داروخانه آنلاین دکتر حق نژاد

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سرم مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

سرم موی مخصوص موهای نرمال کریستال 120 میلی گرم

سرم موی مخصوص موهای نرمال کریستال حاوی روغن جوجوبا بوده و استفاده از آن به نرمی و لطافت موهای کمک زیادی می کند. این سرم ترمیم کننده ی موهای شکننده و آسیب دیده می باشد.
30,200 تومان

سرم ضد ریزش اکسیژن رسان رولند 90 میلی لیتر

سرم ضد ریزش اکسیژن رسان رولند به وسیله ی علم گیاه شناسی و با اکسیژن رسانی به مو و پوست سر از موهای شما در برابر آسیب های خارجی و ریختن محافظت می کند.

172,800 تومان

سرم براق کننده قوی مو بایو 80 میلی لیتر

سرم براق کننده قوی مو بایو محصولی حاوی روغن آرگان است که باعث استحکام ساقه ی مو می شود. این محصول علاوه بر براق کنندگی فوق العاده ای که دارد، قابلیت پیشگیری و درمان موخوره را نیز دارد.

72,000 تومان

سرم مغذی و آنتی فریز آدرا حاوی روغن آرگان و جوجوبا 80 میلی لیتر

سرم مغذی و آنتی فریز آدرا حاوی روغن آرگان و جوجوبا می باشد و با نفوذ عمقی به کوتیکول موها باعث تقویت و تغذیه آن ها شده و از وز شدن موها جلوگیری می کند.

36,800 تومان

سرم مو نوتری دیترون مناسب موهای آسیب دیده، خشک و خیلی خشک 80 میلی لیتر

سرم مو نوتری دیترون موجب ترمیم موهای آسیب دیده شده و با ایجاد لایه ای محافظ باعث نرمی و درخشش مو می شود و کمک شایانی به درمان موخوره می کند.

19,200 تومان

سرم فیتوسیان فیتو تقویت‌کننده مو مناسب بانوان 7.5×12 میلی ‎لیتر

سرم فیتوسیان فیتو مخصوص ریزش موی خانم ها و برای درمان ریزش موی موقتی که در اثر حاملگی، خستگی، استرس، تغییرات فصلی و مصرف برخی داروها اتفاق می افتد طراحی شده است. این سرم حاوی عصاره های گیاهی و ویتامین های مورد نیاز مو است و باعث تقویت موها شده و از ریزش موها جلوگیری می کند.

248,000 تومان

سرم ترمیم کننده میس ادن حاوی روغن آرگان و شی باتر مناسب موهای خشک و آسیب دیده 50 میلی لیتر

سرم ترمیم کننده میس ادن حاوی روغن آرگان و شی باتر، رطوبت رسان و تغذیه کننده عمقی موهای خشک و آسیب دیده می باشد، سبب رفع شکنندگی تار مو می شود، ضد موخوره است و سبب درخشندگی و براقیت موها می شود.

40,900 تومان

سرم آبرسان روغن ارگان میس ادن مناسب موهای خشک و آسیب دیده 50 میلی لیتر

سرم آبرسان روغن آرگان میس ادن مرطوب کننده و مغذی موهای خشک و آسیب دیده می باشد. این محصول سبب بهتر شدن حالت موها شده و با رفع شکنندگی تار مو به ترمیم موها کمک کرده و ضد موخوره نیز می باشد.

0 تومان

سرم مو نوتری سرات دوکری مناسب مو های خیلی خشک و آسیب دیده 75 میلی لیتر

سرم نوتری سرات دوکری ترمیم کننده و تغذیه کننده عمقی ساقه ی مو ها و مناسب جهت درمان خشکی و آسیب دیدگی مو بر اثر عوامل خارجی مثل نور خورشید، باد، آلودگی، سشوار مداوم، دکلره، رنگ و... می باشد و به رفع گره خوردگی مو ها کمک می کند و حالت ابریشمی در مو ها به وجود می آورد.

106,600 تومان

سرم کراتین مو سریتا مناسب انواع مو

سرم کراتین مو سریتا با بهره مندی از کراتین و ویتامین E علاوه بر تغذیه فولیکول مو، ترمیم ساقه های مو و افزایش درخشندگی و حالت پذیری مو با ایجاد یک لایه محافظ از موهای شما به خوبی محافظت می کند. این محصول از وز شدن موها و همچنین ایجاد موخوره جلوگیری می کند.

49,800 تومان

سرم ضد ریزش و تقویت کننده مو آقایان سینره 30 میلی لیتر

سرم ضد ریزش و تقویت کننده مو آقایان سینره محصولی خلاقانه و موثر برای کاهش فرآیند ریزش مو و افزایش رویش مجدد موها می باشد.

68,300 تومان

سرم ضد ریزش و تقویت مو خانم ها سینره 30 میلی لیتر

سرم ضد ریزش و تقویت مو خانم ها سینره یک محصول کاملا طبیعی است که با عملکرد همزمان بر روی چهار فاکتور کنترل کننده چرخه ریزش مو، سبب کاهش ریزش و افزایش رشد مجدد موها می گردد.

68,300 تومان
حداقل: 30,200 تومان حداکثر: 172,800 تومان
ريال30200 ريال172800