داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

فاسبل (Fassbel)

کمپانی فاسبل (Fassbel) یک کمپانی بلژیکی است که در زمینه تولید محصولات پایه لبنی فعالیت دارد. محصولات این شرکت شامل شیر مایع، شیر خشک، غذای نوزاد و مکمل‎های غذایی است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شیر خشک فاسمیل های کلسیم فاسبل 400 گرم

شیر خشک فاسمیل های کلسیم فاسبل با چربی بسیار کم اما پروتئین و کلسیم بالاست که علاوه بر آن، حاوی مواد معدنی و ویتامین ها جهت کمک به رفع نیاز روزانه مصرف کنندگان می باشد.

15,000 تومان

شیر خشک پری بیومیل فاسبل مناسب نوزادان نارس و با وزن پایین هنگام تولد 400 گرم

شیر خشک پری بیومیل به منظور پوشش نیازهای ناشی از رشد سریع نوزادان نارس و تازه متولد شده با وزن کم، با وی پروتئین، کلسیم و سایر منابع مغذی مهم مثل ویتامین ها و مواد معدنی غنی شده است. این محصول یک محصول با کیفیت جهت تامین نیاز های تغذیه ای نوزادان نارس و کم وزن می باشد.

23,000 تومان

شیر خشک بیومیل ال اف فاسبل 400 گرم

شیر خشک بیومیل ال اف فاسبل دارای فرمولاسیون فاقد لاکتوز (Lactose Free) می باشد که برای نوزادان، کودکان و بزرگسالانی که عدم تحمل به لاکتوز دارند، فرموله شده است. این محصول حاوی تمامی مواد لازم برای پوشش نیازهای نوزاد مبتلا به عدم تحمل به لاکتوز می باشد.

19,500 تومان

شیر خشک بیومیل پلاس 3 فاسبل مناسب کودکان از 1 تا 3 سالگی 400 گرم

شیر خشک بیومیل پلاس 3 فاسبل شیر خشک ویژه کودکان در حال رشد و برای استفاده از یک  سالگی به بعد می باشد. بیومیل پلاس 3 از شیر تازه گاو تولید شده و شامل تمامی مواد ضروری مانند انرژی، پروتئین، اسیدهای چرب ضروری (امگا 3 و امگا 6)، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر مواد مغذی می باشد که برای رشد مطلوب کودکان 1 تا 3 سال ضروری هستند.

28,500 تومان

شیر خشک بیومیل پلاس 2 فاسبل مناسب شیرخواران 6 تا 12 ماه 400 گرم

شیر خشک بیومیل پلاس 2 فاسبل درست زمانی پر کاربرد می شود که با فقدان کامل یا عدم کفایت شیر مادر روبرو باشیم. شیر خشک بیومیل پلاس 2 فاسبل مخصوص کودکان 6 تا 12 ماهگی است و شامل همه مواد ضروری جهت تامین تمامی نیازهای کودک می شود.

28,500 تومان

شیر خشک بیومیل پلاس 1 فاسبل مناسب شیرخواران 0 تا 6 ماه 400 گرم

شیر خشک بیومیل پلاس 1 فاسبل جهت مواردی که کودک با فقدان کامل یا عدم کفایت شیر مادر روبرو می باشد، تهیه شده است. بیومیل پلاس 1 از شیر تازه گاو تولید شده و شامل همه مواد ضروری جهت تامین تمامی نیازهای شیرخوار شامل: انرژی، پروتئین، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر مواد غذایی می باشد.

26,000 تومان

مکمل غذایی لیدی میل فاسبل مخصوص خانم های باردار و مادران شیرده 400 گرم

لیدی میل فاسبل یک مکمل غذایی منحصربه فرد است که برای خانم های باردار و مادران شیرده طراحی شده است. لیدی میل شامل تمامی مواد مغذی حیاتی مانند پروتئین ها، ویتامین ها و مواد معدنی با تاکید ویژه بر روی کلسیم، آهن، روی و فولیک اسید می باشد.

27,000 تومان

شیر خشک بیومیل 3 فاسبل مناسب کودکان از 1 تا 3 سالگی 400 گرم

شیر خشک بیومیل 3 فاسبل مخصوص کودکان در حال رشد است که از سن یک  سالگی به بعد می تواند مصرف شود. شیر خشک بیومیل 3 فاسبل از شیر تازه گاو فرموله شده و دارای تمامی عناصر لازم جهت تامین نیازهای تغذیه ای کودکان در حال رشد از جمله: انرژی، پروتئین، اسیدهای چرب ضروری، مواد مغذی و ویتامین ها می باشد.

23,500 تومان

شیر خشک بیومیل 2 فاسبل مناسب شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی 400 گرم

شیر خشک بیومیل 2 فاسبل با شیر تازه و بر اساس فرمول شیر مادر تهیه شده است. مواد مورد نیاز برای رشد کودک از جمله انرژی، انواع پروتئین، کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی و ویتامین ها همگی در این محصول وجود دارند. این شیر خشک برای کودکان 6 تا 12 ماه مناسب است.

23,500 تومان

شیر خشک بیومیل 1 فاسبل مناسب شیرخواران از 0 تا 6 ماه 400 گرم

شیر خشک بیومیل 1 فاسبل با شیر تازه و بر اساس فرمول شیر مادر تهیه شده است. این محصول دارای عوامل ضروری مورد نیاز کودک از جمله انرژی، انواع پروتئین، کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی و ویتامین ها می باشد.

23,500 تومان

شیر خشک سوپرامیل 3 فاسبل مناسب شیرخواران از 1 سالگی به بعد 400گرم

شیر مادر بهترین غذا برای کودکان است. زمانی‎که با فقدان کامل یا عدم کفایت شیر مادر روبرو باشیم می‎توان از سوپرامیل استفاده نمود. سوپرامیل 3 جایگزینی عالی برای شیر مادر است. سوپرامیل 3 مخصوص شیرخواران 1 تا 3 سال می‎باشد. سوپرامیل 3 از شیر گاو تولید شده که فرمولاسیون آن بر اساس ترکیبات شیر مادر می‎باشد. سوپرامیل 3 شامل همه عوامل ضروری جهت تامین تمامی‎‎ نیاز‎های شیرخوار شامل: انرژی، پروتئین، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین‎ها و دیگر مواد مغذی می‎باشد. AA و DHA دو اسید چرب مهم موجود در شیر گاو بوده که در تکامل سیستم مغزی، بینایی و‎ ایمنی کودک موثر می‎باشد.

30,500 تومان

شیر خشک سوپرامیل 2 فاسبل مناسب شیرخواران از 6 تا 12 ماه 400گرم

شیر مادر بهترین غذا برای کودکان است. زمانی‎که با فقدان کامل یا عدم کفایت شیر مادر روبرو باشیم می‎توان از سوپرامیل استفاده نمود. سوپرامیل 2 جایگزینی عالی برای شیر مادر است. سوپرامیل 2 مخصوص شیرخواران از6 ماه تا 1 سال است. سوپرامیل 2 از شیر گاو تولید شده که فرمولاسیون آن بر اساس ترکیبات شیر مادر می‎باشد. سوپرامیل 2 شامل همه عوامل ضروری جهت تامین تمامی ‎نیاز‎های شیرخوار مانند: انرژی، پروتئین، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین‎ها و دیگر مواد مغذی می‎باشد. AA و DHA دو اسید چرب مهم موجود در شیر گاو بوده که در تکامل سیستم مغزی، بینایی و‎ ایمنی کودک موثر می‎باشد.

30,500 تومان
حداقل: 15,000 تومان حداکثر: 30,500 تومان
ريال15000 ريال30500