مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ضد ریزش

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل 250 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل با مهار فعالیت آنزیم 5 – آلفا –ردوکتاز از تولید دی هیدروتستوسترون (DHT) جلوگیری کرده و با طولانی کردن فاز آناژن چرخه رشد مو و ‌ریزش مو را کنترل می نماید.
38,700 تومان

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت 200 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت مناسب افرادی است که موهای خشک و آسیب دیده دارند. این محصول علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث احیا و بازسازی موهای خشک و آسیب دیده و مانع از ایجاد موخوره می گردد.
26,500 تومان

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت 200 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت مناسب افرادی است که موهای چرب دارند و حاوی جدیدترین و موثرترین ترکیبات ضد ریزش و ضد چربی می باشد. این محصول علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث ایجاد تعادل در ترشح چربی از غدد سباسه سر نیز می گردد.
29,800 تومان

شامپو کافئین سیوند 250 میلی لیتر

شامپو کافئین سیوند شامپویی با ترکیبات گیاهی بوده و ویژگی هایی نظیر کنترل چربی مو، کنترل ریزش موی سر، تقویت کننده مو، افزایش گردش خون موضعی پوست سر و... می باشد.
18,700 تومان

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو رولند 250 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو رولند محصولی بر پایه ی آب و تنظیم کننده میزان اسیدیته پوست سر و مو می باشد که حجم دهنده و تنظیم کننده ی الکتریسیته ساکن مو نیز هست.

90,700 تومان

ویال ضد ریزش اکسیژن رسان رولند 12 عددی

ویال ضد ریزش اکسیژن رسان رولند به وسیله پروکاپیل سلول های فولیکول را تحریک کرده و با تقویت بافت پوششی مانع از ریزش مو می شود.

198,700 تومان

شامپو ضد ریزش مخصوص موهای خشک بایو 250 میلی لیتر

شامپو ضد ریزش مخصوص موهای خشک بایو تحریک کننده ی رشد فولیکول مو و مانع ریزش مو به واسطه ی افزایش گردش خون مویرگی، افزایش هیدراتاسیون و استحکام بخشیدن به مو می باشد.

68,400 تومان

شامپو ضد ریزش مخصوص موهای چرب بایو 250 میلی لیتر

شامپو ضد ریزش مخصوص موهای چرب بایو حاوی کافئین، عصاره ی ریشه ی جینسینگ و تیولیزین است که در کنار یکدیگر به تقویت ساقه و ریشه ی مو منجر شده، چربی پوست سر را تنظیم و فولیکول های مو را جهت رشد دوباره تحریک می کنند.

68,400 تومان

شامپو ماینوکسی موی معمولی لافارر

شامپو ماینوکسی موی معمولی لافارر دارای اثر هم افزایی ماینوکسیدیل و کافئین است که برای پیشگیری از ریزش مو بسیار مفید می باشد. این محصول همچنین باعث تحریک رویش مجدد تارهای مو می شوند.

75,900 تومان

شامپو ماینوکسی موی خشک لافارر

شامپو ماینوکسی موی خشک لافارر باعث تحریک رشد مجدد تارهای مو می شود و مانند سایر شامپوهای حاوی ماینوکسیدیل لافارر دارای اثر هم افزایی ماینوکسیدیل و کافئین است که برای پیشگیری از ریزش مو بسیار مفید می باشد. رطوبت رسانی عمقی به ریشه و ساقه ی مو یکی دیگر از مشخصات بارز این محصول است.

59,900 تومان

شامپو ماینوکسی موی چرب لافارر

شامپو ماینوکسی موی چرب لافارر با تقویت موها از ریزش و شکنندگی موها پیشگیری کرده و موجب رشد مجدد موها می شود.

59,900 تومان

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی معمولی لافارر 60 میلی لیتر

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی معمولی لافارر لوسیونی مناسب برای جلوگیری از ریزش موهای سر و ابروی شما است. این محصول ضخامت و حجم موهای شما را افزایش داده و عوامل ریزش مو را کنترل و مهار می کند.

35,500 تومان
حداقل: 9,500 تومان حداکثر: 349,000 تومان
ريال9500 ريال349000