داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سرم مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

سرم ضد موخوره و ترمیم کننده نلی 45 میلی لیتر

سرم ضد موخوره و ترمیم کننده نلی بازسازی کننده و آبرسان عمیق موهای آسیب دیده و درمان سریع موخوره می باشد. همچنین از موها در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می نماید و باعث طراوت و استحکام و شفافیت مو می گردد.
72,000 تومان

سرم موی مخصوص موهای نرمال کریستال

سرم موی مخصوص موهای نرمال کریستال حاوی روغن جوجوبا بوده و استفاده از آن به نرمی و لطافت موهای کمک زیادی می کند. این سرم ترمیم کننده ی موهای شکننده و آسیب دیده می باشد.
35,000 تومان

سرم ضد ریزش اکسیژن رسان رولند 90 میلی لیتر

سرم ضد ریزش اکسیژن رسان رولند به وسیله ی علم گیاه شناسی و با اکسیژن رسانی به مو و پوست سر از موهای شما در برابر آسیب های خارجی و ریختن محافظت می کند.

172,800 تومان

سرم براق کننده قوی مو بایو 80 میلی لیتر

سرم براق کننده قوی مو بایو محصولی حاوی روغن آرگان است که باعث استحکام ساقه ی مو می شود. این محصول علاوه بر براق کنندگی فوق العاده ای که دارد، قابلیت پیشگیری و درمان موخوره را نیز دارد.

72,000 تومان

سرم مغذی و آنتی فریز آدرا حاوی روغن آرگان و جوجوبا 80 میلی لیتر

سرم مغذی و آنتی فریز آدرا حاوی روغن آرگان و جوجوبا می باشد و با نفوذ عمقی به کوتیکول موها باعث تقویت و تغذیه آن ها شده و از وز شدن موها جلوگیری می کند.

42,000 تومان

سرم مو نوتری دیترون مناسب موهای آسیب دیده، خشک و خیلی خشک 80 میلی لیتر

سرم مو نوتری دیترون موجب ترمیم موهای آسیب دیده شده و با ایجاد لایه ای محافظ باعث نرمی و درخشش مو می شود و کمک شایانی به درمان موخوره می کند.

20,900 تومان

سرم فیتوسیان فیتو تقویت‌کننده مو مناسب بانوان 7.5×12 میلی ‎لیتر

سرم فیتوسیان فیتو مخصوص ریزش موی خانم ها و برای درمان ریزش موی موقتی که در اثر حاملگی، خستگی، استرس، تغییرات فصلی و مصرف برخی داروها اتفاق می افتد طراحی شده است. این سرم حاوی عصاره های گیاهی و ویتامین های مورد نیاز مو است و باعث تقویت موها شده و از ریزش موها جلوگیری می کند.

273,000 تومان

سرم ترمیم کننده میس ادن حاوی روغن آرگان و شی باتر مناسب موهای خشک و آسیب دیده 50 میلی لیتر

سرم ترمیم کننده میس ادن حاوی روغن آرگان و شی باتر، رطوبت رسان و تغذیه کننده عمقی موهای خشک و آسیب دیده می باشد، سبب رفع شکنندگی تار مو می شود، ضد موخوره است و سبب درخشندگی و براقیت موها می شود.

40,900 تومان

سرم آبرسان روغن آرگان میس ادن مناسب موهای خشک و آسیب دیده 50 میلی لیتر

سرم آبرسان روغن آرگان میس ادن مرطوب کننده و مغذی موهای خشک و آسیب دیده می باشد. این محصول سبب بهتر شدن حالت موها شده و با رفع شکنندگی تار مو به ترمیم موها کمک کرده و ضد موخوره نیز می باشد.

0 تومان

سرم مو نوتری سرات دوکری مناسب مو های خیلی خشک و آسیب دیده 75 میلی لیتر

سرم نوتری سرات دوکری ترمیم کننده و تغذیه کننده عمقی ساقه ی مو ها و مناسب جهت درمان خشکی و آسیب دیدگی مو بر اثر عوامل خارجی مثل نور خورشید، باد، آلودگی، سشوار مداوم، دکلره، رنگ و... می باشد و به رفع گره خوردگی مو ها کمک می کند و حالت ابریشمی در مو ها به وجود می آورد.

106,600 تومان

سرم کراتین مو سریتا مناسب انواع مو

سرم کراتین مو سریتا با بهره مندی از کراتین و ویتامین E علاوه بر تغذیه فولیکول مو، ترمیم ساقه های مو و افزایش درخشندگی و حالت پذیری مو با ایجاد یک لایه محافظ از موهای شما به خوبی محافظت می کند. این محصول از وز شدن موها و همچنین ایجاد موخوره جلوگیری می کند.

67,000 تومان

سرم ضد ریزش و تقویت کننده مو آقایان سینره 30 میلی لیتر

سرم ضد ریزش و تقویت کننده مو آقایان سینره محصولی خلاقانه و موثر برای کاهش فرآیند ریزش مو و افزایش رویش مجدد موها می باشد.

125,000 تومان
حداقل: 35,000 تومان حداکثر: 172,800 تومان
ريال35000 ريال172800