مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سفورل (Saforelle)

برند سفورل که توسط لابراتوار IPRAD تولید می شود، در سال 1989 توسط یک دکتر و دو داروساز توسعه یافت. این افراد که در زمینه فیتوتراپی تخصص داشتند، تلاش می کردند پاک کننده ای طراحی کنند که تاثیر گذار بوده و برای نواحی شرمگاهی بانوان مفید واقع شوند. محصولات برند سفورل که توسط متخصصین و مادران تایید شده هستند، این روزها طیف گسترده ای از محصولات بهداشتی بانوان را در بر می گیرد که اکثر نیازهای بانوان و فرزندانشان را در بر می گیرد. امروزه برند سفورل خود به بخش های مختلفی تقسیم شده که هر کدام مناسب افراد مختلفی هستند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شوینده رطوبت رسان اینتن سیو بانوان سفورل 250 میلی لیتر

شوینده رطوبت رسان اینتن سیو بانوان سفورل مناسب برای بانوانی است از خشکی در ناحیه ژنیتیال رنج می برند. این شوینده ملایم غنی از اسیدهای چرب و عصاره آلوئه ورا می باشد تا نهایت آبرسانی را برای ناحیه ژنیتال و بدن داشته باشد. همچین کشیدگی پوست، سوزش و خارش ناشی از خشکی پوست در این نواحی را برطرف می سازد.

98,000 تومان

ژل شوینده جنتل بانوان سفورل 250 میلی لیتر

ژل شوینده جنتل بانوان سفورل یک محصول با 2 کارایی می باشد. این شوینده ملایم روزانه جهت محافظت روزانه پوست و ناحیه ژنیتال و همچین رفع خارش، سوزش و التیام بخشی این نواحی استفاده می شود.

65,500 تومان

شوینده ملایم خردسالان سفورل 100 میلی لیتر

شوینده ژنیتال دختران خردسال به طور اختصاصی برای التیام بخشی و نرمی پوست حساس دختران خردسال ارائه شده است. این شوینده، هم زمان التهاب را التیام بخشیده و به پوست رطوبت می بخشد. این محصول به عنوان شوینده روزانه ملایم مناسب ناحیه ژنیتال و بدن می باشد.

39,500 تومان

کرم التیام بخش اپزانت سفورل 50 میلی لیتر

کرم التیام بخش اپزانت سفورل بدون توجه به ناحیه (ژنیتال و یا بدن) برای درمان پوست حساس، خشک یا ملتهب ارائه شده است. این محصول مرطوب می کند و احساس ناراحتی و التهاب را التیام می بخشد.

49,200 تومان
حداقل: 39,500 تومان حداکثر: 98,000 تومان
ريال39500 ريال98000