داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید انواع سایه ابرو و سایه چشم در رنگ بندی متنوع و جذاب از بهترین برندهای خارجی و ایرانی در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز

سایه

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

سایه چشم 4 رنگ این لی

یکی از مزایای سایه های چهار رنگ، وجود رنگ های هماهنگ با یکدیگر در یک پالت و امکان ایجاد رنگی منحصر به فرد و خاص است. سایه های این لی با بافت بی نظیر مخملی به راحتی بر روی پلک پخش می شود و به مدت طولانی ثابت می ماند. وجود یک رنگ روشن به عنوان رنگ پایه در هر پالت سبب می شود دوام رنگ ها ی دیگر افزایش یابد و حالتی نافذ و گیرا در چشمان شما ایجاد کند.
42,000 تومان

پالت سايه چشم شماره 06 دبورا سري Smokey Eye

پالت سايه چشم شماره 06 دبورا در 5 رنگ با تم رنگی برنز می باشد. فرمولاسیون این سایه با رنگدانه های قوی بافتی نرم به این محصول بخشیده که ماندگاری خوبی داشته و به راحتی با پلک زدن کمرنگ و یا پاک نمی شود و آرایشی زیبا و ثابت را برای چشم های شما به ارمغان می آورد. این سایه ضد حساسیت است و از نظر متخصصین چشم تست و تایید شده است.

42,200 تومان

پالت سايه چشم شماره 03 دبورا سري Smokey Eye

پالت سايه چشم شماره 03 دبورا دارای بافتی سبک و ابریشمی است که در 5 رنگ با تم دودی تولید شده است. فرمولاسیون این سایه با رنگدانه های قوی بافتی نرم به این محصول بخشیده که ماندگاری خوبی داشته و به راحتی با پلک زدن کمرنگ و یا پاک نمی شود و آرایشی زیبا و ثابت را برای چشم های شما به ارمغان می آورد. این سایه ضد حساسیت است و از نظر متخصصین چشم تست و تایید شده است.

42,200 تومان

قلم پودری ابرو اسنس شماره 10 مدل Make Me Brow

قلم پودری ابرو اسنس شماره 10 مدل Make Me Brow با رنگ بلوند خود، برای ابروهای روشن مناسب است. این محصول با سری اسفنجی که دارای رنگدانه های پودری می باشد به خوبی روی پوست می خوابد و سطح ابروها و جاهای خالی و کم  پشت آن را پوشش می دهد و در نهایت ابرویی با ظاهری زیبا و یکدست خواهید داشت. این محصول هیچگونه چسبندگی بین تارهای ابرو ایجاد نمی کند.

12,000 تومان

قلم پودری ابرو اسنس شماره 20 مدل Make Me Brow

قلم پودری ابرو اسنس شماره 20 مدل Make Me Brow با رنگ قهوه ای خود برای ابروهای نسبتا تیره مناسب است. این محصول با سری اسفنجی که دارای رنگدانه های پودری می باشد به خوبی روی پوست می خوابد و سطح ابروها و جاهای خالی و کم  پشت آن را پوشش می دهد و در نهایت ابرویی با ظاهری زیبا و یکدست خواهید داشت. این محصول هیچگونه چسبندگی بین تارهای ابرو ایجاد نمی کند

12,000 تومان

پالت سایه چشم و صورت شماره 01 اسنس مدل Eye & Face

پالت سایه چشم و صورت شماره 01 اسنس دارای سایه هایی با رنگبندی هماهنگ، همراه با رژگونه و هایلایتر است که این پالت را به یک پالت کامل برای صورت و چشم تبدیل کرده است.

50,000 تومان

پالت سایه چشم و صورت شماره 02 اسنس مدل Eye & Face

پالت سایه چشم و صورت شماره 02 اسنس دارای سایه هایی با رنگبندی هماهنگ، همراه با رژگونه و هایلایتر است که این پالت را به یک پالت کامل برای صورت و چشم تبدیل کرده است.

50,000 تومان

برس سایه چشم اسنس

برس سایه چشم اسنس برای سایه کشیدن و یا ترکیب کردن سایه ها بسیار ایده آل است. این برس فوق العاده به شما کمک می کند آرایش چشم منحصر به فردی داشته باشید.

10,000 تومان

برس محو کننده سایه اسنس

برس محو کننده سایه اسنس بسیار دقیق به گونه ای طراحی شده است که برای ترکیب نمودن سایه های کرمی و پودری نیز مناسب می باشد. برس سایه چشم اسنس با شانه های فوق العاده نرم خود به شما امکان می دهد که به راحتی سایه را بر روی پلک محو نمایید

11,500 تومان

سایه ابرو دوتایی اسنس شماره 02 مدل make me brow

سایه ابرو دوتایی اسنس شماره 02 مدل make me brow دارای 2 رنگ تیره و روشن می باشد که می توان به صورت تکی از آنها استفاده کرد و یا آنها را با هم ترکیب نموده و رنگ همرنگ ابروها را بدست آورد. سایه ابرو به خوبی قسمت های خالی ابرو را پر می کند و ابرو را پرتر نشان می دهد. این محصول این محصول ماندگاری بالایی دارد و نمی ریزد و آرایش را خراب نمی کند.

14,000 تومان

سایه ابرو دوتایی اسنس شماره 01 مدل Make Me Brow

سایه ابرو دوتایی اسنس شماره 01 مدل Make Me Brow دارای 2 رنگ تیره و روشن می باشد  که می توان به صورت تکی از آنها استفاده کرد و یا آنها را با هم ترکیب نموده و رنگ همرنگ ابروها را بدست آورد. سایه ابرو به خوبی قسمت های خالی ابرو را پر می کند و ابرو را پرتر نشان می دهد. این محصول این محصول ماندگاری بالایی دارد و نمی ریزد و آرایش را خراب نمی کند.

14,000 تومان

سایه چشم متالیک اسنس شماره 09 مدل The Metals

سایه چشم متالیک اسنس شماره 09 مدل The Metals دارای بافت نرم و ابریشمی است که به خوبی بر روی پوست می نشیند. پوشانندگی و دوام این سایه چشم بالا بوده و با درخشش مروارید گونه ای که دارد جلوه ای خاص به چشم های شما می بخشد. سایه چشم متالیک اسنس طیف رنگی وسیعی دارد.

12,000 تومان
حداقل: 12,000 تومان حداکثر: 50,000 تومان
ريال12000 ريال50000