مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

رژ گونه

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

رژگونه این لی

رژ گونه این لی دارای بافتی نرم و ابریشمی است که به راحتی توسط برس بر روی گونه ها پخش می شود و جلوه ای زیبا و طبیعی ایجاد می کند که علاوه بر برجسته ساختن گونه ها باعث رطوبت رسانی به پوست و شفافیت آن می گردد. ماندگاری بالا از دیگر مزایای رژگونه های این لی می باشد.
32,000 تومان

هایلایتر اسنس شماره 10 مدل Strobing

هایلایتر اسنس مدل Strobing بافت بسیار نرم و لطیف دارد که به راحتی روی پوست پخش می شود و آرایش را براق و زیبا می کند. پودر هایلایتر اسنس با ایجاد سایه های تیره و روشن در صورت موجب می گردد تا چهره ای جذاب تری داشته باشید. از این محصول می توان برای برجسته کردن گونه ها، چانه و ... استفاده کرد.

20,000 تومان

رژگونه اسنس شماره 30 مدل Satin Touch

رژگونه اسنس شماره 30 مدل Satin Touch ، دارای بافتی نرم، ابریشمی و لطیف دارد که به خوبی روی پوست پخش می شود و به پوست جلوه ایی براق صدفی می دهد. این محصول پوست را شاداب نشان می دهد و از آن می توان در آرایش های براق و مات استفاده کرد.

31,200 تومان

رژگونه اسنس شماره 20 مدل Satin Touch

رژگونه اسنس شماره 20 مدل Satin Touch ، دارای بافتی نرم، ابریشمی و لطیف دارد که به خوبی روی پوست پخش می شود و به پوست جلوه ایی براق صدفی می دهد. این محصول پوست را شاداب نشان می دهد و از آن می توان در آرایش های براق و مات استفاده کرد.

31,200 تومان

رژگونه شماره 46 دبورا مدل Hi-Tech

رژگونه شماره 46 دبورا مدل Hi-Tech حاوی رنگدانه های گلبهی می باشد. این روژگونه هایپو آلرژنیک بوده که کمترین واکنش های حساسیتی را ایجاد می کند. رژگونه های های تک دبورا علاوه بر تنوع رنگی بالا برای طیف های رنگی پوست و پاسخ به سلیقه های مختلف، بافتی نرم و مخملی دارند. رژ گون های مدل Hi-Tech برند دبورا از نوع براق می باشند که با نمایی کاملا طبیعی و با درخششی خاص بر روی گونه ها جلوه می کند. بهترین قسمت در مورد این رژگونه ماندگاری بالای آن می باشد که بر روی پوست به مدت طولانی باقی می ماند و نیاز شما را به تمدید چند باره آن در طول روز بی نیاز می کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر دیده شود، بهتر است از دو رنگ رژگونه هم تنالیته و نزدیک به هم استفاده کنید. این کار با ایجاد سایه های روشن و تیره بر روی پوست،گونه هایتان را زیباتر و برجسته تر به نمایش می گذارد.

32,500 تومان

رژگونه شماره 58 دبورا مدل Hi-Tech

رژگونه شماره 58 دبورا مدل Hi-Tech سایه ای به رنگ کاکائویی بر روی گونه ها به نمایش می گزارد. این روژگونه هایپو آلرژنیک بوده که کمترین واکنش های حساسیتی را ایجاد می کند. رژگونه های های تک دبورا علاوه بر تنوع رنگی بالا برای طیف های رنگی پوست و پاسخ به سلیقه های مختلف، بافتی نرم و مخملی دارند. رژ گون های مدل Hi-Tech برند دبورا از نوع براق می باشند که با نمایی کاملا طبیعی و با درخششی خاص بر روی گونه ها جلوه می کند. بهترین قسمت در مورد این رژگونه ماندگاری بالای آن می باشد که بر روی پوست به مدت طولانی باقی می ماند و نیاز شما را به تمدید چند باره آن در طول روز بی نیاز می کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر دیده شود، بهتر است از دو رنگ رژگونه هم تنالیته و نزدیک به هم استفاده کنید. این کار با ایجاد سایه های روشن و تیره بر روی پوست،گونه هایتان را زیباتر و برجسته تر به نمایش می گذارد.

32,500 تومان

رژگونه شماره 60 دبورا مدل Hi-Tech

رژگونه شماره 60 دبورا مدل Hi-Tech حاوی رنگدانه های صورتی بسیار ملیح می باشد. این روژگونه هایپو آلرژنیک بوده که کمترین واکنش های حساسیتی را ایجاد می کند. رژگونه های های تک دبورا علاوه بر تنوع رنگی بالا برای طیف های رنگی پوست و پاسخ به سلیقه های مختلف، بافتی نرم و مخملی دارند. رژ گون های مدل Hi-Tech برند دبورا از نوع براق می باشند که با نمایی کاملا طبیعی و با درخششی خاص بر روی گونه ها جلوه می کند. بهترین قسمت در مورد این رژگونه ماندگاری بالای آن می باشد که بر روی پوست به مدت طولانی باقی می ماند و نیاز شما را به تمدید چند باره آن در طول روز بی نیاز می کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر دیده شود، بهتر است از دو رنگ رژگونه هم تنالیته و نزدیک به هم استفاده کنید. این کار با ایجاد سایه های روشن و تیره بر روی پوست،گونه هایتان را زیباتر و برجسته تر به نمایش می گذارد.

32,500 تومان

رژگونه شماره 61 دبورا مدل Hi-Tech

رژگونه شماره 61 دبورا مدل Hi-Tech سایه ای به رنگ صورتی متوسط بر روی پوست ایجاد می کند. اشد. این روژگونه هایپو آلرژنیک بوده که کمترین واکنش های حساسیتی را ایجاد می کند. رژگونه های های تک دبورا علاوه بر تنوع رنگی بالا برای طیف های رنگی پوست و پاسخ به سلیقه های مختلف، بافتی نرم و مخملی دارند. رژ گون های مدل Hi-Tech برند دبورا از نوع براق می باشند که با نمایی کاملا طبیعی و با درخششی خاص بر روی گونه ها جلوه می کند. بهترین قسمت در مورد این رژگونه ماندگاری بالای آن می باشد که بر روی پوست به مدت طولانی باقی می ماند و نیاز شما را به تمدید چند باره آن در طول روز بی نیاز می کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر دیده شود، بهتر است از دو رنگ رژگونه هم تنالیته و نزدیک به هم استفاده کنید. این کار با ایجاد سایه های روشن و تیره بر روی پوست،گونه هایتان را زیباتر و برجسته تر به نمایش می گذارد.

32,500 تومان

رژگونه شماره 62 دبورا مدل Hi-Tech

رژگونه شماره 62 دبورا مدل Hi-Tech حاوی رنگدانه های صورتی تیره می باشد. این روژگونه هایپو آلرژنیک بوده که کمترین واکنش های حساسیتی را ایجاد می کند. رژگونه های های تک دبورا علاوه بر تنوع رنگی بالا برای طیف های رنگی پوست و پاسخ به سلیقه های مختلف، بافتی نرم و مخملی دارند. رژ گون های مدل Hi-Tech برند دبورا از نوع براق می باشند که با نمایی کاملا طبیعی و با درخششی خاص بر روی گونه ها جلوه می کند. بهترین قسمت در مورد این رژگونه ماندگاری بالای آن می باشد که بر روی پوست به مدت طولانی باقی می ماند و نیاز شما را به تمدید چند باره آن در طول روز بی نیاز می کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر دیده شود، بهتر است از دو رنگ رژگونه هم تنالیته و نزدیک به هم استفاده کنید. این کار با ایجاد سایه های روشن و تیره بر روی پوست،گونه هایتان را زیباتر و برجسته تر به نمایش می گذارد.

32,500 تومان

رژگونه اسنس شماره 10 مدل Satin Touch

رژگونه اسنس شماره 10 مدل Satin Touch ، دارای بافتی نرم، ابریشمی و لطیف است که به خوبی روی پوست پخش می شود و به پوست جلوه ای براق صدفی می دهد. این محصول پوست را شاداب نشان می دهد و از آن می توان در آرایش های براق و مات استفاده کرد.

31,200 تومان

رژگونه شماره 15 دبورا مدل Natural

رژگونه شماره 15 دبورا مدل Natural حاوی رنگدانه های بیسکویتی (biscuit) می باشد. این روژگونه از ترکیبات ضد آلژی جهت به حداقل رساندن حساسیت های پوستی و پودر سنگ های گرانبها به همراه ترکیبات معدنی بهره مند است. رژگونه های نچرال دبورا علاوه بر تنوع رنگی بالا برای طیف های رنگی پوست و پاسخ به سلیقه های مختلف، بافتی نرم و مخملی بر روی پوست ایجاد می کند که در نهایت با نمایی کاملا طبیعی و مات بر روی پوست جلوه می کند. رژگونه های مدل Natural دارای یک برس پلاستیکی با سر مویی می باشند که می توانید از آن برای رژگونه زدن استفاده نمایید. بهترین قسمت در مورد این رژگونه ماندگاری بالای آن می باشد که برای مدت طولانی بر روی پوست باقی می ماند و نیاز شما را به تمدید چند باره آن در طول روز بی نیاز می کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر دیده شود، بهتر است از دو رنگ رژگونه هم تنالیته و نزدیک به هم استفاده کنید. این کار با ایجاد سایه های روشن و تیره بر روی پوست،گونه هایتان را زیباتر و برجسته تر به نمایش می گذارد.

26,000 تومان

رژگونه شماره 04 دبورا مدل Natural

رژگونه شماره 04 دبورا مدل Natural سایه های تیره بر روی گونه ایجاد می کند. این روژگونه حاوی ماده ضد آلژی جهت به حداقل رساندن حساسیت های پوستی و پودر سنگ های گرانبها به همراه ترکیبات معدنی می باشد. رژگونه های نچرال دبورا علاوه بر تنوع رنگی بالا برای طیف های رنگی پوست و پاسخ به سلیقه های مختلف، بافتی نرم و مخملی بر روی پوست ایجاد می کند که در نهایت با نمایی کاملا طبیعی و مات بر روی پوست جلوه می کند. رژگونه های مدل Natural دارای یک برس پلاستیکی با سر مویی می باشند که می توانید از آن برای رژگونه زدن استفاده نمایید. بهترین قسمت در مورد این رژگونه ماندگاری بالای آن می باشد که برای مدت طولانی روی پوست باقی می ماند و نیاز شما را به تمدید چند باره آن در طول روز بی نیاز می کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر دیده شود، بهتر است از دو رنگ رژگونه هم تنالیته و نزدیک به هم استفاده کنید. این کار با ایجاد سایه های روشن و تیره بر روی پوست،گونه هایتان را زیباتر و برجسته تر به نمایش می گذارد.

26,000 تومان
حداقل: 9,400 تومان حداکثر: 32,500 تومان
ريال9400 ريال32500