داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

زانوبند

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

زانوبند نئوپرنی با کشکک باز پاک سمن کد 116

زانوبند نئوپرنی با کشکک باز پاک سمن یک زانو بند انعطاف پذیر است که اجازه خم شدن های طبیعی و حرکات آزاد را به زانو می دهد و همچنین فشار مناسب را در اطراف زانو فراهم می کند، گرما و حمايت جهت کاهش درد و التهاب را نيز فراهم می آورد.
54,500 تومان

ساق بند طبی حوله ای پاک سمن کد 029

ساق بند طبی حوله ای پاک سمن با قدرت کشسانی عالی خود تورم و درد را کاهش می دهد و از نفوذ سرما به عضلات جلوگیری می کند.
24,800 تومان

زانوبند طبی نئوپرنی چهار فنره پاک سمن کد 085

زانوبند طبی نئوپرنی چهار فنره پاک سمن خاصیت الاستیک بی نظیری دارد. این محصول حرکات جانبی دردناک زانو را مهار کرده، پیاده روی را دلپذیر می کند و انجام ورزش را ممکن می سازد.
91,000 تومان

زانوبند قابل تنظیم آتل دار با ساپورت بالا تینور کد D-09

زانوبند قابل تنظیم آتل دار با ساپورت بالا تینور مزیت هایی همچون انقباض و فشار کنترل شده زانو و ثابت کردن آن را به شما ارائه می دهد. این محصول انعطاف مناسبی دارد و امکان حرکت آزاد و بدون دردسر برای مفصل زانو را فراهم می آورد.

233,000 تومان

زانو بند نئوپرن طب و صنعت کد 41200

زانو بند نئوپرن طب و صنعت علاوه بر حمایت و حفاظت از مفصل زانو به هنگام ضرب دیدگی و کشیدگی لیگامان ها، فشار وارد شده به استخوان کشکک و سطوح مفصلی را کاهش می دهد و با افزایش درجه حرارت موضعی و افزایش متابولیسم و گردش خون، روند بهبودی را سرعت بخشیده، تورم، درد و خشکی نسوج را از بین می برد.

33,000 تومان

زانو بند نئوپرن قابل تنظیم طب و صنعت کد 41400

زانو بند نئوپرن قابل تنظیم طب و صنعت علاوه بر حمایت و حفاظت از مفصل زانو به هنگام ضرب دیدگی و کشیدگی لیگامان ها، فشار وارد شده به استخوان کشکک و سطوح مفصلی را کاهش می دهد و با افزایش درجه حرارت موضعی و افزایش متابولیسم و گردش خون، روند بهبودی را سرعت بخشیده، تورم، درد و خشکی نسوج را از بین می برد.

39,000 تومان

زانو بند ایموبلایزر طب و صنعت کد 43100

زانو بند ایموبلایزر طب و صنعت با قابلیت تنظیم، علاوه  بر حمایت از مفصل زانو با ایجاد فشار لازم به کاهش تورم کمک می کند. فنرهای دو طرف این محصول به شما کمک می کند تا زانوبند در محل اصلی و صحیح قرار گرفته شود.

98,000 تومان

زانو بند نئوپرن چهار فنره طب و صنعت کد 41100

زانو بند نئوپرن چهار فنره طب و صنعت علاوه بر حمایت از مفصل زانو، با افزایش درجه حرارت موضعی و افزایش متابولیسم و گردش خون، روند بهبودی را سرعت بخشیده، تورم، درد و خشکی نسوج را از بین می برد.

80,000 تومان

زانوبند لولادار نئوپرن کشکک باز اپو کد 1031

زانوبند لولادار نئوپرن کشکک باز اپو، علاوه بر حمایت از مفصل زانو، با حفظ گرمای بدن، مفصل زانو را گرم می کند و گردش خون را افزایش می دهد. پد نئوپرن دایره ای که دور کشکک قرار می گیرد حفاظت و ثبات لازم را فراهم کرده و از جابه جایی کشکک جلوگیری می کند.

208,500 تومان

زانوبند آتل دار ایموبلایزر اپو کد 4030

زانوبند آتل دار ایموبلایزر اپو، با قابلیت تنظیم علاوه بر حمایت از مفصل زانو با ایجاد فشار لازم به کاهش تورم کمک می کند. فنرهای آلومینیومی در دو طرف این محصول به شما کمک می کند که زانوبند در محل اصلی و صحیح قرار گرفته شود. محافظ بسیار خوب برای پس از کشیدگی، شکستگی، جراحی و آسیب دیدگی می باشد.

273,200 تومان

زانوبند فنردار کشکک باز اپو کد 2233

زانوبند فنردار کشکک باز اپو، به بهبودی زانو کمک می کند و مفاصل و عضله ها را به نرمی نگه می دارد. قسمت باز کشکک، از ایجاد فشار اضافی بر کشکک زانو جلوگیری می کند و باعث تثبیت زانو می شود.

45,000 تومان

زانوبند نئوپرن کشکک باز قابل تنظیم اپو تک سایز کد 1024

زانوبند نئوپرن کشکک باز قابل تنظیم اپو، علاوه بر حمایت از مفصل زانو، مفصل زانو را گرم می کند و گردش خون را افزایش می دهد، و روند بهبودی را سرعت بخشیده، تورم، درد و خشکی نسوج را از بین می برد. پد نئوپرن دایره ای دور کشکک، حفاظت را برای کشکک زانو فراهم می کند و مانع از جابه جایی کشکک زانو می شود.

78,000 تومان
حداقل: 24,800 تومان حداکثر: 273,200 تومان
ريال24800 ريال273200