داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

غضروف سازها

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول پیاسیدین ۳۰۰ میلی گرم رازک 15 عدد

کپسول پیاسیدین ۳۰۰ میلی گرم رازک محصولی طبیعی جهت درمان و بهبود بیماری‌های دژنراتیو مفاصل و استئوآرتریت فرموله شده است و دارای اثرات قابل توجهی در بهبود علائم این بیماری‌ها است.

42,000 تومان

قرص گلوکزآمین نیچرمید 500 میلی گرم 60 عددی

قرص گلوکزآمین نیچرمید یک آمینو مونوساکارید است که به مهار آنزیم های موثر در تخریب مفاصل و غضروف ها می پردازد و و به رفع درد و التهابات مفاصل و آرتروز کمک می کند. این محصول همچنین در درمان صدمات و آسیب های مفصلی ناشی از کار زیاد و فعالیت های سنگین ورزشی موثر است.

27,350 تومان

قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عدد

قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی موجب به تعویق افتادن پیر شدن سلولی می گردد و به درمان آرتروز و استئوآرتریت کمک می کند. همچنین دردهای ناشی از تخریب یا از بین رفتن غضروف کاهش می دهد و بعد از مدتی از بین می برد.

83,000 تومان

پودر کارتیژن نیچرز اونلی 30 ساشه

پودر کارتیژن نیچرز اونلی باعث بهبود دردهای مفصلی شده و به ترمیم غضروف ها و غضروف سازی کمک می کند. این مکمل از ابتلا به آرتروز حاد نیز پیشگیری می نماید.

84,400 تومان

قرص کارتیژن فورت نیچرز اونلی 30 عددی

قرص کارتیژن فورت نیچر اونلی از فرمولاسیونی پیشرفته برای سلامت مفاصل برخوردار است. کارتیژن فورت محصولی است که حاوی ترکیباتی ضروری می باشد که در کمک به درمان آرتروز و پیشگیری از حادتر شدن شرایط بیماری تاثیر بسزایی دارد.

102,500 تومان

کپسول تریپل فلکس نیچرمید 50 عددی

کپسول تریپل فلکس نیچرمید محصولی ویژه است که می تواند در مواردی از جمله رفع درد و التهاب مفاصل، بازسازی و ترمیم بافت غضروفی و مفاصل، جلوگیری از تخریب غضروف ها، افزایش قابلیت حرکت، بهبود خشکی صبحگاهی، ترمیم تاندون ها و دردهای اطراف مفصلی کمک کند.

234,000 تومان
حداقل: 27,350 تومان حداکثر: 234,000 تومان
ريال27350 ريال234000