داروخانه آنلاین دکتر حق نژاد

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لوله اکسیژن

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کَتِتِر مانت هایت کر

کَتِتِر مانت هایت کر برای استفاده در اتاق عمل، ICU و یا رابط بین لوله تراشه و لوله خرطومی است.

7,950 تومان

ایر وی سوپا

ایر وی سوپا یک لوله هوایی دهانی است که زبان را از راه تنفسی دور و تجویز تنفس و اکسیژن از راه دهان را برای بیمار امکان پذیر می کند.

400 تومان

لوله اکسیژن نازال سوپا

لوله اکسیژن نازال سوپا ساخته شده از پلی وینیل کلراید (PVC) نرم و مرغوب جهت راحتی بیمار است که کاملا بی بو بوده و توانایی انتقال حداکثر اکسیژن را دارد.

1,100 تومان

تراکستومی وول لود

تراکستومی وول لود کاف دار که قطر داخلی کاف آن 20 میلی متر، قطر داخلی و قطر خارجی لوله آن به ترتیب 7.5 و 10 میلی متر می باشند، تولید شده است.

38,000 تومان

لوله اکسیژن هورا طب

لوله اکسیژن هورا طب ، لوله ای پلاستیکی است که از ماده ای شفاف و سبک ساخته شده و برای رساندن اکسیژن از کپسول به بینی بیمار استفاده می شود.

890 تومان

اسپیرومتر انگیزشی و تشویقی بازدم پریما

اسپرومتر انگیزشی و تشویقی بازدم پریما وسیله ای بسیار کارآمد، برای پیشگیری از اختلالات ریوی نظیر آتلکازی و پنومونی بعد از اعمال جراحی به کار می روند. استفاده از اسپرومتر انگیزشی و تشویقی بازدم به باد شدن آلوئول های کلاپس شده، حرکت ترشحات به سمت راه های هوایی اصلی و اندازه گیری حداکثر نیروی بازدمی کمک می کند.

39,200 تومان

ماسک اکسیژن کیفیت پژوهان خاتم

ماسک اکسیژن کیفیت پژوهان خاتم ابزاری است برای اکسیژن‌ رسانی به کسانی که دچار کمبود اکسیژن هستند. این افراد بیشتر دچار بیماری‌ های قلبی، ریوی یا مسمومیت با گاز هستند.


2,300 تومان
حداقل: 400 تومان حداکثر: 39,200 تومان
ريال400 ريال39200