داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ضد نفخ

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قطره کولیف بی اس کی ۳۰ میلی لیتر

قطره کولیف بی اس کی حاوی سایمتیکون، روغن شوید و رازیانه به منظور بهبود عملکرد دستگاه گوارش کودکان استفاده می‌شود و دردهای شکمی نوزادان را برطرف می‌نماید. 

13,800 تومان

شربت هربال میکسچر هربا کر 120 میلی لیتر

شربت هربال میکسچر هربا کر جهت بهبود سوء هاضمه، نفخ و دردهای شکمی (گریپ) در نوزادان و کودکان تولید شده است. این فرآورده دارای اسانس زیره سیاه، اسانس شوید و بی کربنات سدیم جهت اثر بخشی بهتر و سریع تر تولید شده است.

6,400 تومان

شربت اهورا نی نی اهورا دارو 120 میلی لیتر

شربت اهورا نی نی جهت درمان نفخ، درد ناشی از آن و تسکین علایم سوء هاضمه در نوزادان و کودکان تولید شده است. این فرآورده حاوی اسانس شوید و ترکیبات گیاهی شامل زیره سیاه، پونه، نعناع و رازیانه بوده که باعث خروج گازهای ناشی از نفخ و افزایش ترشحات سیستم گوارشی شده و به هضم سریع تر غذا کمک می کند.

11,700 تومان

شربت گرایپ میکسچر مینو 120 میلی لیتر

شربت گرایپ میکسچر مینو جهت بهبود سوء هاضمه، نفخ و درد ناشی از کولیک روده در نوزادان و کودکان تولید شده است. این فرآورده حاوی اسانس های زیره، پونه، نعناع و زنجبیل جهت اثر بخشی بهتر و سریع تر می باشد و فاقد هرگونه شیرین کننده مصنوعی است.

6,500 تومان

شربت گرایپ واتر دینه 120 میلی لیتر

شربت گرایپ واتر دینه از تخمیر غذا و ایجاد گاز جلوگیری کرده و به افزایش ترشحات سیستم گوارشی وخروج گازهای ناشی از نفخ کمک می کند. در نتیجه دل پچه و درد ناشی از نفخ معده برطرف خواهد شد.

5,300 تومان
حداقل: 5,300 تومان حداکثر: 13,800 تومان
ريال5300 ريال13800