مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سیگنال (Signal)

وقتی فلوراید در سال 1915 در آمریکا برای اولین بار کشف شد، سیگنال (Signal) شرکتی بود که خمیر دندان یونیلیور حاوی فلوراید را معرفی کرد. سیگنال، برند بهداشت دهان 80 ساله‌ یونیلیور، در سال 1984 وارد بازار ترک شد و اولین خمیر دندان دو رنگ را معرفی کرد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مسواک نرم سیگنال مناسب 7 الی 13 سال

مسواک نرم سیگنال مناسب کودکان 7 الی 13 سال می باشد. سایز سری مسواک کوچک بوده و مناسب دهان کودکان می باشد، همچنین سری گرد مسواک از آسیب رسیدن به لثه ها و دندان های حساس جلوگیری می کند.
11,900 تومان

مسواک ورتیکال اکسپرت سیگنال با فرچه متوسط

مسواک ورتیکال اکسپرت سیگنال با طراحی مدور و بادبرنی شکل پرزهایش ظاهری جذاب برای این مسواک فراهم آورده است. این طراحی به جهت سهولت مسواک کردن دندان ها بصورت افقی که بنا به ادعای شرکت سیگنال از نظر دندانپزشکان به تمیزکنندگی بیشتر کمک می کند، طراحی و تولید شده است.
21,700 تومان

مسواک ورتیکال اکسپرت سیگنال با فرچه بسیار نرم مخصوص دندان های حساس

یک نوآوری جدید در مسواک ورتیکال اکسپرت سیگنال با پرزهای موجدار و 6 برابر لطافت بیشتر نسبت به انواع دیگر مسواک ها بوده و برای دندان و لثه های حساس مناسب می باشد.
21,700 تومان

خمیر دندان وایت ناو گلد سیگنال 50 میلی لیتر

تنها با یک بار استفاده از خمیر دندان وایت ناو گلد سیگنال تاثیر فوق العاده ی سفید کنندگی آن را خواهید دید. این محصول حاوی فلوراید بوده و از تکنولوژی پرتو آبی جهت عملکرد پیشرفته در پاک کردن لثه ها استفاده می کند.

27,600 تومان

خمیر دندان سفید کننده وایت نو سیگنال 75 میلی لیتر

خمیر دندان سفید کننده وایت نو سیگنال با خاصیت سفید کنند گی فوری، مناسب بزرگسالان می باشد. خمیر آبی رنگ این محصول با فرمولاسیونی منحصر به فرد است که لایه آبی نازکی روی مینای دندان پدید می آورد و به این ترتیب از زردی دندان ها می کاهد.

26,800 تومان

خمیر دندان سفید کننده سیگنال

خمیر دندان سفید کننده سیگنال ، سفید کننده ای قوی به علت وجود پرلیت با شکل هندسی کروی و عملیات فیزیکی جرم گیری که باعث سفید کنندگی و براقیت و درخشندگی دندان ها می شود.

4,500 تومان

خمیر دندان ضد حساسیت سیگنال مدل اکسپرت پروتکشن 75 میلی‌ لیتر

خمیر دندان ضد حساسیت سیگنال حاوی سیترات پتاسیم برای تسکین درد و جلوگیری از حساس شدن دندان ها می باشد. این خمیر دندان مناسب برای  افرادی که دندان های حساس دارند.

9,800 تومان

خمیر دندان اولترا کامپلیت سیگنال مدل اکسپرت پروتکشن 75 میلی‌ لیتر

خمیر دندان  اولترا کامپلیت سیگنال با 10 عملکرد و با الهام از نخ دندان و دهانشویه محافظت 18 ساعته در برابر تشکیل پلاک را ایجاد می کند و تقویت کننده لثه و مینای دندان می باشد.

10,800 تومان

خمیر دندان کامپلیت 8 طلایی سیگنال 100 میلی‌ لیتر

خمیر دندان کامپلیت 8 طلایی سیگنال ، محصولی است با فرمول پیشرفته مراقبت کامل که ۸ فعالیت که شامل ضد پوسیدگی، ضد جرم، ضد پلاک و ضد حساسیت است را فراهم می سازد. این خمیر دندان حاوی فلوراید و کلسیم است که به استحکام دندان ها و تقویت مینای دندان کمک می نماید.

8,900 تومان

خمیر دندان سفید کننده کامپلیت 8 سیگنال 100 میلی لیتر

خمیر دندان سفید کننده کامپلیت 8 سیگنال ، خمیر دندان ضد پوسیدگی با اثر حفاظتی قوی از دندان ها می باشد. این خمیر دندان حاوی فلوراید و کلسیم است که به استحکام دندان ها و تقویت مینای دندان کمک می کند. از ایجاد پلاک روی دندان و زرد شدن آن ها جلوگیری می کند و دندان ها را سفید و درخشان می نماید.

16,800 تومان

خمیر دندان سفید کننده سیگنال مدل اکسپرت پروتکشن 75 میلی لیتر

خمیر دندان سفید کننده دندان سیگنال مدل اکسپرت پروتکشن، برای پیشگیری از حساس شدن لثه ها و تقویت آنها که حاوی سیترات زینک و ویتامین E است و باعث جلوگیری از خرابی ناشی از باکتری ها و رادیکال های آزاد می شود و همچنین خاصیت سفید کنندگی قوی دارد.

12,800 تومان

خمیر دندان محافظ مینای دندان سیگنال مدل اکسپرت پروتکشن 75 میلی لیتر

خمیر دندان محافظ مینای دندان سیگنال حاوی فلوراید و سرم بازسازی کننده HAP که آسیب های پنهان سطح مینای دندان را بازسازی و خرابی ها را ترمیم می کند.

9,800 تومان
حداقل: 2,800 تومان حداکثر: 27,600 تومان
ريال2800 ريال27600