پاسخ: برای این کار لازم است شما صفحات مربوط به قوانین و نحوه ثبت سفارش را مطالعه فرمایید.

پاسخ: برای پاسخ این سوال، شما می توانید صفحات مربوط به قوانین و نحوه پرداخت را مطالعه نمایید.

پاسخ: شما در تمام ساعات شبانه روز و در هر هفت روز هفته می توانید از طریق اینترنتی سفارش‌های خود را ثبت نمایید. همچنین در تمام ساعات شبانه‌روز می توانید با ارسال کد کالا به شماره ۳۰۰۰۷۵۶۰۰۰ به صورت پیامکی سفارش خود را اعلام نمایید. همکاران واحد فروش در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ: بله. شما بعد از ثبت نام و ورود به سایت می توانید از خدمات مشاوره استفاده کنید و هم با تماس با شماره  ۷۷۲۲۴۰۴۸-۰۲۱ می توانید از مکالمه با مشاورین مثبت سبز به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

پاسخ: خیر. اما وابسته به شرایط موجودی جنس داخل انبار تعداد سفارش فقط به تعداد مجاز تعریف شده قابل خرید می باشد

پاسخ: شما برای پیگیری سفارشات خود هم می توانید با تماس با شماره ۷۷۱۳۷۷۵۳-۰۲۱ و ۷۷۱۳۷۷۵۴-۰۲۱ از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

پاسخ: تمام راه‌های پرداخت و نحوه پرداخت و شرایط آن‌ها در منوی راهنمایی قوانین پرداخت ذکر شده است.

پاسخ: فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک در زمینه راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی است. در اختیار داشتن این نماد نشان‌دهنده امن بودن محیط مثبت سبز برای سفارش‌گذاری هم ‌میهنان گرامی است.

پاسخ: خیر. در صورتی که حجم خرید کالای شما در یک فاکتور از مقدار ۶ آیتم و یا تعداد مجموع ۱۰ قلم کالا و یا حجم خرید بالای ۵۰۰ هزار تومان باشد، باید پرداخت به صورت اینترنتی صورت پذیرد.

پاسخ: خیر. در حال حاضر چنین امکانی برای مثبت سبز وجود ندارد.

پاسخ: تمام قوانین ارسال و تمام راه‌های ارسال به همراه زمان و هزینه در منوی قوانین ارسال عنوان شده است.

پاسخ: خیر. از آن‌جا که مثبت سبز یک فروشگاه اینترنتی و مجازی است و هدف آن توسعه و فرهنگ‌سازی تجات الکترونیک است، امکان تحویل حضوری کالا وجود نخواهد داشت.

پاسخ: بله. مرسوله‌های پستی دارای کد رهگیری است و زمان تحویل این کالاها به پست کد رهگیری برای مشتریان ارسال خواهد شد.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما