مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

شی (She)

کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی گل افشان آرایش با هدف تولید فرآورده های درمانی و تامین سلامت پوست و مو، سال 1373راه اندازی شد. لابراتوار بهداشتی گل افشان آرایش در سال 1384 با تولید محصولاتی متنوع با برند اصلی ثمین (Samin) گام به عرصه ای پویا در این صنعت نهاد. در سال 1386 با تولید برند جدید مدیلن (Medilann)، افق های جدیدی در این عرصه پیش چشم متخصصان و مردم کشور گشود.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

رول ضد تعریق شی مدل ایز پرتی مخصوص بانوان 40 میلی لیتر

رول ضد تعریق شی ایز پرتی با رایحه ای گرم و شیرین، مخصوص خانم ها و مناسب تمام فصول می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از بوی گل و میوه  های تازه است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد. این رول علاوه بر جلوگیری از افزایش تعریق، باعث ایجاد بوی خوش می شود.

8,000 تومان

رول ضد تعریق شی مدل ایز لاو مخصوص بانوان 40 میلی لیتر

رول ضد تعریق شی ایز لاو، با رایحه ای گرم و شیرین مخصوص خانم ها و قابل استفاده در تمام فصول به خصوص زمستان و پاییز می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از ترکیب میوه های قرمز، رایحه های درختی، مشک و بادام سوخته است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد. این رول علاوه بر جلوگیری از تعریق، باعث ایجاد بوی خوش می شود.

8,000 تومان

رول ضد تعریق شی مدل ایز هپی مخصوص بانوان 40 میلی لیتر

رول ضد تعریق شی ایز هپی، با رایحه ای شیرین و انرژی بخش مخصوص خانم ها و مناسب تمام فصول می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از هلو، گلابی، نارنگی، گل صدتومانی، یاسمین، زنبق وحشی، وانیل و مشک است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد. این رول علاوه بر جلوگیری از افزایش تعریق، باعث ایجاد بوی خوش می شود.

7,700 تومان

رول ضد تعریق شی مدل ایز فان مخصوص بانوان 40 میلی لیتر

رول ضد تعریق شی ایز فان، با رایحه ای گرم و شیرین مخصوص خانم ها و قابل استفاده در تمام فصول بخصوص زمستان و پاییز می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از ادغام میوه ها وگل های تازه با چوب صندل و مشک است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد. این رول علاوه بر جلوگیری از افزایش تعریق، باعث ایجاد بوی خوش می شود.

8,000 تومان

رول ضد تعریق شی مدل ایز کریزی مخصوص بانوان 40 میلی لیتر

رول ضد تعریق شی ایز کریزی، با رایحه ای گرم و شیرین مخصوص خانم ها، مناسب تمام فصول می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از بوی گل و میوه  های تازه است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد. این رول علاوه بر جلوگیری از افزایش تعریق، باعث ایجاد بوی خوش می شود.

11,000 تومان

اسپری زنانه شی مدل ایز سوییت 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده شی ایز سوییت، با رایحه ای کمی تند و شیرین مخصوص خانم ها، مناسب تمام فصول می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از بوی وانیل و مرکبات است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد و باعث ایجاد بوی خوش می شود.

14,400 تومان

اسپری زنانه شی مدل ایز سکرت 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده شی ایز سکرت، با رایحه ای ملایم، شیرین و رمز آلود مخصوص خانم ها، مناسب تمام فصول می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از بوی میوه های تازه، وانیل و مشک است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد.

13,248 تومان 14,400 تومان

اسپری زنانه شی مدل ایز پرتی 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده شی ایز پرتی با رایحه ای گرم و شیرین مخصوص خانم ها، مناسب تمام فصول می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از بوی گل و میوه های تازه است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد. این اسپری باعث ایجاد بوی خوش می شود.

14,400 تومان

اسپری زنانه شی مدل ایز لاو 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده شی ایز لاو، با رایحه ای گرم و شیرین مخصوص خانم ها و قابل استفاده در تمام فصول بخصوص زمستان و پاییز می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از ترکیب میوه های قرمز، رایحه های درختی، مشک و بادام سوخته است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد.

13,248 تومان 14,400 تومان

اسپری زنانه شی مدل ایز هپی 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده شی ایز هپی، با رایحه ای شیرین و انرژی بخش مخصوص خانم ها و مناسب تمام فصول می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از هلو، گلابی، نارنگی و گل صد تومانی، یاسمین، زنبق وحشی، وانیل و مشک است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد.

13,248 تومان 14,400 تومان

اسپری زنانه شی مدل ایز فان 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده شی ایز فان، با رایحه ای گرم و شیرین مخصوص خانم ها و قابل استفاده در تمام فصول بخصوص زمستان و پاییز می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از ادغام میوه ها وگل های تازه با چوب صندل و مشک است و تا 24 ساعت ماندگاری بالا دارد.

14,400 تومان

اسپری زنانه شی مدل ایز کریزی 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده شی ایز کریزی، با رایحه ای گرم و شیرین مخصوص خانم ها، مناسب تمام فصول می باشد، که ترکیبی بسیار خوشبو از بوی گل و میوه های تازه است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد.

14,400 تومان
حداقل: 7,200 تومان حداکثر: 14,400 تومان
ريال7200 ريال14400