مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

شامپو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شامپو موهای چرب استم سل 250 میلی لیتر

شامپو موهای چرب استم سل بدون آسیب به پوست سر و غدد محرک ترشح سبوم در آن، چربی های اضافه پوست سر را رفع می کند، به موازات آن از ترشحات بیش از حد و زائد سبوم توسط غدد مربوطه ممانعت نموده و فعالیت این غدد را تنظیم می نماید.
24,800 تومان

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت 200 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت مناسب افرادی است که موهای خشک و آسیب دیده دارند. این محصول علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث احیا و بازسازی موهای خشک و آسیب دیده و مانع از ایجاد موخوره می گردد.
26,500 تومان

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت 200 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت مناسب افرادی است که موهای چرب دارند و حاوی جدیدترین و موثرترین ترکیبات ضد ریزش و ضد چربی می باشد. این محصول علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث ایجاد تعادل در ترشح چربی از غدد سباسه سر نیز می گردد.
29,800 تومان

شامپو کافئین سیوند 250 میلی لیتر

شامپو کافئین سیوند شامپویی با ترکیبات گیاهی بوده و ویژگی هایی نظیر کنترل چربی مو، کنترل ریزش موی سر، تقویت کننده مو، افزایش گردش خون موضعی پوست سر و... می باشد.
18,700 تومان

شامپو موی چرب حاوی روغن جوانه گندم سیوند 250 میلی لیتر

شامپو موی چرب حاوی روغن جوانه گندم سیوند کنترل کننده ی چربی مو و همچنینی خارش و التهاب پوست سر می باشد. این محصول از قابلیت افزایش حجم و درخشندگی موها نیز برخوردار است.
17,200 تومان

شامپو سبوس برنج موهای معمولی پرمون 250 گرم

شامپو سبوس برنج موهای معمولی پرمون 100% گیاهی بوده و حاوی عناصر معدنی مورد نیاز پیاز مو نظیر فسفر، پتاسیم، منیزیم و سیلیس می باشد.
7,200 تومان

شامپو سر و بدن درماسیف مناسب پوست های چرب، مختلط و دارای آکنه 200 میلی لیتر

شامپو سر و بدن درماسیف شستشو دهنده و پاک کننده قوی جهت پیشگیری و کاهش علایم ناشی از رشد و تکثیر میکروارگانیسم های پوست و کف سر، درماتیت سبورئیک و آکنه ولگاریس می باشد.
19,600 تومان

شامپو ضد چربی رولند 250 میلی لیتر

شامپو ضد چربی رولند مخصوص موها و پوست سر چرب می باشد و با کنترل میزان ترشح سبوم روی پوست سر از بین برنده ی ظاهر ناخوشایند چرب و روغنی موهای شما است.

90,700 تومان

شامپو آرگان بایو 250 میلی لیتر

شامپو آرگان بایو حاوی پروتئین ابریشم، روغن آرگان و عصاره مروارید می باشد که موجب تقویت و بازسازی موها می شود. با دارا بودن روغن آرگان از خشکی و شکنندگی موها پیشگیری می نماید.

66,000 تومان

شامپو التیام بخش و ضد التهاب پوست سر بایو 250 میلی لیتر

شامپو التیام بخش و ضد التهاب پوست سر بایو انتخابی بسیار مناسب برای افرادی است که کاشت مو انجام داده اند یا پوست سر آنها به هر نحوی آسیب دیده و به سوزش، خارش و التهاب دچار شده است.

66,000 تومان

شامپو ضد ریزش مو سیستیفان بایورگا 200 میلی لیتر

شامپو ضد ریزش مو سیستیفان بایورگا شامپوی ملایمی است که به لطف ترکیبات فعال و موثر خود که برای تقویت موها حیاتی هستند، مناسب مقابله با انواع ریزش مو می باشد.

98,700 تومان

شامپو موی معمولی لافارر 250 میلی لیتر

شامپو موی معمولی لافارر یکی از محصولات خوب شرکت لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکتر کامکار است. در فرمولاسیون این محصول از جوی دو سر، رزماری و چندین عصاره ی طبیعی دیگر استفاده شده است که خواص تقویتی زیادی دارند.

29,800 تومان
حداقل: 7,200 تومان حداکثر: 98,700 تومان
ريال7200 ريال98700