مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

فیشر کیندر (Fisher Kinder)

شرکت مارینوکس یک کمپانی معتبر آلمانی است که مکمل های غذایی با کیفیت بالا مانند فیشر کیندر (Fisher Kinder) را به مشتریانش در سراسر دنیا عرضه می کند. هدف اصلی این شرکت وارد کردن مکمل های غذایی مارینوکس، کیندر و فلکسان است و تلاش می کند که مکمل‎ ای غذایی مناسب مردم را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت مناسب در اختیار متقاضیان قرار دهد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شربت ریلکسیو فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت ریلکسیو فیشر کیندر یک مکمل گیاهی است که با ایجاد احساس آرامش در کودکان و نوجوانان به کاهش استرس و اضطراب کمک کرده و در نهایت باعث بهبود کیفیت خواب و عملکرد ذهنی و رشد مطلوب می‌شود.

150,000 تومان

شربت اپتایزر فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت اپتایزر فیشر کیندر حاوی عصاره‌های گیاهی، آهن، ید و ویتامین‌های مورد نیاز در کودکان و نوجوانان است که به صورت کاملاً طبیعی باعث تقویت و افزایش اشتها می‌شود. به دلیل بکار رفتن ترکیبات گیاهی و طبیعی مصرف این فرآورده جهت افزایش اشتها هیچ‌گونه عوارض جانبی به همراه ندارد.

40,000 تومان

شربت رویال ژلی فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت رویال ژلی فیشر کیندر انواع ویتامین ها و مواد معدنی که برای رشد و حفظ سلامت کودک شما ضروری است را فراهم می کند. این مکمل حاوی ماده طبیعی رویال ژلی است که به عنوان غنی ترین ماده مغذی می باشد، که مقاومت و ایمنی بدن را افزایش می دهد.

60,000 تومان

شربت زینک پلاس فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت زینک پلاس فیشر کیندر مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن و رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان می باشد. این محصول حاوی زینک، ویتامین های B1 ،B2 ،B3 ،B5 ،B6 ،B8 ،B9 ،B12 و ویتامین C می باشد.

30,000 تومان

شربت مولتی + زینک فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت مولتی + زینک فیشر کیندر حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری جهت حفظ سلامتی کودکان و نوجوانان می باشد. با توجه به نقش این ویتامین ها در سوخت و ساز بدن و تولید انرژی، مصرف این محصول برای همه کسانی که زندگی پر جنب و جوشی دارند، بسیار مفید خواهد بود.

49,000 تومان

شربت ایموفیکس فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت ایموفیکس فیشر کیندر حاوی ترکیباتی است که باعث تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می شود، این فرآورده حاوی عصاره های گیاهی، روی، ویتامینA ،D3 ،C می باشد، که برای تقویت سیستم ایمنی بدن در کودکان و نوجوانان تاثیر بسزایی دارد، همچنین باعث افزایش مقاومت طبیعی بدن آنها می شود.

30,000 تومان

شربت فرومین فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت فرومین فیشر کیندر حاوی آهن، 4 نوع ویتامین و املاح ضروری (مس) برای کودکان و نوجوانان است که آهن مورد نیاز بدن، ویتامین و املاح ضروری (مس) را تامین می نماید.

30,000 تومان
حداقل: 30,000 تومان حداکثر: 150,000 تومان
ريال30000 ريال150000