x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

زهراوی (Zahravi)

شرکت داروسازی زهراوی در سال ۱۳۶۵ در نزدیکی شر تبریز تاسیس گردید و در سال ۱۳۷۰ به بهره برداری رسید. این شرکت در راه دستیابی به ارمغان سلامت – طول عمر و شادابی و با هدف تامین نیازهای دارویی کشور در بالاترین کیفیت و نیز گشودن بازارهای صادراتی با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در خطوط تولید و فرمولاسیون محصولات و نیز کنترل فرایندهای تولید مطابق با آخرین استانداردهای جهانی، هم اکنون جزو پنج شرکت مهم داروسازی کشور قرارداشته و پیشگام در تولید کپسول های نرم، داروهای مورد استفاده در پیوند اعضا، دیالیز، فرآورده های بیوتکنولوژی و بالاخره سرنگ آماده تزریق کوپامر برای بیماران MS می باشد. همچنین بخش تحقیق و توسعه (R&D) شرکت زهراوی مسئول پروژه های تحقیقاتی بوده و تمامی فرایندهای آن براساس نیازهای (GMP) و قواعد (WHO) طراحی و اجرا می گردد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول کلسی دی ژل زهراوی 60 عددی

کپسول کلسی دی ژل زهراوی مکملی ویژه برای کمک به جلوگیری از پوکی استخوان و افزایش تراکم و  استحکام استخوان ها و دندان ها می باشد.

23,000 تومان

کپسول امگا-3 بدون جیوه زهراوی 50 عدد

کپسول امگا-3 بدون جیوه زهراوی حاوی عصاره روغن ماهی و DHA (دوکوزاهگزانوئیک اسید) و EPA (ایکوزا پنتاانوئیک اسید) می باشد و برای تامین امگا 3 مورد نیاز بدن مناسب می باشد.

22,500 تومان
حداقل: 22,500 تومان حداکثر: 23,000 تومان
ريال22500 ريال23000