داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ضد التهاب

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم کرادل کپ اوریاژ 40 میلی لیتر

کرم کرادل کپ اوریاژ به ملایمت پوسته سر را برطرف می کند و فلور طبیعی پوست را تنظیم می کند. ترکیبات آب معدنی اوریاژ همراه با فرمول انحصاری TLR2 و ترکیبات موثر پاک کننده، پوسته های کف سر را به سرعت از بین می برد و در عین حال پوست را از عمق پاک و ضد عفونی می کند.

50,000 تومان

كرم سوختگی پای نوزادان حاوی زینک اکساید ایو ناتورا 75 میلی‌ لیتر

کرم سوختگی پای نوزادان ایو ناتورا دارای چربی بالایی است که از کره شی، پانتنول، روغن بادام شیرین، آلوئه ورا و زینک اکسید برگرفته شده است. فرمول خاص آن طوری طراحی گردیده که بر روی پوست ایجاد لایه حفاظتی کرده و پوست نوزادان را در برابر تماس با پوشک خیس حمایت می کند.

39,000 تومان 46,530 تومان

کرم ادرار سوختگی پای کودک سبامد مناسب پوست حساس 100 میلی لیتر

کرم ادرار سوختگی پای کودک سبامد مناسب جهت مراقبت پوست کودک با 5.5 pH  سبب جلوگیری و رفع التهابات پوستی و ادرار سوختگی در نواحی مقعدی - تناسلی (ناحیه بستن پوشک) می شود.

81,500 تومان

پودر بچه حاوی زینک اکساید فیروز 200 گرم

پودر بچه حاوی زینک اکساید فیروز التیام بخش و ضد التهاب بوده و برای پیشگیری از ادرار سوختگی کودکان گزینه ی مناسبی می باشد. پودر بچه فیروز رطوبتی اضافی پوست را گرفته و باعث خشک و خنک شدن بدن کودکان می گردد.

6,300 تومان

پماد ایگودرم ایگو مناسب پوست های دارای التهاب و خارش 25 گرم

پماد ایگودرم ایگو به کاهش التهاب و رفع خارش های متداول پوستی مانند درماتیت ها، اگزما، التهابات تناسلی، درجات خفیف زخم بستر و ادرار سوختگی کمک می کند، این پماد ایده آل جهت نواحی تناسلی و ادرار سوختگی می باشد.

58,000 تومان

کرم ایگودرم ایگو مناسب پوست های دارای اگزما و التهابات قرمز و خشک 50 گرم

کرم ایگودرم ایگو برای کاهش التهابات و رفع خارش ناشی از مشکلات متداول پوستی بسیار موثر است. پایه مرطوب کننده این کرم سبب التیام و آبرسانی به پوست خشک می شود.

59,000 تومان
حداقل: 6,300 تومان حداکثر: 59,000 تومان
ريال6300 ريال59000