داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید انواع دستگاه فشارسنج از بهترین برندها با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز به همراه مشاوره تخصصی و خدمات پس از فروش.

فشار سنج

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

فشار سنج بازویی دیجیتالی مدل BM20 بیورر

با استفاده از فشار سنج بازویی دیجیتالی مدل BM20 بیورر می توانید فشار خون خود را به سرعت و با آسانی اندازه گیری نمایید، نتایج را ذخیره و بازبینی کنید و میانگین فشارهای خود را ببینید.

383,000 تومان

فشار سنج بازویی تمام اتوماتیک بیورر مدل BM44

فشار سنج بازویی تمام اتوماتیک بیورر مدل BM44 برای اندازه گیری فشار خون غیرتهاجمی و تعیین فشار خون شریانی بزرگسالان مناسب است. با کمک این فشار سنج می توان فشار خون را سریع و آسان اندازه گیری کرد، نتایج را ذخیره نمود و متوسط میزان فشار خون را مشاهده کرد.

272,000 تومان

فشار سنج بازویی بلوتوث دار مدل BM77 بیورر

فشار سنج بازویی بلوتوث دار مدل BM77 بیورر که مناسب اندازه گیری فشار خون غیرتهاجمی و تعیین فشار خون شریانی بزرگسالان است جهت راحتی مصرف کننده از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار است. این دستگاه دارای درگاه USB و بلوتوث است که جهت انتقال تاریخچه ی ثبت فشارخون به کامپیوتر یا گوشی هوشمند موبایل شما تعبیه شده اند.

382,800 تومان

فشار سنج بازویی سخنگو بیورر مدل BM19

فشار سنج بازویی سخنگو بیورر مدل BM19 به راحتی و به سرعت فشار خون را اندازه گیری نموده و در صورت وضعیت خطرناک، نشانگرهای آن هشدار می دهند. همچنین قابلیت اندازه گیری ضربان قلب و هشدار در صورت بی نظمی را نیز دارد. این فشار سنج دارای خروجی صوتی به زبان های مختلف از جمله فارسی می باشد.

415,800 تومان

فشارسنج مچی برهیل مدل BW 56

فشارسنج مچی برهیل مدل BW 56 به صورت تمام اتوماتیک، فشار خون و ضربان قلب را از طریق مچ اندازه گیری می نماید. این دستگاه با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و امکان اندازه گیری فشارهای بسیار بالا و پایین را دارد.

181,200 تومان

فشارسنج مچی امسیگ مدل BW67

فشارسنج مچی امسیگ مدل BW67 ابزار مناسبی برای سنجیدن فشار خون و ضربان قلب می باشد. این محصول دارای 180 جایگاه حافظه می باشد.

182,500 تومان

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO26

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO26 مناسب استفاده بزرگسالان برای اندازه گیری فشار خون و تعداد ضربان قلب از طریق بازو می باشد. این دستگاه قابلیت تشخیص عارضه آرتیمی (بی نظمی ضربان قلب) را دارد.

276,500 تومان

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO79 Plus

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO79 Plus فشار خون و ضربان قلب را با دقت بالا و به صورت تمام اتوماتیک اندازه گیری می نماید. در کنار تمام مزایای این دستگاه، صفحه نمایش بسیار بزرگ این دستگاه، کار کردن با این دستگاه و خوانایی اعداد را بسیار راحت و آسان نموده است.

237,500 تومان

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO28

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO28 به صورت تمام اتوماتیک فشار خون و ضربان قلب را از طریق بازو اندازه گیری کرده و بر روی صفحه نمایش نشان می دهد. همچین توانایی تفسیر فشار خون شما را داشته و به صورت رنگی نمایش می دهد. این دستگاه دارای 120 جایگاه حافظه برای 3 کاربر می باشد.

185,500 تومان

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO20

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO20 بر پایه آخرین متدهای پزشکی طراحی شده است. این دستگاه، فشار خون و ضربان نبض را با دقت بالا اندازه گیری نموده و بر روی نمایشگیر LCD خود نمایش می دهد. همچنین توانایی ذخیره سازی اعداد اندازه گیری شده را تا 120 جایگاه برای 2 کاربر (60*2) دارد.

143,000 تومان

فشارسنج دیجیتالی مچی امسیگ مدل BW35

فشارسنج دیجیتالی مچی امسیگ مدل BW35 ابزار مناسبی برای سنجیدن فشار خون و ضربان قلب می باشد. این محصول دارای 60 جایگاه حافظه می باشد.

143,000 تومان

فشارسنج مچی دیجیتال هارتمن مدل مبیل

فشارسنج مچی دیجیتال هارتمن مدل مبیل انتخاب مناسبی برای اندازه گیری راحت فشارخون می باشد که از تکنولوژی کامفورت ایر برای اندازه گیری استفاده می کند.

370,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 774,000 تومان
ريال0 ريال774000