مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لورآل (Loreal)

لورآل (Loreal) بزرگترین شرکت لوازم آرایشی و زیبایی در جهان است که در سال ۱۹۰۹ توسط شیمی‌دان فرانسوی اوژن شولر در شهر پاریس تاسیس شد. شولر در سال ۱۹۰۷ اولین رنگ موی شیمیایی جهان را ابداع کرد و سال بعد فعالیت تجاری خود را با نام «شرکت رنگ موی بی ‌ضرر فرانسوی» پایه‌گذاری کرد که بعدها به لورآل تغییر نام داد. فعالیت این شرکت بر توسعه و تولید محصولاتی چون رنگ مو، کرم های مراقبت از پوست، مو و ضد آفتاب، لوازم آرایشی، عطرها و ترکیبات معطر تمرکز دارد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کیت رنگ مو لورآل شماره 5.15 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 5.15 لورآل بلوطی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

71,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 4.15 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 4.15 لورآل قهوه ای با انعکاس دودی ماهگونی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

71,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 01 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 01 لورآل بلوند پلاتین می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

71,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 6 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 6 لورآل بلوند تیره می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

71,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 9.3 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 9.3 لورآل بلوند خیلی روشن با انعکاس طلایی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

71,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 6.41 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 6.41 لورآل فندقی می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

71,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 300 سری کستینگ

کیت رنگ مو لورآل شماره 300 سری کستینگ، به رنگ قهوه ای خیلی تیره، تقویت کننده مو و بدون آمونیاک است. این رنگ مو دارای فرمولاسیون منحصربه فرد و حاوی ژل رویال می باشد. که با انتخاب انعکاس مورد علاقه خود می توانید جلوه ای متفاوت و درخشان به رنگ موی خود ببخشید.

64,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 801 سری کستینگ

کیت رنگ مو لورآل شماره 801 سری کستینگ، به رنگ بلوند وانیلی، تقویت کننده مو و بدون آمونیاک است. این رنگ مو دارای فرمولاسیون منحصربه فرد و حاوی ژل رویال می باشد. این محصول مجموعه ای متنوع و زیبا از رنگ ها را ارایه می دهد.

64,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 9 سری اکسلنس

رنگ کیت رنگ موی شماره 9 لورآل بلوند خیلی روشن می باشد. حاوی سرم محافظت کننده، تیوب کرم رنگ، اکسیدان با درپوش برس دار، نرم کننده حاوی کلاژن و دستکش است، که محافظت سه گانه از مو، قبل از رنگ کردن، در حین و بعد از رنگ کردن ایجاد می کند.

71,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 200 سری کستینگ

کیت رنگ مو لورآل شماره 200 سری کستینگ، به رنگ مشکی آبنوسی، تقویت کننده مو و بدون آمونیاک است. این رنگ مو دارای فرمولاسیون منحصربه فرد و حاوی ژل رویال می باشد. با انتخاب انعکاس مورد علاقه خود می توانید جلوه ای متفاوت و درخشان به رنگ موی خود ببخشید.

64,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 415 سری کستینگ

کیت رنگ مو لورآل شماره 415 سری کستینگ، به رنگ شاه بلوطی، تقویت کننده مو و بدون آمونیاک است. این رنگ مو دارای فرمولاسیون منحصربه فرد و حاوی ژل رویال می باشد. با انتخاب انعکاس مورد علاقه خود می توانید جلوه ای متفاوت و درخشان به رنگ موی خود ببخشید.

64,200 تومان

کیت رنگ مو لورآل شماره 426 سری کستینگ

کیت رنگ مو لورآل شماره 426 سری کستینگ، به رنگ خرمایی، تقویت کننده مو و بدون آمونیاک است. این رنگ مو دارای فرمولاسیون منحصربه فرد و حاوی ژل رویال می باشد. این محصول مجموعه ای متنوع و زیبا از رنگ ها را ارایه می دهد.

64,200 تومان
حداقل: 12,400 تومان حداکثر: 71,200 تومان
ريال12400 ريال71200