داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

روشن کننده بدن

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم روشن کننده بدن هیدرودرم 75 گرم

کرم روشن کننده بدن هیدرودرم موجب بهبود تغییر رنگ ناشی از درمان آکنه های بدن و همچنین تیرگی در ناحیه زانو، آرنج، کشاله ران، زیر بغل و قوزک پا می گردد. این کرم باعث نرم و مرطوب شدن پوست بدن نیز می شود.

68,300 تومان

لوسیون روشن کننده بدن اریکه 500 میلی لیتر

لوسیون روشن کننده بدن اریکه با دارا بودن خاصیت ضد لک، می تواند لک های ناشی از آفتاب، تغییرات هورمونی، بارداری و غیره را درمان کند. از طریق دیگر با جلوگیری از ساخت ملانین از ایجاد هرگونه لک پیشگیری می نماید.

136,000 تومان

کرم روشن کننده بدن ملالیفت درمالیفت مناسب انواع پوست 75 میلی لیتر

کرم روشن کننده بدن ملالیفت درمالیفت برای رفع تیرگی های پوست که از عوامل مختلف مانند نور خورشید، افزایش سن و... به وجود آمده مناسب است. این محصول برطرف کننده لک های مقاوم نواحی کشاله ران، زیر بغل و پشت دست ها می باشد.

64,800 تومان

لوسیون روشن کننده بدن دپی وایت ای سی ام 200 میلی لیتر

لوسیون روشن کننده بدن دپی وایت مرطوب کننده قوی پوست همراه با خاصیت روشن کنندگی بالا، قابل استفاده برای صورت، دست و بدن با قابلیت جذب سریع می باشد.

136,400 تومان

ژل روشن کننده پوست کشاله ران و زیر بغل سروینا 75 میلی لیتر

ژل روشن کننده پوست کشاله ران و زیر بغل سروینا باعث محوشدن تدریجی لک های ناشی از آکنه، زخم و جراحات پوست بدن (کشاله ران و زیر بغل ها) می شود. این ژل ضد چروک می باشد و همچنین سبب ایجاد رطوبت پوست می شود.

68,500 تومان

ژل روشن کننده پوست بدن سروینا 75 میلی لیتر

ژل روشن کننده بدن سروینا، باعث محو شدن تدریجی لک های ناشی از آکنه، زخم و جراحات پوست بدن (آرنج ها، زانوها و قوزک پا) شده و سبب ایجاد رطوبت و مانع از چروک شدن پوست می شود. این محصول حاوی ترکیبات موثر شامل صمغ درخت تارا، عصاره بنداوش آفریقایی، عصاره گیاه شیرین بیان و عصاره گل بید سفید می باشد.

52,500 تومان

ژل سفید کننده و روشن ‎کننده ایموشن 75 میلی ‎لیتر

ژل سفید کننده و روشن‎کننده ایموشن جهت روشن و سفید کردن پوست در ناحیه ‎ای که در اثر اصلاح مو تیره گردیده است، استفاده می‎گردد و به صورت یک لایه ‎بردار عمل می‎ کند و این نواحی دارای پوستی تازه و با طراوت می‎ گردد.

28,800 تومان

کرم روشن کننده بدن پیگمازوم فیس دوکس 75 میلی لیتر

کرم روشن کننده بدن پیگمازوم فیس دوکس حاوی موثرترین کمپلکس روشن کننده و آنتی اکسیدان به صورت ترکیبات انکپسوله لیپوزومال است. این کرم به رفع لک های ناحیه کشاله ران، زیر بغل، چین آرنج، چین زانو، درگاهی زنان و بین و زیر سینه ها کمک می کند.

51,000 تومان

لوسیون روشن کننده بدن پریم 200 میلی لیتر

لوسیون روشن کننده بدن پریم دارای خاصیت مرطوب کنندگی بوده و موجب روشن شدن پوست می شود.

80,000 تومان
حداقل: 51,000 تومان حداکثر: 80,000 تومان
ريال51000 ريال80000