مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سلوکور (Cellucor)

سلوکور برند معروفی در زمینه ی تولید محصولات مکمل ورزشی و زیرشاخه ای از شرکت نوترابولت می باشد. سلوکور برای اولین بار در سال 2002 به بازار معرفی شد و از آن پس محصولات بسیار زیادی تحت عنوان این برند به بازار عرضه شده اند. محصولات تولید شده تحت عنوان برند سلوکور مکمل هایی برای قبل ورزش، هنگام ورزش و بعد از آن هستند. از مهمترین لاین های تولید این برند می توان به آلفا آمینوها، C4 ها که مخصوص استفاده قبل از ورزش هستند، کراتین ها و پروتئین های وِی هستند. برند سلوکور همچنین اسپانسر ورزشکاران زیادی همچون بروک ولز، کریگ کاپورسو، راب نیتر و کالوم فن موگر نیز می باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول پمپ NO3 کروم سلوکور 90 عددی

مکمل پمپ NO3 کروم سلوکور محصولی فوق العاده برای پمپاژ خون بهتر به عضلات و درنتیجه افزایش کیفیت تمرینات و عضله سازی بهتر می باشد.
180,000 تومان

پمپ سی فور ریپد سلوکور 180 گرم

مکمل پمپ سی فور ریپد سلوکور پیش از تمرینات ورزشی، جهت بالا بردن توان، انرژی و تمرکز در حین تمرینات پر شدت استفاده می شود که به بالا بردن میزان چربی سوزی کمک می نماید.

198,000 تومان

پودر پروتئین وی کور پرفورمنس سلوکور 28 سروینگ

پودر پروتئین وی کور پرفورمنس سلوکور منبعی غنی از پروتئین می باشد که علاوه بر حفظ عضلات ضعیف پس از ورزش و فعالیت بدنی، به ساخت عضلات جدید نیز کمک می کند. این پودر حاوی عصاره ها و طعم دهنده های مناسب دسر می باشد و از آن می توان به عنوان ماده اولیه تهیه دسرها استفاده کرد.

195,000 تومان

پمپ سی فور (C4) سلوکور 195 گرم

پمپ سی فور سلوکور مکمل ورزشی مخصوص ورزشکاران است که پیش از تمرین جهت بالا بردن توان انرژی و تمرکز در حین تمرینات پر شدت ورزشی مصرف می شود.

149,000 تومان

پودر گلوتامین کور پرفورمنس سلوکور 360 گرم

با هر بار مصرف پودر گلوتامین کور پرفورمنس سلوکور میزان 5 گرم گلوتامین وارد بدن می گردد، که باعث تامین ذخایر گلوتامین بدن می شود و از ریکاوری سلولی عضلانی حمایت می کند.

114,000 تومان

پودر کراتین کور پرفورمنس سلوکور 360 گرم

پودر کراتین کور پرفورمنس سلوکور حاوی 5 میلی گرم کراتین در هر سرو (پیمانه) منوهیدرات میکرونایز شده بدون طعم می باشد. که در 72 سروینگ قابل استفاده است. کراتین منوهیدرات سلوکور برای بهبود سرعت هضم به مولکول های کوچکتر تجزیه شده است.

85,000 تومان

کپسول ژلاتینی سی ال ای کور پرفورمنس سلوکور 90 عددی

کپسول ژلاتینی سی ال ای کور پرفورمنس سلوکور باعث افزایش اثر چربی سوزی و به حداکثر رساندن نتایج تمرین می شود. این محصول باعث کاهش درصد چربی و حفظ حجم عضلات می شود.

97,000 تومان

پودر گینر شکلاتی کور پرفورمنس سلوکور 2436 گرم

پودر گینر شکلاتی کور پرفورمنس سلوکور حاوی بی سی ای ای و کراتین مونوهیدرات بوده و ترکیبی ایده آل برای افزایش وزن می باشد. پودر گینر سلوکور حاوی چربی، کربوهیدرات و پروتئین با کیفیت بالا می باشد و حجم ماهیچه را افزایش می دهد.

245,000 تومان

پودر پروتئین وی شکلاتی کور پرفورمنس سلوکور 1820 گرم

پودر پروتئین وی شکلاتی کور پرفورمنس سلوکور یک منبع ایده آل پروتئین برای حفظ عضلات موجود و ساخت عضلات جدید می باشد. هر دو اسکوپ از پودر پروتئین وی سلوکور حاوی 25 گرم پروتئین زود جذب و آنزیم های هضم می باشد که نیاز بدن شما به پروتئین ها را برطرف می کند.

300,000 تومان
حداقل: 85,000 تومان حداکثر: 294,000 تومان
ريال85000 ريال294000