مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

فارمانوترا (PharmaNutra)

فارمانوترا شرکت داروسازی معروفی است که از سال 2003 کار خود را در شهر پیزا آغاز کرده است. تخصص این شرکت در تولید مکمل های دارویی و تجهیزات پزشکی است. گروه فارمانوترا همواره در حال تحقیق، ارائه ی طراحی های جدید، توسعه و بازاریابی محصولات نوآورانه ی خود می باشد. هم اکنون این شرکت بالغ بر 50 کارمند داشته و ارزش سهامش به شدت در حال رشد است. فارمانوترا از سال 2005 به صورت مستقیم و بدون واسطه در بازار فعالیت می کند و خط تولید مختص به خود را دارد. این شرکت هم اکنون در ایتالیا و کشورهای خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد و نمایندگی های مختلفی در سراسر جهان دارد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا 20 عددی

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا علاوه بر قابلیت جذب بالای آهن، با افزایش تحمل گوارشی، از عوارض ناشی از آن نظیر تهوع و دل درد پیشگیری می نماید. سیدرال فورت در زمان های نیاز به مقادیر بیشتری آهن، کم خونی فقر آهن شدید و حتی برای استفاده طولانی مدت بسیار مناسب است.

65,000 تومان

سیدرال اورو فارمانوترا 20 ساشه

سیدرال اورو فارمانوترا یک مکمل غذایی برای رفع نیاز بدن به آهن و جبران کم خونی با قابلیت جذب بسیار بالا و کمترین عارضه گوارشی می باشد. این محصول دارای 20 عدد ساشه حاوی گرانول حل شوند در دهان، که هر یک حاوی میزان کافی از آهن، ویتامین ث، ویتامین های گروه ب و فولیک اسید می باشد.

62,000 تومان

کپسول سیدرال فارمانوترا 20 عددی

کپسول سیدرال فارمانوترا کم خونی ناشی فقر آهن را برطرف می نماید. این مکمل دارای جذب بالا در بیماری های گوارشی مانند سلیاک و بیماری های التهابی روده می باشد. همچنین با افزایش تحمل گوارشی به دلیل پیشگیری از تماس آهن با مخاط دستگاه گوارش از عوارض ناشی از آن نظیر تهوع و دل درد پیشگیری می نماید.

48,000 تومان

سیدرال فولیکو فارمانوترا 20 ساشه

مکمل خوراکی آهن به همراه فولیک اسید و سایر ویتامین های سیدرال فولیکو دارای فرمولاسیون سوکروزومیال بوده و باعث فراهمی زیستی بالای آن، جذب بسیار مناسب در بیماری های گوارشی مانند سلیاک و بیماری های التهابی روده، افزایش تحمل گوارشی به دلیل پیشگیری از تماس آهن با مخاط دستگاه گوارش و کاهش عوارضی مانند درد معده و تهوع می گردد.

59,500 تومان
حداقل: 48,000 تومان حداکثر: 65,000 تومان
ريال48000 ريال65000