داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

رژ لب جامد

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

رژ لب جامد این لی

رژ لب جامد این لی دارای رنگی طبیعی و زیبا می باشد. این رژ لب با ساختاری سبک و لطیف رطوبت فوق العاده ای به لب ها می دهد و از ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن لب ها جلوگیری می کند. رژ لب های این لی فاقد سرب می باشند و از مرغوب ترین مواد موثره تهیه شده اند. ساختار ویژه این رژ لب ها لطافت و نرمی خاصی به لب ها می بخشد و رنگی بسیار طبیعی و پوششی مناسب بر روی لب ها ایجاد می کند که به مدت طولانی ماندگار خواهد بود.
35,000 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 33 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 33 دبورا بر پایه رنگ قرمز تیره همراه با رنگدانه های قوی و غنی شده با ذرات یاقوت سرخ برای افزایش درخشندگی لب ها می باشد. اسید هیالورونیک، روغن جوجوبا، روغن آفتابگردان و روغن درخت گل ابریشم موجود در ترکیبات این رژ با تامین رطوبت و آبرسانی به پوست لب، موجب نرمی و لطافت لب ها شده و از چروک شدن آنها جلوگیری می کند. رژ لب میلانو رد دارای فاکتور حفاظتی SPF 15 است که به خوبی از لب ها در برابر اشعه های مضر نور خرشید محافظت می نماید.

35,100 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 32 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 32 دبورا دارای رنگدانه های قوی برای داشتن رنگی یکدست و صاف بر روی لب ها می باشد. با دارا بودن SPF 15 به خوبی از لب ها در برابر اشعه های مضر نور خرشید محافظت می نماید. رژ لب میلانو رد دبورا حاوی اسید هیالورونیک، روغن جوجوبا، روغن آفتابگردان است که با تامین رطوبت و آبرسانی به پوست لب، موجب نرمی و لطافت لب ها شده و از چروک شدن آنها جلوگیری می کند. این محصول بر پایه رنگ قرمز تیره و غنی شده با ذرات یاقوت سرخ برای افزایش درخشندگی آن می باشد.

35,100 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 31 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 31 دبورا بر پایه رنگ قرمز و غنی شده با ذرات یاقوت سرخ می باشد. اسید هیالورونیک موجود در ترکیبات آن با تامین رطوبت کافی موجب نرمی و لطافت لب ها شده و از چروک شدن لب جلوگیری می کند. از دیگر ترکیبات این رژ لب می توان به روغن جوجوبا، روغن آفتابگردان و روغن درخت گل ابریشم اشاره کرد که به خوبی لب ها را آبرسانی و مرطوب می کنند. این محصول ضد حساسیت، دارای رنگدانه های غلیظ همراه با SPF 15 برای محافظت از لب ها می باشد.

35,100 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 18 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 18 دبورا از پایه رنگ قرمز برخوردار است که دوام و ماندگاری خوبی دارد. در تولید این رژ از اسید هیالورونیک، روغن جوجوبا و روغن آفتابگردان استفاده شده است که علاونه بر آبرسانی لب ها موجب تغذیه و بهبود لب ها نیز می شود. SPF 15 این محصول محافظت خوبی از پوست لب در برابر اشعه های UV دارد.

35,000 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 14 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 14 دبورا با دارای فاکتور حفاظتی SPF 15 و ترکیباتی همچون اسید هیالورونیک، روغن جوجوبا، روغن آفتابگردان، علاوه بر حفاظت از پوست لب موجب تغذیه و آبرسانی لب ها می شود. تم رنگی این محصول یاسی رنگ بوده و رنگی زیبا و جذاب به لب ها می بخشد.

35,000 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 13 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 13 دبورا دارای رنگدانه های قوی و قرمز رنگ است که به خوبی روی لب ها پخش شده و رنگی یکدست و جذاب به وجود می آورد. این محصول با آبرسانی به لب ها از خشک و پوسته پوسته شدن آنها جلوگیری می کند. با دارا بودن SPF 15 به خوبی از لب ها در برابر اشعه های مضر نور خرشید محافظت می نماید. رژ لب میلانو رد دبورا با ذرات یاقوت سرخ غنی شده است و موجب درخشندگی لب ها می شود. از دیگر ترکیبات ویژه این رژ می توان به اسید هیالورونیک، روغن جوجوبا، روغن آفتابگردان اشاره کرد که با تامین رطوبت و آبرسانی به پوست لب، موجب نرمی و لطافت لب ها شده و از چروک شدن لب جلوگیری می کنند.

35,000 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 12 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 12 دبورا به رنگ نارنجی متمایل به قرمز است که دارای رنگدانه های قوی برای داشتن رنگی یکدست بر روی لب ها می باشد. با دارا بودن SPF 15 به خوبی از لب ها در برابر اشعه های مضر نور خرشید محافظت می نماید. رژ لب میلانو رد دبورا حاوی اسید هیالورونیک، روغن جوجوبا، روغن آفتابگردان است که با تامین رطوبت و آبرسانی به پوست لب، موجب نرمی و لطافت لب ها شده و از چروک شدن آنها جلوگیری می کند.

35,100 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 11 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 11 دبورا حاوی اسید هیالورونیک، روغن جوجوبا، روغن آفتابگردان است که با تامین رطوبت و آبرسانی به پوست لب، موجب نرمی و لطافت لب ها شده و از چروک شدن آن جلوگیری می کند. تم رنگی این رژ نارنجی بوده و غنی شده با ذرات یاقوت سرخ که موجب درخشندگی لب ها می شود. این محصول ضد حساسیت، دارای رنگدانه های غلیظ همراه با SPF 15 می باشد.

35,000 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 6 سري Milano Red

رژ لب براق شماره 6 دبورا غنی شده با ذرات یاقوت سرخ که موجب درخشندگی لب ها می شود. اسید هیالورونیک موجود در ترکیبات آن با تامین رطوبت کافی موجب نرمی و لطافت لب ها شده و از چروک شدن لب جلوگیری می کند. از دیگر ترکیبات این رژ لب می توان به روغن جوجوبا، روغن آفتابگردان و روغن درخت گل ابریشم اشاره کرد که به خوبی لب ها را آبرسانی و مرطوب می کنند. این محصول ضد حساسیت، دارای رنگدانه های غلیظ همراه با SPF 15 می باشد.

35,100 تومان

رژ لب براق دبورا شماره 2 سري Milano Red

رژ لب براق دبورا شماره 2 سري Milano Red بافتی یکدست و صاف داشته و برای کسانیکه می خواهند لب هایی براق داشته باشند گزینه ی مناسبی است. پایه رنگ رژ لب شماره 2 دبورا صورتی کمرنگ می باشد. برای محافظت از لب در این محصول از فاکتور حفاطتی SPF15 استفاده شده است. رژلب میلانو رد غنی شده با اسید هیالورونیک، روغن جوجوبا و روغن آفتابگردان است.

35,100 تومان

رژ لب جامد دبورا شماره 807 سري IL Rossetto

رژ لب جامد شماره 807 دبورا مرطوب کننده و آبرسان بوده و از پوست لب به خوبی در برابر خشک و لایه لایه شدن محافظت می نماید. در فرمولاسیون این رژ لب از ویتامین های C، B، A استفاده شده است. رنگدانه های درخشان و قوی این محصول متمایل به رنگ زرشکی می باشد. رژلب کلاسیک دبورا ضد حساسیت بوده و از لب در برابر فیلترهای UV محافظت می نماید.

20,800 تومان
حداقل: 9,800 تومان حداکثر: 35,100 تومان
ريال9800 ريال35100