مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

فوم ها

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پانسمان فوم بدون چسب آسکینا بی بران 10*10 سانتی متر

پانسمان فوم بدون چسب آسکینا بی بران به صورت دولایه بوده، لایه فوم پلی اورتان هیدرولیکی با قابلیت تنفس و ظرفیت بالا در کنترل اگزودا و بارگیری مایع (199 گرم / 100 سانتی متر)، فیلم پلی اورتان محافظ شفاف نازک که از ورود آب و باکتری به بستر زخم جلوگیری می کند.
34,000 تومان

پانسمان فوم با چسب سیلیکونی آسکینا بی بران

پانسمان فوم با چسب سیلیکونی آسکینا دارای چسبی سیلیکونی است که به راحتی بر روی پوست می چسبد. لایه سیلیکونی متخلخل این پانسمان اجازه عبور ترشحات و اگزودا به سمت لایه فوم را می دهد و ظزفیت جذب فوم را بالا می برد.
38,700 تومان

پانسمان هیدروزورب کامفورت هارتمن

پانسمان هیدروزورب کامفورت هارتمن، ژل شفاف ورقه ای هیدروسلولار است که برای حفظ رطوبت زخم بسیار موثر می باشد. این پانسمان جهت زخم های سطحی گرانوله و اپتلیزه با ترشح کم، جوش های آبله مرغان، زونا و بیماری های پوستی مناسب می باشد.

20,400 تومان

پانسمان پرمافوم بدون چسب هارتمن

پانسمان پرمافوم بدون چسب هارتمن با کاهش فشار از روی زخم و توزیع آن به افزایش سرعت ترمیم کمک می کند و خطر خیس خوردگی در تعویض های طولانی مدت را کاهش می دهد و محافظت خوب از پوست اطراف زخم می باشد.

0 تومان

کامفیل مربعی کلوپلاست

کامفیل مربعی کلوپلاست به تنهایی جهت ترمیم زخم های سطحی با ترشح کم تا متوسط و یا به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بیاتین آلژینات استفاده می شود.

31,000 تومان

کامفیل شفاف کلوپلاست

کامفیل شفاف کلوپلاست قابلیت کاربرد به تنهایی جهت محافظت و ترمیم زخم‎های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح و یا به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بیاتین آلرژینات را دارد، همچنین مناسب‎ترین پانسمان جهت انواع سوچورهای جراحی می‎باشد.

30,500 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 38,700 تومان
ريال0 ريال38700