مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سروینا (Servina)

شرکت سروش طراوت طبیعت با برند تجاری "سروینا" (Servina) در سال 1388 به منظور تامین بخشی از نیازهای دارویی، بهداشتی و آرایشی تحت عنوان سهامی خاص ثبت و تاسیس گردید. این شرکت با هدف تولید محصولات متنوع آرایشی و بهداشتی بر پایه داروهای گیاهی و با همکاری لابراتورهای شرکت پرویتال PROVITAL GROUP اسپانیا تهیه و عرضه به سراسر ایران، آغاز به کار نموده است به طوری که هم اکنون برخی از تولیدات این شرکت را می توان رقیب محصولات خارجی دانست.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ژل تقویت کننده ابرو سروینا 15 میلی لیتر

ژل تقویت کننده ابروی سروینا، دارای ترکیبات و مواد موثر گیاهی می باشد که سبب قطع ریزش شده و با تحریک جریان خون موضعی و در نتیجه اکسیژن رسانی بهتر سبب رویش مجدد ابروهای آسیب دیده می شود و به تغذیه فولیکول ها، افزایش ضخامت موهای ابرو و پُر پشت نمودن آن کمک می کند.

24,500 تومان

ژل تقویت کننده موی سر سروینا 55 میلی لیتر

ژل تقویت کننده موی سر سروینا، با استفاده از عوامل طبیعی مهار کننده آنزیم 5- آلفا ردوکتاز، علاوه بر کنترل عامل ریزش مو، با تسریع جریان خون فولیکول های مو را جهت رویش مجدد تحریک می نماید. این محصول ضمن کنترل چربی و مهار شوره سر، سبب افزایش استحکام ریشه ی مو می شود.

47,500 تومان

ژل آکنه واش سروینا مناسب پوست های چرب و دارای آکنه 100 میلی لیتر

ژل آکنه واش سروینا، پاک کننده پوست های چرب و دارای آکنه می باشد که برای تمام سنین قابل استفاده است و به صورت روزانه می توان از آن استفاده کرد. این محصول دارای خواص ضد عفونی کننده، ضد باکتری و ضد التهاب است و با تنظیم ترشح چربی، پوست را مرطوب نگه می دارد.

19,500 تومان

ژل صورت آنتی آکنه سروینا مناسب پوست های مختلط، چرب و دارای جوش 40 میلی لیتر

ژل صورت آنتی آکنه سروینا حاوی عصاره بید سفید و دارای خواص ضد التهابی می باشد و درمان قطعی ای برای انواع آکنه می باشد. این ژل به طور موثر در سطح و عمق پوست عمل لایه برداری را انجام می دهد و منافذ باز پوست را جمع می کند.

25,500 تومان

ژل شستشوی صورت سروینا مخصوص پوست های معمولی و خشک 150 میلی لیتر

ژل شستشوی صورت سروینا عصاره مریم گلی وگلیسرین بود و با تامین رطوبت پوست احساس شادابی و لطافت را برای پوست به ارمغان می آورد. این ژل حاوی پاک کننده های غیرصابونی و ملایم بوده و سلول های مرده را از سطح پوست پاک می کند.

29,500 تومان

ژل شستشو صورت سروینا مناسب پوست های مختلط، چرب و مستعد به آکنه 150 میلی لیتر

ژل شستشو صورت سروینا ضد عفونی کننده و تنظیم کننده ترشح چربی پوست های مختلط، چرب و مستعد به آکنه می باشد. این ژل ضد التهاب و ضد قرمزی می باشد و به صورت عمقی پوست های چرب را پاک می کند.

22,500 تومان

ژل سفت کننده پوست صورت سروینا 30 میلی لیتر

ژل سفت کننده پوست صورت سروینا با افزایش تولید کلاژن چروک های صورت و گردن را کاهش داده و به بهبود ساختار و انسجام پوست کمک می کند. این ژل حاوی عصاره های فعال گیاهی بوده و با داشتن آنتی اکسیدان به رفع افتادگی پوست کمک کرده و درخشش و شفافیت را به پوست هدیه می دهد.

45,500 تومان

ژل ضد ترک پوست بدن سروینا 75 میلی لیتر

ژل ضد ترک پوست بدن سروینا مرطوب کننده و سفت کننده پوست بوده و ترک های پوستی ناشی از رژیم های غذایی و یا دوران بارداری را برطرف می کند. این ژل سروینا عروق آسیب دیده را تقویت و به صاف و یکنواخت شدن پوست کمک می کند.

36,500 تومان

ژل روشن کننده پوست صورت و گردن سروینا 50 میلی لیتر

ژل روشن کننده پوست صورت و گردن سروینا حاوی عصاره شیرین بیان، بندواش آفریقایی و صمغ درخت تارا بوده و به صورت تدریجی به برطرف کردن لک های ناشی از آکنه، زخم و جراحات پوستی در ناحیه صورت و گردن کمک می کند.

57,500 تومان

ژل روشن کننده پوست کشاله ران و زیر بغل سروینا 75 میلی لیتر

ژل روشن کننده پوست کشاله ران و زیر بغل سروینا باعث محوشدن تدریجی لک های ناشی از آکنه، زخم و جراحات پوست بدن (کشاله ران و زیر بغل ها) می شود. این ژل ضد چروک می باشد و همچنین سبب ایجاد رطوبت پوست می شود.

68,500 تومان

ژل روشن کننده پوست بدن سروینا 75 میلی لیتر

ژل روشن کننده بدن سروینا، باعث محو شدن تدریجی لک های ناشی از آکنه، زخم و جراحات پوست بدن (آرنج ها، زانوها و قوزک پا) شده و سبب ایجاد رطوبت و مانع از چروک شدن پوست می شود. این محصول حاوی ترکیبات موثر شامل صمغ درخت تارا، عصاره بنداوش آفریقایی، عصاره گیاه شیرین بیان و عصاره گل بید سفید می باشد.

31,500 تومان

ژل بهداشتی بانوان سروینا 150 میلی لیتر

ژل بهداشتی بانوان سروینا، جهت شستشوی ناحیه دستگاه تناسلی بانوان تهیه و فرموله شده است. این محصول باعث جلوگیری از التهاب و سوزش شده و یک محصول آنتی سپتیک، ضد قارچ و ضد عفونی کننده می باشد که سبب تنظیم اسیدیته (pH4.5) ناحیه خارجی واژن و از بین برنده باکتری های مضر می باشد.

29,500 تومان
حداقل: 19,500 تومان حداکثر: 68,500 تومان
ريال19500 ريال68500