داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید آنلاین بهترین محصولات غذای کودک از بهترین برندهای ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز.

غذای کودک

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شیر خشک ایزومیل ان جی سوکروز فری ابوت 400 گرم

شیر خشک ایزومیل ان جی سوکروز فری ابوت مناسب شیرخواران از بدو تولد تا 12 ماهگی است که به رفع اسهال، کاهش استفراغ، بی قراری و نفخ در نوزادان کمک می‌کند.

26,000 تومان

شیر خشک سیمیلاک نئوشور همراه با ال سی پی ابوت مخصوص نوزادان نارس 370 گرم

سیمیلاک نئوشور جهت تامین نیازهای تغذیه ای نوزادان نارس و یا نوزادانی که با وزن کم متولد می‌شوند، تولید شده است. این شیر خشک برای نوزادان از بدو تولد تا 12 ماهگی قابل مصرف است.

55,000 تومان

شیر خشک لاکتومیل 2 مخصوص شیرخواران از 6 ماهگی 400 گرم

شیر خشک لاکتومیل 2 مخصوص شیرخواران از 6 ماهگی به بعد است. این محصول فاقد سوکروز و گلوتن بوده و حاوی تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی است که به رشد نوزادان کمک می‌کند.

23,500 تومان

شیر خشک لاکتومیل 1 مخصوص شیرخواران از بدو تولد تا 6 ماهگی 400 گرم

شیر خشک لاکتومیل 1 مخصوص شیرخواران از بدو تولد تا 6 ماهگی است. این محصول فاقد گلوتن بوده و حاوی تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی است که به رشد نوزادان کمک می‌کند.

23,500 تومان

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص بازگشت محتویات معده 400 گرم

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص بازگشت محتویات معده است و در صورتی که شیرخوار به تشخیص پزشک به مشکل بازگشت محتویات دچار باشد، شیر خشک ببلاک ای آر انتخابی مناسب خواهد بود.
27,500 تومان

شیر خشک آپتامیل اچ آ 2 نوتریشیا مناسب شیرخواران از 6 ماهگی به بعد 400 گرم

شیر خشک آپتامیل اچ آ 2 نوتریشیا پروتئین به پپتیدهای کوچک تر شکسته شده و بنابراین می تواند موجب کاهش عوامل آلرژی زا در شیر گردد و خطر بروز آلرژی را کاهش می دهد.

22,000 تومان

شیر خشک آپتامیل اچ آ 1 نوتریشیا مناسب شیرخواران از بدو تولد تا 6 ماهگی 400 گرم

شیر خشک آپتامیل اچ آ 1 نوتریشیا شیر خشک هایپو آلرژنیک برای شیرخوارانی است که در معرض خطر به ابتلا به آلرژی هستند و مادر قادر به شیردهی نست یا به هر دلیل شیردهی را ادامه نمی دهد. آپتامیل HA با داشتن ترکیب انحصاری ایمیونوفورتیس سیستم ایمنی کودک را حمایت می کند.

21,500 تومان

شیر خشک فاسمیل های کلسیم فاسبل 400 گرم

شیر خشک فاسمیل های کلسیم فاسبل با چربی بسیار کم اما پروتئین و کلسیم بالاست که علاوه بر آن، حاوی مواد معدنی و ویتامین ها جهت کمک به رفع نیاز روزانه مصرف کنندگان می باشد.

15,000 تومان

غذای ویژه گاستروفیکس فاسکا برای درمان اسهال 250 گرم

غذای ویژه گاستروفیکس فاسکا به صورت پودری بوده که به رفع نیازهای کودک در زمان اختلال گوارشی پرداخته و به جهت پوشش نیازهای تغذیه ای نوزادان در فاز بهبودی اسهال فرموله شده و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک می باشد.

19,000 تومان

پودر انترامیل کودکان کارن 400 گرم

پودر انترامیل کودکان کارن پودر شیر کامل و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی بوده و برای کودکانی که در معرض سو تغذیه قرار دارند و یا به هر شکلی نیاز روزانه شان از طریق غذا تامین نمی شود، مناسب می باشد.

55,800 تومان

پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت مناسب کودکان 2 تا 10سال با طعم وانیل

مکمل غذایی پدیاشور مکمل غذایی و متعادل مناسب برای کودکان 2 تا 10 ساله با طعم وانیل می باشد. که غنی از پروتئین، کربوهیدرات، چربی، انواع ویتامین ها و مواد معدنی و سینبیوتیک ها است، و تغذیه تکمیلی و متعادلی را فراهم نموده و نقش آن در تقویت رشدی سالم و مطلوب ثابت شده است.

40,000 تومان

شیر خشک آپتامیل اف ام اس نوتریشیا مناسب نوزادان نارس 200 گرم

شیر خشک آپتامیل اف ام اس نوتریشیا فرآورده ای برای غنی سازی شیر مادر در جهت تغذیه نوزادان نارس و نوزادان با وزن پایین در هنگام تولد است. با افزودن آپتامیل اف ام اس ترکیب طبیعی شیر مادر با نیاز غذایی ویژه نوزادان نارس انطباق پیدا می کند.

47,700 تومان
حداقل: 15,000 تومان حداکثر: 63,100 تومان
ريال15000 ريال63100