مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سنسی کین (Sensi Kin)

لابراتورهای کین در سال 1964 با هدف تحقیق و توسعه محصولات مراقبت از دهان آغاز به کار کرد. کین با تلاش و همکاری متخصصان سعی بر این دارد محصولاتی نوآورانه که به بهبود سلامت دهان و دندان کمک می کند را با بهترین کیفیت تولید نماید.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ژل سنسی کین مناسب برای دندان های بسیار حساس 15 میلی لیتر

ژل سنسی کین با عملکرد دوگانه برای رهایی سریع تر از حساسیت دندانی مناسب می باشد که علاوه بر پیشگیری و تسکین حساسیت شدید دندان، در مواردی که به سبب درد امکان استفاده از مسواک نیست، بهداشت و سلامت دهان و دندان ها را نیز فراهم می کنند.

52,000 تومان

ژل پریوکین کین 30 میلی لیتر

ژل پریوکین حاوی ترکیبات با بهره مندی از کلر هگزیدین دی گلوکونات در رفع پلاک و پیشگیری از التهاب لثه موثر می باشد. این ژل برای کمک به پیشگیری و درمان پریودنتیت بهترین راه حل محسوب می شود.

52,000 تومان

دهانشویه کین ژینژیوال کین 250 میلی لیتر

دهانشویه کین ژینژیوال کین با بهره مندی از ترکیبات موثر در تقویت مینای دندان و رفع پلاک باکتریایی، از پوسیدگی دندان ها پیشگیری نموده و مناسب برای درمان و جلوگیری از التهاب لثه می باشد.

30,000 تومان

دهانشویه ارتو کین با طعم توت فرنگی و نعناع 250 میلی لیتر

دهانشویه ارتو کین حاوی سدیم فلوراید برای کمک به جلوگیری از پوسیدگی و کمک به بازسازی مینای دندان می باشد. مواد تشکیل دهنده این دهانشویه آرام بخش بوده و برای کمک به کاهش التهابات ناشی از درمان ارتودنسی مورد استفاده قرار می گیرد.

41,800 تومان

خمیر دندان ارتو کین با طعم توت فرنگی و نعناع 75 میلی لیتر

خمیر دندان ارتو کین با طعم توت فرنگی و نعناع به طور اختصاصی برای استفاده کنندگان بریس های ارتودنسی و با توجه به نیازهای بهداشتی دهان و دندان روزانه این افراد فرموله شده است. مواد تشکیل دهنده ارتوکین ضد التهاب بوده و التهابات ناشی از درمان ارتودنسی را بهبود می بخشد.

36,600 تومان

اسپری دهانی کین هیدارت کین 40 میلی لیتر

اسپری دهانی کین هیدارت به منظور رفع ناراحتی حاصل از خشکی دهان با ایجاد بزاق مصنوعی و به شکل اسپری دهانی طراحی شده است. این محصول با برقرای تعادل ترشح بزاق، باعث ایجاد رطوبت در دهان شده و مشکلات دهانی حاصل از خشکی و کاهش جزیان بزاق را از بین می برد.

48,300 تومان

خمیر دندان سنسی کین مناسب دندان های حساس 75 میلی لیتر

خمیر دندان سنسی کین مناسب برای دندان های حساس، حاوی ویتامین B5 برای محافظت و تقویت لثه، و ویتامین E، با خواص ضد التهابی، خمیر دندانی ویتامینه می باشد که باعث محافظت از مینای دندان و نوسازی بافت لثه ها می شود.

18,900 تومان

محلول دهانشویه سنسی کین 250 میلی لیتر

محلول دهانشویه سنسی کین مناسب برای دندان های حساس، حاوی ویتامین B5 برای محافظت و تقویت لثه، و ویتامین E، با خواص ضد التهابی، دهانشویه ای ویتامینه می باشد که باعث محافظت از مینای دندان و نوسازی بافت لثه ها می شود.

58,500 تومان
حداقل: 18,900 تومان حداکثر: 58,500 تومان
ريال18900 ريال58500