مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

رکسونا (Rexona)

رکسونا (Rexona) یک دئودورانت و ضد تعریق است که کارخانه آن در سال 1908 در استرالیا تاسیس و محصولات آن توسط شرکت یونیلیور تولید شد. محصولات این برند در چندین فرم مختلف از جمله: اسپری، بطری پمپ‌‎دار، رول، استیک و کرم‌ها عرضه می‌شود. در سال 2015 برند رکسونا راه‎اندازی یک سری جدید از عطرها را با طراحی قوطی جدید در پی داشت.
نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

استیک ضد تعریق زنانه رکسونا مدل پودر درای 40 گرم

استیک ضد تعریق زنانه رکسونا مدل پودر درای با رایحه ای دلنشین و اثر 48 ساعته به شما اطمینان خاطر می دهد که در انتهای یک روز سخت کاری نیز با طراوت و خوشبو خواهید بود.

24,700 تومان

رول ضد تعریق مردانه رکسونا مدل کوانتوم درای 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه رکسونا مدل کوانتوم درای با رایحه خشک و پرطرفدار مخصوص آقایان و محافظت 48 ساعته باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن خواهد شد.

10,800 تومان

رول ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اسپرت دیفنس 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اسپرت دیفنس با فرمولاسیون بدون الکل و خاصیت ضد تعریق خود برای ورزشکارانی که در حین تمرین تعرق زیاد دارند مناسب است و باعث از بین رفتن بوی بد بدن می شود.

18,000 تومان

رول ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اکتیو درای 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اکتیو درای با رایحه مطبوع و پرطرفدار مخصوص آقایان و محافظت 48 ساعته باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن خواهد شد.

18,000 تومان

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل پاور درای 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل پاور درای با محافظت 48 ساعته باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن خواهد شد. این محصول دارای رایحه ملایم و پرطرفدار مخصوص خانم ها، فاقد الکل و مواد رنگی می باشد.

10,800 تومان

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل بامبو فرش 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل بامبو فرش با رایحه خنک و ملایم برای خانم ها و محافظت 48 ساعته باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن خواهد شد. و بادوام ترین محافظ در برابر رطوبت و بوی نامطبوع زیر بغل محسوب می گردد.

10,800 تومان

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل کاتن درای 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل کاتن درای با رایحه خنک و محافظت 48 ساعته باعث جلوگیری از تعریق و بوی بد بدن می گردد.

18,000 تومان

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل شاور کلین فرش 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل شاور کلین فرش بادوام ترین محافظ در برابر رطوبت و بوی نامطبوع زیر بغل محسوب می گردد. این محصول با ایجاد حس نشاط و سرزندگی فاقد الکل و مواد رنگی می باشد.

18,000 تومان

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل کوانتوم درای 150 میلی لیتر

در فرمولاسیون اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل کوانتوم درای از فناوری جدید Motion Sense استفاده شده که با حرکات بدن فعال می شود.

13,800 تومان

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اکتیو درای 50 میلی لیتر

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اکتیو درای با رایحه مطبوع و پرطرفدار مخصوص آقایان و محافظت 48 ساعته باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن خواهد شد. این محصول باعث ایجاد حس نشاط و فاقد الکل می باشد.

25,000 تومان

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اکسترا کول 150 میلی لیتر

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اکسترا کول باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن خواهد شد. در فرمولاسیون این اسپری از فناوری جدید Motion Sense استفاده شده که با حرکات بدن فعال می شود.

25,000 تومان

اسپری ضد تعریق زنانه رکسونا مدل کاتن درای 150 میلی‎ لیتر

اسپری ضد تعریق زنانه رکسونا مدل کاتن درای با رایحه دلنشین و ملایم برای خانم ‎ها و محافظت 48 ساعته باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن خواهد شد و بادوام ترین محافظ در برابر رطوبت و بوی نامطبوع زیر بغل محسوب می گردد.

25,000 تومان
حداقل: 10,800 تومان حداکثر: 25,000 تومان
ريال10800 ريال25000