مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لوکس (Lux)

لوکس یک برند نام آشنای جهانی است که در سال 1925 به بازار آمد و در بیش از 100 کشور دنیا در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد. هدف لوکس بودن، سمبلی برای زنانگی مدرن است. از این بابت است که لوکس لذت زن بودن در زمان حال را جشن می گیرد. جالبه توجه هست که لوکس اولین صابون عطری بود که در سال 1925 در کشور آمریکا روانه بازار شد و موجی از شکست قیمت صابون های اروپایی وارداتی را به وجود آورد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

صابون لوکس حاوی عصاره بنفشه مدل Secret Bliss حجم 90 گرم

صابون لوکس حاوی عصاره بنفشه دارای عطر و رایحه دل انگیزی می باشد که برگرفته از عطر بنفشه ی ساحل نیل و روغن گیاه الیمی است. این صابون برای شستشوی دست و بدن مناسب است.

3,700 تومان

صابون لوکس حاوی عصاره رز فرانسوی مدل Soft Touch حجم 125 گرم

صابون لوکس حاوی عصاره رز فرانسوی با داشتن کف مناسب پس از شستشو پوست را نرم و لطیف می کند. این صابون برای شستشوی دست و بدن مناسب است.

3,700 تومان

صابون لوکس حاوی عصاره گل های سفید مدل Creamy Perfection حجم 125 گرم

صابون لوکس حاوی عصاره گل های سفید پوست را لطیف و معطر می کند. به دلیل داشتن حالت کرمی پوست را خشک نمی کند و حالت کشسانی پوست را از بین نمی برد.

3,780 تومان

صابون لوکس حاوی عصاره گیاهان دریایی مدل Aqua Sparkle حجم 125 گرم

صابون لوکس حاوی عصاره گیاهان دریایی علاوه بر قدرت پاک کنندگی دارای عوامل نرم کننده نیز می باشد که از خشک شدن پوست بعد از شستشو محافظت می نماید. این صابون در هنگام شستشو کف مناسبی تولید می کند که استفاده از آن را برای دست و بدن راحت می نماید.

2,500 تومان
حداقل: 2,500 تومان حداکثر: 3,780 تومان
ريال2500 ريال3780