مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

شیر خشک

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص بازگشت محتویات معده 400 گرم

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص بازگشت محتویات معده است و در صورتی که شیرخوار به تشخیص پزشک به مشکل بازگشت محتویات دچار باشد، شیر خشک ببلاک ای آر انتخابی مناسب خواهد بود.
27,500 تومان

شیر خشک آپتامیل اچ آ 2 نوتریشیا مناسب شیرخواران از 6 ماهگی به بعد 400 گرم

شیر خشک آپتامیل اچ آ 2 نوتریشیا پروتئین به پپتیدهای کوچک تر شکسته شده و بنابراین می تواند موجب کاهش عوامل آلرژی زا در شیر گردد و خطر بروز آلرژی را کاهش می دهد.

22,000 تومان

شیر خشک آپتامیل اچ آ 1 نوتریشیا مناسب شیرخواران از بدو تولد تا 6 ماهگی 400 گرم

شیر خشک آپتامیل اچ آ 1 نوتریشیا شیر خشک هایپو آلرژنیک برای شیرخوارانی است که در معرض خطر به ابتلا به آلرژی هستند و مادر قادر به شیردهی نست یا به هر دلیل شیردهی را ادامه نمی دهد. آپتامیل HA با داشتن ترکیب انحصاری ایمیونوفورتیس سیستم ایمنی کودک را حمایت می کند.

21,500 تومان

شیر خشک فاسمیل های کلسیم فاسبل 400 گرم

شیر خشک فاسمیل های کلسیم فاسبل با چربی بسیار کم اما پروتئین و کلسیم بالاست که علاوه بر آن، حاوی مواد معدنی و ویتامین ها جهت کمک به رفع نیاز روزانه مصرف کنندگان می باشد.

13,000 تومان

شیر خشک آپتامیل اف ام اس نوتریشیا مناسب نوزادان نارس 200 گرم

شیر خشک آپتامیل اف ام اس نوتریشیا فرآورده ای برای غنی سازی شیر مادر در جهت تغذیه نوزادان نارس و نوزادان با وزن پایین در هنگام تولد است. با افزودن آپتامیل اف ام اس ترکیب طبیعی شیر مادر با نیاز غذایی ویژه نوزادان نارس انطباق پیدا می کند.

47,700 تومان

شیر خشک آ اِل 110 نستله مناسب نوزادان از بدو تولد تا 12 ماهگی 400گرم

شیر خشک آ اِل 110 برای شیر خوارانی که دچار سوء هضم و یا عدم تحمل لاکتوز و اسهال می‎باشند، مناسب است؛ قابل استفاده از بدو تولد تا 12 ماهگی می‎باشد که حاوی مواد نوکلئوتیدها، آراشیدونیک اسید، دکوزاهگزانوئیک اسید و انواع ویتامین‎ها می‎باشد. برای موارد خاص پزشکی تنها با نظارت پزشک باید مصرف شود.

24,000 تومان

شیر خشک پری نان نستله مناسب نوزادان از بدو تولد تا 6 ماهگی 400گرم

پری نان شیر خشکی است مناسب از بدو تولد برای شیرخواران با وزن کم و نارس که با شیر مادر تغذیه نمی‎شوند. حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع بلند زنجیره و روغن تری گلیسیرید میان زنجیره، آهن، پروتئین و انرژی کافی با هضم آسان می‎باشد.

30,000 تومان

شیر خشک ببجونیور میلوپا مناسب کودکان در حال رشد با طعم وانیل 400 گرم

شیر خشک ببجونیور میلوپا پودر شیر غنی شده مخصوص کودکان در حال رشد است و حاوی کلسیم و ویتامین D بوده که برای رشد طبیعی و سلامت استخوان ها لازم است. همچنین دارای آهن و امگا 3 است که  برای تکامل مغزی کودک لازم است.

16,000 تومان

شیر خشک ببلاک پری مچور میلوپا مناسب از بدو تولد به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک پری مچور میلوپا مناسب شیرخواران با وزن کم می باشد. این محصول نیازهای اختصاصی نوزادان کم  وزن و نارس را فراهم می سازد و تغذیه ای کامل برای کودکان شما محسوب می گردد. استفاده از این محصول برای رشد و نمو مغز و بینایی مناسب بوده و باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش شیرخوار می گردد.

26,000 تومان

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا مناسب از بدو تولد به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا مخصوص نوزادان محروم از شیر مادر است و مناسب بدو تولد به بعد می باشد. این محصول دارای پروتئین وی است که نسبتا هیدرولیز شده است و بهتر هضم می شود. ترکیب منحصر به فرد چربی آن حاوی بتاپالمتیک اسید که با جذب بهتر کلسیم و چربی شیر کمک به کاهش یبوست می کند.

23,000 تومان

شیر خشک ببلاک ال اف میلوپا مناسب شیرخواران از بدو تولد به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک  ال اف میلوپا، محصولی مناسب برای  کودکانی است که توانایی هضم لاکتوز را ندارند. این محصول در صورت عدم شیردهی با شیر مادر از بدو تولد قابل استفاده است. لاکتوز قند طبیعی شیر مادر است که در شیر خشک های معمولی نیز وجود دارد.

22,500 تومان

شیر خشک ببلاک 3 میلوپا مناسب شیرخواران از 1 سالگی به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک 3 میلوپا مطابق با توصیه ها و مقررات بین المللی ساخته شده است. این محصول معمولا برای کودکان نوپا 1 و 2 سال مورد مصرف قرار می گیرد. همچنین جایگزینی ایده آل برای شیر مادر است.

22,000 تومان
حداقل: 13,000 تومان حداکثر: 47,700 تومان
ريال13000 ريال47700