داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

فیس دوکس (Facedoux)

شرکت البرز تجارت یگانه با بهره گیری از پیشرفته ترین دستاوردهای روز دنیا در زمینه بکارگیری از سیستم های فوق مدرن انتقال مواد موثره کازمتیک به لایه های درونی پوست، پس از سال ها تحقیق، ممارست و نوآوری موفق به تولید فرآورده‌های تخصصی درموکازمتیک تحت نام فیس دوکس (Facedoux) گردیده است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم لیفتازوم سی فیس دوکس 40 میلی لیتر

کرم لیفتازوم سی فیس دوکس سفتی پوست صورت را تا حد زیادی کاهش داده و باعث افزایش کلاژن و الاستین پوست صورت نیز می شود. این کرم موجب کاهش تعداد سلول های آسیب دیده ناشی از نور آفتاب و ترمیم آسیب های وابسته به افزایش سن پوست نیز می گردد.

39,800 تومان

کرم روشن کننده بدن پیگمازوم فیس دوکس 75 میلی لیتر

کرم روشن کننده بدن پیگمازوم فیس دوکس حاوی موثرترین کمپلکس روشن کننده و آنتی اکسیدان به صورت ترکیبات انکپسوله لیپوزومال است. این کرم به رفع لک های ناحیه کشاله ران، زیر بغل، چین آرنج، چین زانو، درگاهی زنان و بین و زیر سینه ها کمک می کند.

51,000 تومان

کرم مرطوب کننده قوی هیدرازوم فیس دوکس مخصوص صورت و دست مناسب پوست های خشک و حساس 50 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده قوی هیدرازوم فیس دوکس مناسب پوست های خشک، خیلی خشک و حساس می باشد. این کرم باعث رطوبت رسانی به عمیق ترین لایه های پوست شده و با اثر 24 ساعته اش از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

27,500 تومان

کرم دور چشم هیدرازوم فیس دوکس مناسب انواع پوست 15 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده دورچشم هیدرازوم فیس دوکس حاوی موثرترین کمپلکس مرطوب کننده و آنتی اکسیدان است که پوست حساس اطراف چشم را آبرسانی و مرطوب می کند.

35,000 تومان

کرم مرطوب کننده دست هیدرازوم فیس دوکس مناسب پوست های خشک و حساس 75 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده دست هیدرازوم فیس دوکس مناسب پوست های خشک و حساس بوده و خاصیت ضد چروک داشته که از پیری پوست محافظت می کند.

18,200 تومان

کرم ضد چروک لیفتازوم فیس دوکس مناسب انواع پوست 40 میلی لیتر

کرم ضد چروک لیفتازوم فیس دوکس ضد چروک، احیا کننده و بازسازی کننده پوست صورت و گردن می باشد. این کرم هیپو آلرژنیک بوده و دارای PH سازگار با پوست می باشد.

40,000 تومان 44,000 تومان

کرم ضد چروک دست لیفتازوم فیس دوکس مناسب انواع پوست 50 میلی لیتر

کرم ضد چروک دست لیفتازوم فیس دوکس به کاهش چین و چروک های پوست دست کمک کرده و موجب افزایش قوام و استحکام پوست دست می گردد. همچنین از شل شدن و افتادگی پوست دست جلوگیری می کند.

28,900 تومان

کرم مرطوب کننده قوی بدن هیدرازوم فیس دوکس مناسب پوست های خشک و حساس 150 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده قوی بدن هیدرازوم فیس دوکس مناسب جهت مرطوب کردن پوست بدن می باشد که هیپوآلرژنیک و دارای PH سازگار با پوست بوده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

35,000 تومان

کرم روشن کننده صورت پیگمازوم فیس دوکس 50 میلی لیتر

کرم روشن کننده صورت پیگمازوم فیس دوکس حاوی موثرترین کمپلکس روشن کننده و آنتی اکسیدان به صورت ترکیبات انکپسوله لیپوزومال بوده که به کاهش لک و تیرگی ناشی از نور آفتاب، اسکار زخم ها، جوش ها و افزایش سن بر روی صورت کمک می کند.

42,000 تومان

کرم روشن کننده دست پیگمازوم فیس دوکس مناسب انواع پوست 50 میلی لیتر

کرم روشن کننده دست پیگمازوم فیس دوکس حاوی موثرترین کمپلکس قوی ضد لک و تیرگی لیپوزومال می باشد که به کاهش لک و تیرگی ناشی از نور آفتاب، اسکار زخم ها و یا جوش ها و افزایش سن کمک می کند.

27,500 تومان

شامپو کراتوگین دی فیس دوکس مناسب شوره خشک 200 میلی لیتر

شامپو کراتوگین دی فیس دوکس شامپویی دارای عملکرد ضد شوره و ضد باکتریال فوق العاده ای است که حاوی ترکیبی اختصاصی از مواد ترمیم کننده، مرطوب کننده و تقویت کننده مو می باشد. این محصول مناسب موهای خشک تا معمولی است.

19,800 تومان

کرم ضد آفتاب رنگی فتوزوم فیس دوکس ⁺SPF 50 مناسب پوست های چرب 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب رنگی فتوزوم فیس دوکس دارای سیستم جدید محافظت از DNA و سلول های بنیادی پوست می باشد. همچنین دارای حداکثر حفاظت در برابر اشعه ماورا بنفش (UVB,UVA) و اشعه مادون قرمز (IR) است.

48,500 تومان
حداقل: 12,600 تومان حداکثر: 51,000 تومان
ريال12600 ريال51000