مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سرنگ

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

سرنگ تزریق 60 میلی لیتر وی مِد

سرنگ تزریق 60 میلی لیتر وی مد حاوی سوزن جهت تزریق می باشد. این سرنگ ها تحت استانداردهای روز دنیا تولید و به بازار عرضه گردیده و رضایت خاطر کلیه مشتریان و مراکز درمانی را جلب کرده است.

3,400 تومان

سرنگ تزریق 60 میلی لیتر وی مِد مناسب افرادی که قدرت بلع ندارند

سرنگ تزریق 60 میلی لیتر وی مد مناسب برای خوراندن غذا به افرادی که قدرت بلع ندارند، می باشد. این سرنگ از بهترین مواد اولیه و با کارآیی فوق العاده و قیمت مناسب، تحت استانداردهای روز دنیا تولید و به بازار عرضه می شود. سرنگ 60 میلی لیتری را به عنوان سرنگ گاواژ نیز می شناسند.

3,400 تومان

سرنگ تزریق 20 میلی لیتر وی مِد

سرنگ تزریق 20 میلی لیتر وی مِد حاوی سوزن جهت تزریق می باشد. این سرنگ ها در ظرفیت های 60، 20، 10، 5، 2 میلی لیتر تولید شده است.

1,730 تومان

سرنگ تزریق 10 میلی لیتر وی مِد

سرنگ تزریق 10 میلی لیتر وی مِد حاوی سوزن جهت تزریق می باشد. این سرنگ ها از بهترین مواد اولیه و با کارآیی فوق العاده و قیمت مناسب تولید شده است.

662 تومان

سرنگ تزریق 5 میلی لیتر وی مِد

سرنگ تزریق 5 میلی لیتر وی مِد حاوی سوزن جهت تزریق می باشد. این سرنگ ها تحت استانداردهای روز دنیا تولید و به بازار عرضه گردیده و رضایت خاطر کلیه مشتریان و مراکز درمانی را جلب کرده است.

500 تومان

سرنگ تزریق 2 میلی لیتر وی مِد

سرنگ تزریق 2 میلی لیتر وی مِد حاوی سوزن جهت تزریق می باشد. این سرنگ ها از بهترین مواد اولیه و با کارآیی فوق العاده و قیمت مناسب، تحت استانداردهای روز دنیا تولید و به بازار عرضه می گردد.

4,000 تومان

سرنگ انسولین آنولوک

سرنگ انسولین آنولوک با حجم 1 میلی لیتر و سوزن از جنس استیل ضد زنگ پزشکی تولید شده است و در یک بسته بندی 10 تایی عرضه می شود.

710 تومان

میکروست تخصصی دوجداره یکبار مصرف مددبخش

میکروست تخصصی دوجداره یکبار مصرف مددبخش وسیله ای است جهت تزریق داروهایی که نیاز به رقیق کردن دارند، با سرعت قابل کنترل. این محصول مجهز به میکروفیلتر بوده و نیازی به وارد کردن سوزن به باتل سرم ندارد.

10,000 تومان
حداقل: 500 تومان حداکثر: 10,000 تومان
ريال500 ريال10000