مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید آنلاین بهترین محصولات غذای کودک از بهترین برندهای ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز.

غذای کودک

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص بازگشت محتویات معده 400 گرم

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص بازگشت محتویات معده است و در صورتی که شیرخوار به تشخیص پزشک به مشکل بازگشت محتویات دچار باشد، شیر خشک ببلاک ای آر انتخابی مناسب خواهد بود.
27,500 تومان

شیر خشک آپتامیل اچ آ 2 نوتریشیا مناسب شیرخواران از 6 ماهگی به بعد 400 گرم

شیر خشک آپتامیل اچ آ 2 نوتریشیا پروتئین به پپتیدهای کوچک تر شکسته شده و بنابراین می تواند موجب کاهش عوامل آلرژی زا در شیر گردد و خطر بروز آلرژی را کاهش می دهد.

22,000 تومان

شیر خشک آپتامیل اچ آ 1 نوتریشیا مناسب شیرخواران از بدو تولد تا 6 ماهگی 400 گرم

شیر خشک آپتامیل اچ آ 1 نوتریشیا شیر خشک هایپو آلرژنیک برای شیرخوارانی است که در معرض خطر به ابتلا به آلرژی هستند و مادر قادر به شیردهی نست یا به هر دلیل شیردهی را ادامه نمی دهد. آپتامیل HA با داشتن ترکیب انحصاری ایمیونوفورتیس سیستم ایمنی کودک را حمایت می کند.

21,500 تومان

شیر خشک فاسمیل های کلسیم فاسبل 400 گرم

شیر خشک فاسمیل های کلسیم فاسبل با چربی بسیار کم اما پروتئین و کلسیم بالاست که علاوه بر آن، حاوی مواد معدنی و ویتامین ها جهت کمک به رفع نیاز روزانه مصرف کنندگان می باشد.

15,000 تومان

غذای ویژه گاستروفیکس فاسکا برای درمان اسهال 250 گرم

غذای ویژه گاستروفیکس فاسکا به صورت پودری بوده که به رفع نیازهای کودک در زمان اختلال گوارشی پرداخته و به جهت پوشش نیازهای تغذیه ای نوزادان در فاز بهبودی اسهال فرموله شده و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک می باشد.

19,000 تومان

پودر انترامیل کودکان کارن 400 گرم

پودر انترامیل کودکان کارن پودر شیر کامل و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی بوده و برای کودکانی که در معرض سو تغذیه قرار دارند و یا به هر شکلی نیاز روزانه شان از طریق غذا تامین نمی شود، مناسب می باشد.

52,400 تومان

پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت مناسب کودکان 2 تا 10سال با طعم وانیل

مکمل غذایی پدیاشور مکمل غذایی و متعادل مناسب برای کودکان 2 تا 10 ساله با طعم وانیل می باشد. که غنی از پروتئین، کربوهیدرات، چربی، انواع ویتامین ها و مواد معدنی و سینبیوتیک ها است، و تغذیه تکمیلی و متعادلی را فراهم نموده و نقش آن در تقویت رشدی سالم و مطلوب ثابت شده است.

0 تومان

شیر خشک آپتامیل اف ام اس نوتریشیا مناسب نوزادان نارس 200 گرم

شیر خشک آپتامیل اف ام اس نوتریشیا فرآورده ای برای غنی سازی شیر مادر در جهت تغذیه نوزادان نارس و نوزادان با وزن پایین در هنگام تولد است. با افزودن آپتامیل اف ام اس ترکیب طبیعی شیر مادر با نیاز غذایی ویژه نوزادان نارس انطباق پیدا می کند.

47,700 تومان

شیر خشک آ اِل 110 نستله مناسب نوزادان از بدو تولد تا 12 ماهگی 400گرم

شیر خشک آ اِل 110 برای شیر خوارانی که دچار سوء هضم و یا عدم تحمل لاکتوز و اسهال می‎باشند، مناسب است؛ قابل استفاده از بدو تولد تا 12 ماهگی می‎باشد که حاوی مواد نوکلئوتیدها، آراشیدونیک اسید، دکوزاهگزانوئیک اسید و انواع ویتامین‎ها می‎باشد. برای موارد خاص پزشکی تنها با نظارت پزشک باید مصرف شود.

28,000 تومان

شیر خشک پری نان نستله مناسب نوزادان از بدو تولد تا 6 ماهگی 400گرم

پری نان شیر خشکی است مناسب از بدو تولد برای شیرخواران با وزن کم و نارس که با شیر مادر تغذیه نمی‎شوند. حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع بلند زنجیره و روغن تری گلیسیرید میان زنجیره، آهن، پروتئین و انرژی کافی با هضم آسان می‎باشد.

30,000 تومان

پودر مکمل غذایی انشور ابوت مناسب برای همه افراد (5 سال به بالا) با طعم وانیل 400گرم

مکمل پودری انشور یک تغذیه کامل و متعادل حاوی ترکیب ویژه‎ای از چربی‎های دوستدار قلب، اسیدهای چرب ضروری (لینولئیک و لینولنیک) و مقدار کمی اسیدهای چرب اشباع شده می‎باشد. فروکتو الیگو ساکاریدهای (FOC) و 28 نوع ویتامین و مواد معدنی ضروری و با طعم مطلوب وانیل می‎باشد.

55,000 تومان

غذای کامل ریسورس جونیور نستله 400گرم

مکمل غذایی ریسورس جونیور نستله غذایی کامل جهت تامین کلیه نیازهای تغذیه‎ای (ریز مغذی و درشت مغذی) مناسب برای کودکان 1 الی 10 سال است که باعث ارتقای عملکرد طبیعی سیستم گوارشی و بهبود ایمنی می‎شود، این محصول دارای 30 نوع ویتامین و ماده معدنی جهت تامین میزان دریافتی رژیم غذایی کودک می‎باشد.

63,100 تومان
حداقل: 15,000 تومان حداکثر: 63,100 تومان
ريال15000 ريال63100