مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لایه بردار صورت

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم لایه بردار کترل بایول 30 گرم

کرم لایه بردار کترل بایول حاوی ترتینوئین بوده که‌ برای‌ درمان‌موضعی‌ آكنه‌ ولگاریس‌ به‌كار می‌رود. به‌علاوه‌ از این‌ دارو گهگاه‌ در درمان ‌اختلالات‌ كراتین‌سازی‌ و زگیل‌های‌ صاف‌ نیز استفاده‌ می‌شود، همچنین کرم کترل جهت لایه برداری پوست صورت کاربرد دارد.

19,500 تومان

ژل مرطوب کننده ای سی گلیکولیک 20 سسدرما مناسب پوست چرب 50 میلی لیتر

ژل مرطوب کننده ای سی گلیکولیک ۲۰ سسدرما حاوی ۱۵% اسید گلیکولیک است که سبب افزایش رطوبت پوست شده و دارای خاصیت بازسازنده، ترمیم‌کننده پوست، محرک ساخت کلاژن و الاستین و کاهش‌دهنده چروک‌های سطحی پوست صورت است.

256,000 تومان

کرم ای سی گلیکولیک 20 سسدرما مناسب پوست خشک و خیلی خشک 50 میلی لیتر

کرم ای سی گلیکولیک ۲۰ سسدرما حاوی اسید گلیکولیک ۱۵% به فرم آزاد و لیپوزومی شده است. این کرم بازسازی و مرطوب‌کننده پوست‌های خشک و دهیدراته است که لطافت و کیفیت خود را از دست داده‌اند.

257,000 تومان

کرم مغذی ای سی گلیکولیک کلاسیک سسدرما مناسب پوست خشک و خیلی خشک 50 میلی لیتر

کرم مغذی ای سی گلیکولیک کلاسیک سسدرما حاوی اسید گلیکولیک ۸% به فرم آزاد و لیپوزومی شده که پوست را بازسازی، مرطوب و ترمیم می‌کند.

197,600 تومان

صابون لایه بردار لوفا کاپوس 125 گرم

صابون لایه بردار لوفا کاپوس سلول های مرده پوست را جدا کرده و بدون ایجاد التهاب موجب شفافیت و روشنی پوست می گردد. این صابون به دلیل داشتن ذرات ریز لوفا در اثر شستشو سبب لایه برداری پوست یا پوست اندازی می شود.
35,400 تومان

کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت 40 میلی لیتر

کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت حاوی اسیدهای میوه و سایر عوامل موثر در لایه برداری از پوست می باشد که بدون ایجاد حساسیت در پوست به لایه برداری می پردازد.

38,700 تومان

ماسک لایه بردار رگال 75 میلی لیتر

ماسک لایه بردار رگال موجب تمیز شدن پوست شده و موجب رفع سلول های مرده و چربی پوست می شود. این لایه بردار به سبب ترکیبات رطوبت رسان عمقی نه تنها باعث خشک شدن پوست نمی شود بلکه لطافت و نرمی را به پوست می بخشد.

43,000 تومان

ژل لایه بردار %15 AHA پرودرما مناسب انواع پوست 40 میلی لیتر

ژل لایه بردار %15  AHAپرودرما با بهره مندی از ترکیبات موثر در لایه برداری و از بین بردن لایه های مرده پوست به همراه عصاره های گیاهی التیام بخش و رطوبت رسان، علاوه بر کمک به ساخت سلول های جدید پوستی، موجب افزایش شفافیت، کمک به رفع جای جوش و همچنین کاهش چین و چروک، لک، تیرگی و زبری پوست خواهد شد

28,400 تومان

کرم لایه بردار آسرولا اوتی مناسب پوست های چرب و دارای جوش 150 میلی لیتر

کرم لایه بردار آسرولا اوتی سلول های شاخی و آلودگی ها را از سطح پوست پاک می کند. داخل منافذ به وسیله عملکرد طبیعی آنزیم پاپایا، آسرولا و آلوئه ورا به خوبی پاک می کند. علاوه بر ممانعت از ایجاد جوش با برطرف کردن مشکلات ساختاری پوست، نرمی و لطافت را در پوست تامین می کند.

60,000 تومان

ژل لایه بردار عسل اوتی مناسب پوست های معمولی تا خشک 150 میلی لیتر

ژل لایه بردار عسل اوتی با بهره گیری از خواص موثر عسل به ملایمت لایه های مرده پوست را از بین می برد. با تمیزی منافذ پوست باعث صاف، روشن و شاداب شدن پوست می شود.

43,000 تومان

پولیش صاف کننده و نرم کننده پوست دکتر مورد مناسب انواع پوست 100 میلی لیتر

پولیش صاف کننده و نرم کننده پوست دکتر مورد شوینده ای مناسب پوست ‏های دارای منافذ باز و جوش های سر سیاه است که آلودگی ها را از سطح و عمق پوست پاک کرده و پوست را درخشان تر می کند.

199,000 تومان

کرم جوان کننده AHA 10 مای 50 میلی لیتر

کرم جوان کننده AHA 10 مای جوان کننده، لایه بردار و مرطوب کننده پوست می باشد. آلفاهیدروکسی اسیدهای گوناگون به همراه ویتامین A موجود در این کرم پوسته ریزی سلول های مرده پوست و نیز رشد سلول های جدید را تحریک کرده و با صاف کردن چین و چروک های ریز پوست، به آن نمایی صاف، درخشان و روشن تر می بخشد.

30,000 تومان
حداقل: 6,160 تومان حداکثر: 257,000 تومان
ريال6160 ريال257000