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

49,500 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 4.15 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 4.15 لورآل قهوه ای با انعکاس دودی ماهگونی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

49,500 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 01 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 01 لورآل بلوند پلاتین می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

49,500 تومان

کیت رنگ مو بیگن شماره N7 سری ایزی نچرال

رنگ کیت رنگ مو بیگن شماره N7 سری ایزی نچرال ، بلوند تیره می باشد. رنگ موی ایزی نچرال بیگن حاوی روغن های طبیعی بادام شیرین و نارگیل و همچنین ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان می باشد که از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند و رنگ مویی با ظاهر طبیعی و ماندگار ایجاد می کند.

15,000 تومان

کیت رنگ مو بیگن شماره N5 سری ایزی نچرال

رنگ کیت رنگ مو بیگن شماره N5 سری ایزی نچرال ، قهوه ای روشن می باشد. رنگ موی ایزی نچرال بیگن حاوی روغن های طبیعی بادام شیرین و نارگیل و همچنین ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان می باشد که از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند و رنگ مویی با ظاهر طبیعی و ماندگار ایجاد می کند.

15,000 تومان

کیت رنگ مو بیگن شماره G6 سری ایزی نچرال

رنگ کیت رنگ مو بیگن شماره G6 سری ایزی نچرال ، قهوه ای طلایی روشن می باشد. رنگ موی ایزی نچرال بیگن حاوی روغن های طبیعی بادام شیرین و نارگیل و همچنین ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان می باشد که از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند و رنگ مویی با ظاهر طبیعی و ماندگار ایجاد می کند.

15,000 تومان

کیت رنگ مو بیگن شماره A7 سری ایزی نچرال

رنگ کیت رنگ مو بیگن شماره A7 سری ایزی نچرال، بلوند خاکستری تیره می باشد. رنگ موی ایزی نچرال بیگن حاوی روغن های طبیعی بادام شیرین و نارگیل و همچنین ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان می باشد که از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند و رنگ مویی با ظاهر طبیعی و ماندگار ایجاد می کند.

15,000 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 6 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 6 لورآل بلوند تیره می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

49,500 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 9.3 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 9.3 لورآل بلوند خیلی روشن با انعکاس طلایی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

41,500 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 6.41 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 6.41 لورآل فندقی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

49,500 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 300 سری کستینگ

کیت رنگ مو لورآل شماره 300 سری کستینگ، به رنگ قهوه ای خیلی تیره، تقویت کننده مو و بدون آمونیاک است. این رنگ مو دارای فرمولاسیون منحصربه فرد و حاوی ژل رویال می باشد. که با انتخاب انعکاس مورد علاقه خود می توانید جلوه ای متفاوت و درخشان به رنگ موی خود ببخشید.

43,500 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 801 سری کستینگ

کیت رنگ مو لورآل شماره 801 سری کستینگ، به رنگ بلوند وانیلی، تقویت کننده مو و بدون آمونیاک است. این رنگ مو دارای فرمولاسیون منحصربه فرد و حاوی ژل رویال می باشد. این محصول مجموعه ای متنوع و زیبا از رنگ ها را ارایه می دهد.

43,500 تومان
حداقل: 15,000 تومان حداکثر: 49,500 تومان
ريال15000 ريال49500