داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سر شیشه

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

سر شیشه سیلیکونی سر گرد شماره 3 وی بیبی مناسب کودکان 18 ماه به بالا کد 822

سر شیشه سیلیکونی سر گرد شماره 3 وی بیبی به دلیل طراحی خاص و داشتن خطوط مورب روی آن که مانع حرکت گردابی شیر می شود، جریان مایع را تنظیم کرده و نفخ معده را کاهش می دهد.

11,400 تومان

سر شیشه سیلیکونی سر گرد شماره 1 وی بیبی مناسب کودکان 0 تا 6 ماه کد 866

سر شیشه سیلیکونی سر گرد شماره 1 وی بیبی مناسب برای کودکان 0 تا 6 ماه می باشد. این سرشیشه برای تمام بطری های دهانه استاندارد مناسب است و عاری از هرگونه مواد مضر شیمیایی و BPA می باشد.

15,000 تومان

سر شیشه ارتودنسی شماره 3 وی بیبی مناسب کودکان بالای 18 ماه کد 127

سر شیشه ارتودنسی شماره 3 وی بیبی از جنس سیلیکون خالص ساخته شده و عاری از هرگونه مواد مضر شیمیایی می باشد. این سرشیشه شفاف بوده، بو و مزه خاصی ندارد و احتمال آلرژی را کم می کند. سر شیشه های ارتودنسی شبیه به سینه مادر ساخته شده اند و مانع رشد صحیح دندان ها نمی شود.

11,400 تومان

سر شیشه ارتودنسی شماره 1 وی بیبی مناسب نوزادان 0 تا 6 ماه کد 875

سر شیشه ارتودنسی شماره 1 وی بیبی از سیلیکون طبیعی بدون مواد نگهدارنده و آنتی اکسیدان تهیه شده است، که با ساختار طبیعی فک و کام کودک هماهنگ می باشد. به دلیل طراحی خاص و ارتودنسی آن به شکل گیری دهان و دندان کودک کمک می کند.

9,600 تومان

سر شیشه ارتودنسی شماره 2 وی بیبی مناسب نوزادان 6 تا 18 ماه کد 823

سر شیشه ارتودنسی شماره 2 وی بیبی به دلیل طراحی خاص و ارتودنسی آن به شکل گیری دهان و دندان کودک کمک می کند. از سیلیکون طبیعی بدون مواد نگهدارنده و آنتی اکسیدان تهیه شده است و دارای ماندگاری بالاتری می باشد.

9,600 تومان

سر شیشه سیلیکونی سر گرد شماره 2 وی بیبی مناسب کودکان 6 تا 18 ماه کد 821

سر شیشه سیلیکونی سر گرد شماره 2 وی بیبی برای استفاده کودکان 6 تا 18 ماه مناسب می باشد. این سرشیشه در تمام بطری های دهانه استاندارد قابل استفاده می باشد.

15,000 تومان

سر شیشه ارتودنسی سایز بزرگ پنبه ریز مخصوص نوزادان 6 تا 18 ماه

سر شیشه ارتودنسی سایز بزرگ پنبه ریز برای نوزادان 6 تا 18 ماه سر شیشه های ارتودنسی پنبه ریز در اندازه های گوناگون موجود هستند و سر آن ها به گونه ای است که مکیدنشان باعث آسیب به دندان ها و فک کودک نمی شود و قابل استفاده در تمام شيشه شيرهای دهانه استاندارد هستند.

4,800 تومان

سر شیشه ارتودنسی سایز کوچک پنبه ریز مخصوص نوزادان 0 تا 6 ماه

سر شیشه ارتودنسی سایز کوچک پنبه ریز در اندازه های گوناگون موجود هستند و سر آن ها به گونه ای است که مکیدنشان باعث آسیب به دندان ها و فک کودک نمی شود و قابل استفاده در تمام شيشه شيرهای دهانه استاندارد است. این سر شیشه ها از جنس سیلیکون 100% نرم و شفاف می باشند.

3,600 تومان

سر شیشه سر گرد سایز بزرگ پنبه ‌ریز مخصوص نوزادان 6 تا 18 ماه

سر شیشه سر گرد سایز بزرگ پنبه ‌ریز مناسب برای نوزادان 6 تا 18 ماه است. معمولا دوام بطری ‌های شیشه شیر بیشتر از سر شیشه ‌‌ها می ‌باشد. از لحاظ بهداشتی نیز به دلیل اینکه سر شیشه شیر بیشترین تماس را با دهان کودک دارد، بهتر است در تعویض آن قدری وسواس به خرج دهیم. معمولا بین 4 تا 16 هفته باید تعویض شود.

4,500 تومان

سر شیشه سر گرد سایز کوچک پنبه ریز مخصوص نوزادان 0 تا 6 ماه

سر شیشه سر گرد سایز کوچک پنبه ریز مناسب برای نوزادان 0 تا 6 ماه است. معمولا دوام بطری های شیشه شیر بیشتر از سر شیشه هایشان می باشد. از لحاظ بهداشتی نیز به دلیل این که سر شیشه شیر بیشترین تماس را با دهان کودک دارد، بهتر است در تعویض آن، قدری وسواس به خرج دهیم.

3,800 تومان