x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ضد ریزش

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو رولند 250 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو رولند محصولی بر پایه ی آب و تنظیم کننده میزان اسیدیته پوست سر و مو می باشد که حجم دهنده و تنظیم کننده ی الکتریسیته ساکن مو نیز هست.

90,700 تومان

ویال ضد ریزش اکسیژن رسان رولند 12 عددی

ویال ضد ریزش اکسیژن رسان رولند به وسیله پروکاپیل سلول های فولیکول را تحریک کرده و با تقویت بافت پوششی مانع از ریزش مو می شود.

198,700 تومان

شامپو ضد ریزش مخصوص موهای خشک بایو 250 میلی لیتر

شامپو ضد ریزش مخصوص موهای خشک بایو تحریک کننده ی رشد فولیکول مو و مانع ریزش مو به واسطه ی افزایش گردش خون مویرگی، افزایش هیدراتاسیون و استحکام بخشیدن به مو می باشد.

68,400 تومان

شامپو ضد ریزش مخصوص موهای چرب بایو 250 میلی لیتر

شامپو ضد ریزش مخصوص موهای چرب بایو حاوی کافئین، عصاره ی ریشه ی جینسینگ و تیولیزین است که در کنار یکدیگر به تقویت ساقه و ریشه ی مو منجر شده، چربی پوست سر را تنظیم و فولیکول های مو را جهت رشد دوباره تحریک می کنند.

68,400 تومان

شامپو ماینوکسی موی معمولی لافارر

شامپو ماینوکسی موی معمولی لافارر دارای اثر هم افزایی ماینوکسیدیل و کافئین است که برای پیشگیری از ریزش مو بسیار مفید می باشد. این محصول همچنین باعث تحریک رویش مجدد تارهای مو می شوند.

54,900 تومان

شامپو ماینوکسی موی خشک لافارر

شامپو ماینوکسی موی خشک لافارر باعث تحریک رشد مجدد تارهای مو می شود و مانند سایر شامپوهای حاوی ماینوکسیدیل لافارر دارای اثر هم افزایی ماینوکسیدیل و کافئین است که برای پیشگیری از ریزش مو بسیار مفید می باشد. رطوبت رسانی عمقی به ریشه و ساقه ی مو یکی دیگر از مشخصات بارز این محصول است.

59,900 تومان

شامپو ماینوکسی موی چرب لافارر

شامپو ماینوکسی موی چرب لافارر با تقویت موها از ریزش و شکنندگی موها پیشگیری کرده و موجب رشد مجدد موها می شود.

59,900 تومان

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی معمولی لافارر 60 میلی لیتر

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی معمولی لافارر لوسیونی مناسب برای جلوگیری از ریزش موهای سر و ابروی شما است. این محصول ضخامت و حجم موهای شما را افزایش داده و عوامل ریزش مو را کنترل و مهار می کند.

35,500 تومان

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی رنگ شده لافارر 60 میلی لیتر

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی رنگ شده لافارر با کنترل و مهار عوامل ریزش مو مانند جلوگیری از تبدیل تستسترون به DHT و... محصولی مناسب جهت تقویت و کم کردن ریزش موهای آسیب دیده و رنگ شده می باشد.

35,500 تومان

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی خشک لافارر 60 میلی لیتر

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی خشک لافارر محصولی جهت تقویت و محافظت از موهای خشک و زبر و سرشار از ترکیبات گیاهی موثر در روند درمان این جنس از موها است. این محصول وظیفه ی تنظیم و تعادل بخشیدن به شرایط فیزیولوژیک سطح پوست موهای خشک و زبر را بر عهده دارد.

35,500 تومان

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی چرب لافارر 60 میلی لیتر

هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی چرب لافارر بر اساس نیازها و مشکلات پوست و موهای چرب ساخته شده و باعث شفافیت، درخشان شدن، ترمیم، بازسازی و جوان سازی تارهای مو می شود.

35,500 تومان

محلول ضد ریزش کافئین آلپسین 200 میلی لیتر

محلول ضد ریزش کافئین آلپسین مناسب افرادیست که دارای ریزش مو هستند این محصول به کمک ترکیبات موجود در آن از ریزش مو جلوگیری می کند.

48,200 تومان
حداقل: 6,400 تومان حداکثر: 349,000 تومان
ريال6400 ريال349000