داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لورآل (Loreal)

لورآل (Loreal) بزرگترین شرکت لوازم آرایشی و زیبایی در جهان است که در سال ۱۹۰۹ توسط شیمی‌دان فرانسوی اوژن شولر در شهر پاریس تاسیس شد. شولر در سال ۱۹۰۷ اولین رنگ موی شیمیایی جهان را ابداع کرد و سال بعد فعالیت تجاری خود را با نام «شرکت رنگ موی بی ‌ضرر فرانسوی» پایه‌گذاری کرد که بعدها به لورآل تغییر نام داد. فعالیت این شرکت بر توسعه و تولید محصولاتی چون رنگ مو، کرم های مراقبت از پوست، مو و ضد آفتاب، لوازم آرایشی، عطرها و ترکیبات معطر تمرکز دارد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم تغذیه کنننده موهای خشک و وز لورآل مدل اکسترا اوردینری اویل السو حجم 150 میلی لیتر

کرم موهای خشک و وز لورال بواسطه انواع روغن های موجود در آن از جمله روغن سویا، بابونه، نارگیل و آملا دارای خواص ترمیم کنندگی و محافظت کنندگی می باشد. این کرم بدون ایجاد احساس چربی و سنگینی موجب صاف شدن موهای وز و مجعد می گردد.

60,000 تومان

کرم موهای رنگ شده لورآل مدل Color Vive حجم 150 میلی لیتر

کرم موهای رنگ شده لورال از مواد مغذی و فیلترهای محافظت کننده غنی شده است که موها را به صورت عمقی تغذیه کرده و آن ها را نرم و لطیف می کند. این محصول باعث افزایش درخشندگی موها و تثبیت رنگ مو خواهد شد.

60,000 تومان

ریمل حجم دهنده میس هیپی لورآل

ریمل حجم دهنده میس هیپی لورآل دارای برسی با موهای کوتاه و بند است که به خوبی مژه ها را حجم داده و با رنگ تیره ای که دارد کاملا آنها را مشکی می کند. ماندگاری بالای ریمل و عدم ریزش آن در زیر چشم به شما این امکان را می دهد تا در طی روز بدون نگرانی از آن استفاده نمایید. این محصول از لحاظ حساسیت چشمی تست شده است و قابل استفاده همراه با لنز می باشد. 

87,000 تومان

ریمل حجم دهنده میلیون لشز اکسس لورآل

ریمل حجم دهنده لورآل قابلیت حجم دهی مژه ها را تا سه برابر دارد. این ریمل حاوی ترکیبی از سیلیکون و وکس می باشد، که از چسبیدن مژه ها به یکدیگر و تجمع ریمل روی مژه ها جلوگیری می کند و به دلیل داشتن رنگدانه های سیاه، مژه ها را مشکی نشان می دهد. ترکیبات پلیمری در این محصول لایه نرم و نازکی روی مژه ایجاد می کند که پس از خشک شدن مژه ها ، بدون ایجاد حس سنگینی آنها را به سمت بالا حالت داده و مانع از خم شدن آنها به سمت پایین می شود و این حالت را تا پایان روز حفظ می نماید. 

65,200 تومان

ریمل حجم دهنده مگا ولوم کلاژن لورآل

ریمل حجم دهنده مگا ولوم کلاژن لورآل دارای خاصیت حجم دهندگی بسیار بالا (15 برابر) و ماندگاری 24 ساعته است. حاوی کلاژن بوده و فرچه آن به گونه ای طراحی شده که مژه های ریز جلوی چشم را نیز به خوبی پوشش می دهد. در مقایسه با سایر ریمل های حجم دهنده، حالت مژه ها را بیشتر حفظ می کند.

72,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 5.15 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 5.15 لورآل بلوطی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

72,000 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 4.15 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 4.15 لورآل قهوه ای با انعکاس دودی ماهگونی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

70,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 01 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 01 لورآل بلوند پلاتین می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

72,000 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 6 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 6 لورآل بلوند تیره می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

72,000 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 9.3 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 9.3 لورآل بلوند خیلی روشن با انعکاس طلایی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

72,000 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 6.41 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 6.41 لورآل فندقی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

72,000 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 300 سری کستینگ

کیت رنگ مو لورآل شماره 300 سری کستینگ، به رنگ قهوه ای خیلی تیره، تقویت کننده مو و بدون آمونیاک است. این رنگ مو دارای فرمولاسیون منحصربه فرد و حاوی ژل رویال می باشد. که با انتخاب انعکاس مورد علاقه خود می توانید جلوه ای متفاوت و درخشان به رنگ موی خود ببخشید.

65,000 تومان
حداقل: 12,400 تومان حداکثر: 87,000 تومان
ريال12400 ريال87000