داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

غذای کمکی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

غذای ویژه گاستروفیکس فاسکا برای درمان اسهال 250 گرم

غذای ویژه گاستروفیکس فاسکا به صورت پودری بوده که به رفع نیازهای کودک در زمان اختلال گوارشی پرداخته و به جهت پوشش نیازهای تغذیه ای نوزادان در فاز بهبودی اسهال فرموله شده و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک می باشد.

19,000 تومان

پودر انترامیل کودکان کارن 400 گرم

پودر انترامیل کودکان کارن پودر شیر کامل و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی بوده و برای کودکانی که در معرض سو تغذیه قرار دارند و یا به هر شکلی نیاز روزانه شان از طریق غذا تامین نمی شود، مناسب می باشد.

55,800 تومان

پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت مناسب کودکان 2 تا 10سال با طعم وانیل

مکمل غذایی پدیاشور مکمل غذایی و متعادل مناسب برای کودکان 2 تا 10 ساله با طعم وانیل می باشد. که غنی از پروتئین، کربوهیدرات، چربی، انواع ویتامین ها و مواد معدنی و سینبیوتیک ها است، و تغذیه تکمیلی و متعادلی را فراهم نموده و نقش آن در تقویت رشدی سالم و مطلوب ثابت شده است.

40,000 تومان

پودر مکمل غذایی انشور ابوت مناسب برای همه افراد (5 سال به بالا) با طعم وانیل 400گرم

مکمل پودری انشور یک تغذیه کامل و متعادل حاوی ترکیب ویژه‎ای از چربی‎های دوستدار قلب، اسیدهای چرب ضروری (لینولئیک و لینولنیک) و مقدار کمی اسیدهای چرب اشباع شده می‎باشد. فروکتو الیگو ساکاریدهای (FOC) و 28 نوع ویتامین و مواد معدنی ضروری و با طعم مطلوب وانیل می‎باشد.

54,000 تومان

غذای کامل ریسورس جونیور نستله 400گرم

مکمل غذایی ریسورس جونیور نستله غذایی کامل جهت تامین کلیه نیازهای تغذیه‎ای (ریز مغذی و درشت مغذی) مناسب برای کودکان 1 الی 10 سال است که باعث ارتقای عملکرد طبیعی سیستم گوارشی و بهبود ایمنی می‎شود، این محصول دارای 30 نوع ویتامین و ماده معدنی جهت تامین میزان دریافتی رژیم غذایی کودک می‎باشد.

63,100 تومان

سرلاک گندم و موز به همراه شیر نستله از پایان 6 ماهگی 400 گرم

سرلاک گندم و موز به همراه شیر نستله حاوی بیفیدوس و مواد مغذی جهت کمک به تقویت سیستم دفاعی بدن کودک بوده و مناسب کودکان بالای 6 ماه می باشد.

16,200 تومان

سرلاک گندم و میوه به همراه شیر نستله مناسب کودکان از پایان 6 ماهگی 400 گرم

سرلاک گندم و میوه به همراه شیر نستله قابل استفاده از پایان 6 ماهگی برای شیرخواران می باشد که در هر وعده، غذایی متعادل و مناسب برای معده کوچک کودکان تامین می کند.

16,200 تومان

سرلاک گندم و عسل به همراه شیر نستله مناسب کودکان از پایان 12 ماهگی 400 گرم

سرلاک گندم و عسل به همراه شیر نستله قابل استفاده از پایان 12 ماهگی برای شیرخواران می باشد که ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدنشان را تامین می کند.

16,200 تومان

سرلاک گندم و میوه با عسل به همراه شیر نستله مناسب کودکان از 12 ماهگی 400 گرم

سرلاک گندم و تکه های میوه با عسل نستله علاوه بر دارا بودن فواید غلات طبیعی، ترکیبی موثر از ریز مغذی های لازم برای رشد و تکامل بدن کودک را فراهم می نماید. سرلاک گندم و تکه های میوه با عسل وشیر قابل استفاده از پایان 12 ماهگی قابل استفاده برای شیرخوار می باشد.

16,200 تومان

سرلاک گندم و خرما به همراه شیر نستله مناسب کودکان از پایان 6 ماهگی 400 گرم

سرلاک گندم و خرما به همراه شیر نستله تغذیه ‏ای متعادل و مناسب برای معده کوچک کودکان می باشد که ریز مغذی های لازم برای رشد و تکامل کودکان را فراهم می نماید. این سرلاک از پایان 6 ماهگی قابل استفاده برای شیرخواران می باشد.

16,200 تومان

سرلاک گندم و تکه های خرما به همراه شیر نستله مناسب کودکان از پایان 8 ماهگی 400 گرم

سرلاک گندم و تکه های خرما به همراه شیر نستله تغذیه ‏ای متعادل و مناسب برای معده کوچک کودکان می باشد که ریز مغذی های لازم برای رشد و تکامل کودکان را فراهم می نماید. این سرلاک از پایان 8 ماهگی قابل استفاده برای شیرخواران می باشد.

16,200 تومان

سرلاک گندم به همراه شیر نستله مناسب کودکان از پایان 6 ماهگی 400 گرم

سرلاک گندم به همراه شیر نستله مورد استفاده در پایان 6 ماهگی کودکان می باشد.در هر وعده، تغذیه ای متعادل و مناسب برای معده کوچک کودکان است. علاوه بر فواید غلات طبیعی، ترکیبی مناسب از ریزمغذی های لازم برای رشد و تکامل بدن کودک را فراهم می نماید.

15,600 تومان
حداقل: 15,600 تومان حداکثر: 63,100 تومان
ريال15600 ريال63100