مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تجربه عالی خرید اینترنتی بهترین محصولات قبل از اصلاح با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت به همراه مشاوره تخصصی در فروشگاه آنلاین مثبت سبز.

قبل از اصلاح

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

فوم اصلاح راساژ اکسپرس لیراک 150 میلی لیتر

فوم اصلاح راساژ اکسپرس لیراک سبب بهترین اصلاح ضمن محافظت از پوست می شود. این محصول مرطوب کننده، ضد قرمزی و خارش پوست است.

94,860 تومان

فوم اصلاح آقایان نوکس مناسب انواع پوست 150 میلی لیتر

ژل فوم اصلاح آقایان نوکس با رفع التهابات پوستی، اصلاح را بدون ایجاد حساسیت، دلچسب کرده و به کاهش برگشتگی مو به پوست کمک می کند. این فوم مناسب برای هر نوع پوست حتی پوست های حساس می باشد که حاوی گلیسرین جهت رطوبت رسانی عمیق به پوست است.

59,000 تومان

خمیر قبل از اصلاح سنستیو اکتیو کامفورت نیوآ مناسب آقایان 100 میلی‌لیتر

خمیر اصلاح نیوآ مدل سنسیتیو اکتیو کامفورت کف متراکم و کرمی مانند دارد که حاوی مواد معدنی و ویتامین‌های لازم است. این خمیر تاثیر زیادی در پیشگیری از سوختگی با تیغ و حفظ لطافت و نرمی پوست را دارد.

27,700 تومان

خمیر قبل از اصلاح نیوآ اورجینال مایلد مناسب آقایان 100 میلی لیتر

خمیر اصلاح نیوآ مدل اورجینال مایلد در حجم 100 میلی لیتری، کف متراکم و کرمی مانندی دارد که حاوی مواد معدنی و ویتامین های لازم برای پوست است. این خمیر تاثیر زیادی در پیشگیری از سوختگی با تیغ و حفظ لطافت و نرمی پوست را دارد.

27,700 تومان

فوم قبل از اصلاح نیوآ مدل سیلور پروتکت مناسب آقایان 200 میلی لیتر

فوم اصلاح سیلور پروتکت نیوآ با فرمول پیشرفته  خود که با جدیدترین فناوری مراقبت پوست ساخته شده و حاوی یون های ضد باکتری نقره، بابونه و پرو ویتامین B5 است. سازگاری محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.

39,200 تومان

ژل قبل از اصلاح نیوآ مدل سیلور پروتکت آقایان 200 میلی لیتر

ژل قبل از اصلاح سیلور پروتکت نیوآ دارای فرمول پیشرفته ای است که با جدیدترین فناوری مراقبت پوست ساخته شده و حاوی یون های ضد باکتری نقره، بابونه و پرو ویتامین B5 است. سازگاری اين محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.

47,800 تومان

ژل قبل از اصلاح Q10 اسکین انرژی نیوآ 200 میلی لیتر

ژل قبل از اصلاح نیوآ Q10 اسکین انرژی، با استفاده از کوآنزیم Q10 و یک فرمول پیشرفته برای احیا و شادابی پوست اصلاحی تمیز و راحت را به ارمغان می آورد. Q10 دفاع آنتی اکسیدانی موجود در خود پوست را فعال کرده، بازسازی آن را بهبود می بخشد، به پوست انرژی می دهد.

47,800 تومان

فوم قبل از اصلاح اورجینال مایلد نیوآ مناسب آقایان 200 میلی لیتر

فوم قبل از اصلاح اورجینال مایلد نیوآ، حاوی ویتامین E و عصاره آلوئه ورا، از خشکی و سوزش پوست جلوگیری کرده و آن را در برابر صدمات احتمالی اصلاح محافظت می کند. این فوم با استفاده از فناوری محافظت پوست، سر خوردن تیغ را آسان تر کرده و پوست در برابر خطر بریدگی محافظت می کند.

40,000 تومان

خمیر اصلاح آرکو من مدل فرش 100 گرم

خمیر اصلاح آرکو من مدل فرش همراه با ویتامین E، از پوست در برابر بریدگی و خراش محافظت می کند. و همچنین این محصول بدون الکل و ضد باکتری بوده و پس از اصلاح، خنک ‎کننده و طراوت ‎بخش پوست است.

4,500 تومان

خمیر اصلاح آرکو من مدل هیدرات 100 گرم

خمیر اصلاح آرکو من مدل هیدرات مرطوب کننده فوق العاده برای صورت و گردن می باشد. این محصول حاوی ویتامین E است و مناسب برای یک اصلاح راحت و آسان می باشد.

16,000 تومان

خمیر اصلاح آرکو من مدل کول 100 گرم

خمیر اصلاح آرکو من مدل کول خنک کننده و نرم کننده پوست صورت و گردن می باشد. این محصول همچنین سوزش و التهاب ناشی از تیغ را کاهش می دهد.

16,000 تومان

خمیر اصلاح آرکو من مدل کامفورت 100 گرم

خمیر اصلاح آرکو من مدل کامفورت با ایجاد لایه ای بر روی پوست باعث نرم تر شدن ریش می شود و از تماس مستقیم و خطرناک تیغ با پوست جلوگیری می کند و به همین دلیل می توان به راحتی تیغ یا خودتراش را در همه ی جهات و زاویه ها بر روی پوست کشید و نگران زخمی شدن پوست نشد.

16,000 تومان
حداقل: 16,000 تومان حداکثر: 85,400 تومان
ريال16000 ريال85400