مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سیلن (Silene)

شرکت پارس سیلن آریا در سال 1387 با پشتوانه سال ها تجربه مدیران خود در زمینه لوازم خانگی تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تجهیزات رطوبت ساز (بخور سرد) و تصفیه هوا آغاز نمود. این شرکت آخرین محصولات با کیفیت و تکنولوژی روز را از معتبرترین تامین کنندگان، پس از اخذ گواهی های بازرسی بین المللی مطابق با استاندارد IEC اروپا، در اختیار مشتری قرار می دهد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-522

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-522 با تامین رطوبت مطلوب سیستم تنفسی و تولید یون منفی نقش عمده ای در جلوگیری از ابتلا به بیماری ها دارد. ظرفیت مخزن این مدل 6.2 لیتر است و باتوجه به میزان بخار خروجی، می تواند تا 19 ساعت کارکرد مداوم داشته باشد.
624,200 تومان

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-508

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-508 با تولید 350 میلی لیتر بخار در هر ساعت، رطوبت هوا را به خوبی تنظیم نموده و هوای اتاق را تصفیه می نماید. از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت تنظیم شدت بخار، کم صدا بودن و مخزن شفاف آن اشاره نمود.

399,000 تومان

دستگاه بخور سرد و گرم سیلن مدل MH-502T

دستگاه بخور سرد و گرم سیلن مدل MH-502T علاوه بر تولید بخار سرد و مرطوب کردن هوای اتاق، توانایی تولید بخار گرم تا 45 درجه سانتی گراد (کمی گرم تر از دمای معمولی اتاق) را نیز دارد. این دستگاه قابلیت یون سازی، تنظیم بخار و اضافه نمودن اسانس جهت خوشبو کردن هوا را نیز دارد.

545,900 تومان

دستگاه بخور سرد و گرم اولتراسونیک سیلن مدل MH-802

دستگاه بخور سیلن مدل MH 802 یک دستگاه بخار ساز کم مصرف و بادوام بوده که باعث افزایش و تنظیم رطوبت نسبی هوای اتاق و حذف بارهای الکترو استاتیکی شده و از بروز بیماری‎های گوناگون پیشگیری کرده و از سلامت ظاهری پوست شما محافظت می‎نماید. همچنین این دستگاه می‎تواند دمای اتاق شما را تنظیم نموده و میزان رطوبت اتاق را به اندازه ایده‎آل برساند. این دستگاه با ایجاد یون‎های منفی آنیون باعث تنفس راحت‎تر و سالم‎تر می‎گردد.

859,080 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک سیلن مدل MH-602

دستگاه بخور مدل MH- 602 یک دستگاه رطوبت‎ساز (بخور سرد) کم مصرف و بادوام بوده که باعث افزایش و تنظیم رطوبت نسبی هوای اتاق و حذف بارهای الکترو استاتیکی شده و از بروز بیماری‎های گوناگون پیشگیری کرده و از سلامت ظاهری پوست شما محافظت می‎نماید. همچنین این دستگاه می‎تواند دمای اتاق شما را تنظیم نموده و میزان رطوبت اتاق را به اندازه ایده‎آل برساند. این دستگاه با ایجاد یون‎های منفی آنیون باعث تنفس راحت‎تر و سالم‎تر می‎گردد.

538,700 تومان

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-502

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-502 با تنظیم رطوبت هوا و حذف ذرات معلق، از بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند. این دستگاه قابلیت یون سازی داشته و هوا را از وجو آلودگی های و عوامل بیماری زا تصفیه می نماید. همچنین دارای فیلتر سرامیکی جهت کاهش سختی آّب بوده و در صورت اتمام آب به صورت خودکار خاموش می شود.

359,040 تومان

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-509

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-509 ذرات آب را به هوای خشک بیرون دمیده تا تبخیر شده و با ایجاد رطوبت لازم میزان دما و رطوبت هوای اتاق را تنظیم می نماید. بعلاوه ذرات معلق در هوا و بارهای الکترو استاتیکی را حذف می نماید. در نتیجه از بروز انواع بیماری جلوگیری می نماید.

496,000 تومان
حداقل: 359,040 تومان حداکثر: 859,080 تومان
ريال359040 ريال859080