داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سوند

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

سوند نلاتون سوپا

سوند نلاتون سوپا توسط شرکت سوپا ایران ساخته می‎ شود. سوند نلاتون به عنوان سوند ساده نیز شناخته می ‎شود که دارای یک مجرا و به منظور سونداژ موقتی مورد استفاده قرار می ‎گیرد.

1,780 تومان

سوند لاتکس فولی دو مجرایی ویل لید مدل 14FR/Ch 15ml

سوند لاتکس فولی دو مجرایی ویل لید مدل 14FR/Ch 15ml در بخش های اورولوژی، داخلی، جراحی، زنان، آقایان و نوزادن برای تخلیه ادرار، نمونه گیری و... استفاده می شود. سطح سوند لاتکس فولی دو مجرایی با پوشش سیلیکونی پوشش داده شده است که موجب کاهش حساسیت و سازگاری بالا می شود.

6,700 تومان

کیسه ادرار صلیبی اس تی ام 2 لیتر

کیسه ادرار صلیبی اس تی ام برای جمع آوری ادرار به کار می رود. هر موقع که سوندهای مخصوص ادرار به کار روند، وجود این وسیله الزامی است.

2,660 تومان

سوند معده (لوله بینی - معده) همراه با کلمپ سوپا

سوند معده (لوله بینی - معده) همراه با کلمپ سوپا محصولی استریل است و برای کسانی استفاده می شود که عمل بلع را به درستی انجام نمی دهند. همچنین این محصول مناسب افرادی است که نیاز به شستشوی معده دارند.

10,000 تومان

سوند ضد عفونت فولی دو مجرایی بکتیگارد

سوند ضد عفونت فولی دو مجرایی بکتیگارد در بخش های اورولوژی، داخلی، جراحی، زنان، آقایان و نوزادن برای تخلیه ادرار، نمونه گیری و... استفاده می شود. سوندهای بکتیگارد به دلیل وجود پایه استفاده از پوشش نازک فلزی شامل طلا، پالادیوم و نقره در ساختار خود از بروز عفونت دستگاه ادارای جلوگیری می نماید.

118,800 تومان
حداقل: 1,780 تومان حداکثر: 118,800 تومان
ريال1780 ريال118800