مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

رنگ مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کیت رنگ مو فیتو 40 میلی لیتر

کیت رنگ مو فیتو با دارا بودن حداقل میزان آمونیاک و رنگدانه های شیمیایی، از درصد بالایی از عصاره گیاهان رنگی تهیه شده است. این محصول با پوشش 100% سفیدی موها و ماندگاری طولانی مدت از موها در برابر آسیب های محیطی محافظت می کند. این محصول حاوی بالم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان و دستکش می باشد.

82,200 تومان

کیت رنگ موی فوری آقایان های اسپیدی 120 گرم

کیت رنگ موی فوری آقایان های-اسپیدی دارای فرمولاسیون خاصی است که رنگ کردن موها را برای آقایان ساده تر کرده و محو کردن موهای سفید و خاکستری را به خوبی بر عهده می گیرد.
117,800 تومان

واریاسیون مارال 15 میلی لیتر

واریاسیون ها رنگ های اصلی هستند که غلظت بسیار بالایی دارند؛ به همین خاطر باید به مقدار بسیار کم مصرف شوند تا تن رنگ را تغییر دهند. واریاسیون ها با ایجاد سایه ی دلخواه یا پوشاندن سایه های ناخواسته به رنگ موها زیبایی می بخشند.
4,300 تومان

رنگ موی مارال سری هایلایت 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری هایلایت با پوشش دهی بسیار بالا، حاوی ویتامین C و سه روغن مغذی گیاهی روغن آرگان، روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور است، که هرکدام از اینها، سرشار از مواد مغذی برای موها هستند.
14,500 تومان

رنگ موی مارال سری الگانس 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری الگانس با دارا بودن مواد موثره ای همچون روغن بادام موجب تقویت موها و جلوگیری از خشک شدن موها می شود. این رنگ مو پوشش دهی بسیار خوبی داشته و حاوی سیلیکون های ویژه جهت براقیت موها می باشد.
14,500 تومان

رنگ موی مارال سری شنی 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری شنی حاوی ویتامین C و سه روغن مغذی گیاهی روغن آرگان، روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور است، که هرکدام از اینها، سرشار از مواد مغذی برای موها هستند. نرم کننده و حالت دهنده ی مو می باشد که باعث درخشندگی مو شده و از خشک شدن و شکنندگی مو جلوگیری می کند.
14,500 تومان

رنگ موی مارال سری کاراملی 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری کاراملی با پوشش دهی بسیار بالا، حاوی ویتامین C و سه روغن مغذی گیاهی روغن آرگان، روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور است، که هرکدام از اینها، سرشار از مواد مغذی برای موها هستند.
14,500 تومان

رنگ موی مارال سری تنباکویی 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری تنباکویی با دارا بودن روغن های گیاهی مغذی موجب تقویت موها و جلوگیری از خشک شدن موها می شود. قدرت پوشش رنگ موی مارال برای موهای خاکستری عالی می باشد.
14,500 تومان

رنگ موی مارال سری ماهاگونی 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری ماهاگونی حاوی ویتامین C و سه روغن مغذی گیاهی روغن آرگان، روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور است، که هرکدام از اینها، سرشار از مواد مغذی برای موها هستند. این رنگ مو پوشش دهی بسیار خوبی داشته و حاوی سیلیکون های ویژه جهت براقیت موها می باشد.
14,500 تومان

رنگ موی مارال سری شرابی 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری شرابی با دارا بودن مواد موثره ای همچون روغن بادام موجب تقویت موها و جلوگیری از خشک شدن موها می شود. این رنگ مو پوشش دهی بسیار خوبی داشته و حاوی سیلیکون های ویژه جهت براقیت موها می باشد.
14,500 تومان

رنگ موی مارال سری شکلاتی 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری شکلاتی حاوی ویتامین C و سه روغن مغذی گیاهی روغن آرگان، روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور است، که هرکدام از اینها، سرشار از مواد مغذی برای موها هستند. نرم کننده و حالت دهنده ی مو می باشد که باعث درخشندگی مو شده و از خشک شدن و شکنندگی مو جلوگیری می کند.
14,500 تومان

رنگ موی مارال سری مسی 100 میلی لیتر

رنگ موی مارال سری مسی با پوشش دهی بسیار بالا، حاوی ویتامین C و سه روغن مغذی گیاهی روغن آرگان، روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور است، که هرکدام از اینها، سرشار از مواد مغذی برای موها هستند.
14,500 تومان
حداقل: 4,300 تومان حداکثر: 117,800 تومان
ريال4300 ريال117800