داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ضد شپش

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شامپو پرمترین گیلارانکو ۱ درصد 60 میلی لیتر

شامپو پرمترین گیلارانکو ۱ درصد که همراه با یک شانه در بسته بندی، عرضه می‌شود، جهت درمان سریع شپش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

11,500 تومان

شامپو لیندان ۱ درصد گیلارانکو 60 میلی لیتر

شامپو لیندان ۱ درصد گیلارانکو همراه با یک شانه در بسته بندی خود، برای درمان آلودگی ناشی از شپش انسانی مصرف می‌شود.

12,000 تومان

شامپو ضد شپش الیمکس 50 میلی لیتر

شامپو ضد شپش الیمکس حاوی فاکتور حفاظت‌کننده در برابر شپش (LPF) بوده و علاوه بر از بین بردن شپش سر، تخم شپش را می‎کشد. این محصول اثربخشی بسیار بالایی دارد به‌طوری که بعد از یک بار استفاده، درمان حاصل خواهد شد. بعلاوه این محصول موها را نرم و درخشان می‌نماید.

98,000 تومان 108,000 تومان

لوسیون ضد شپش الیمکس 50 میلی لیتر

لوسیون ضد شپش الیمکس دارای فرمولاسیون انحصاری است که از روغن مخصوص و فاکتور حفاظت کننده در برابر شپش تشکیل‌شده است. این محصول علاوه بر درمان شپش، تخم شپش را نیز از بین برده و همچنین پوست سر را از ایجاد مجدد شپش ایمن نگاه می‌دارد.

98,000 تومان

شامپو ضد شپش مو و هد لایس ایگو 200 میلی لیتر

شامپو ضد شپش مو و هد لایس ایگو درمان کننده کامل شپش و رِشک (تخم شپش) می باشد. این شامپو فاقد ترکیبات شیمیایی حشره کش می باشد و آسیبی به پوست انسان نمی زند.
129,000 تومان

لوسیون ضد شپش دای لیس 4 درصد 60 میلی لیتر

لوسیون ضد شپش دای لیس 4 درصد جدیدترین فرآورده دارویی در درمان شپش سر می باشد که ماده موثره آن، دایمتیکون است که ماده ای خنثی و غیر سمی (غیر ارگانوفسفره) می باشد.
0 تومان

شامپو ضد شپش پاراسیدوز 100 میلی لیتر

شامپو ضد شپش پاراسیدوز مخصوص موی سر و جهت مقابله با شپش های چسبیده به پوست و ساقه ی مو و محصولی از لابراتوارهای پیشرفته ی گیلبرت در فرانسه است. این محصول با اثرگذاری موثر خود یکی از کارآمدترین محصولات مقابله با شپش محسوب می شود.

50,000 تومان

شامپو ضد شپش هگور مدل آنتی لایس 150 میلی لیتر

شامپو ضد شپش هگور مدل آنتی لایس حاوی دی فنوترین (ماده موثر از خانواده Pyrethroid جهت از بین بردن شپش) و اسید استیک، از بین برنده اتصالات تخم شپش (رشک) به مو می باشد. این شامپو درمان قطعی شپش و جداسازی کامل تخم شپش از موها است، که بلافاصله بعد از شستشو، خارش ناشی از شپش را از بین می برد.

125,000 تومان

شامپو و روغن ضد شپش نلا 120 میلی لیتر

شامپو و روغن ضد شپش نلا در مدت ده دقیقه تمامی شپش ها، لارو ها، ساس ها و حتی تخم های چسبیده آن ها بر ساقه مو را برطرف می کند. این شامپو ضد التهاب، نرم کننده و ضد خارش بوده و عفونت های پوستی و زرد زخم ناحیه پشت سر و پشت گوش را برطرف می کند.

34,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 129,000 تومان
ريال0 ريال129000