مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لیراک (Lierac)

در سال 1975 در فرانسه یک متخصص زیبایی بر آن شد تا با تاسیس لیراک (Lierac) تجربیاتش در مورد زیبایی را در اختیار بانوان قرار دهد و با فرمول موثری که در دست داشت به سرعت در زمینه پوست و جوان سازی رشد کند و به شهرت برسد. هدف لابراتوارهای لیراک از نوآوری، به سال 2003 به ارایه «جایزه تحقیقات درماتولوژیک» بر می گردد که شرکت در آن برای داروسازان سراسر جهان آزاد است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم باست لیفت لیراک 75 میلی لیتر

کرم باست لیفت لیراک محصول ضد چروک، ضد لک و سفت کننده سینه می باشد و حاوی یک کمپلکس سفت کننده از اولیگوپپتیدهای فندق و یک عصاره نارنگی ژاپنی با خواص ضد لک است. از این رو سبب جوانی، شفافیت و سفتی پوست سینه می شود.

296,600 تومان

کرم بادی اسلیم شکم و پهلو لیراک 100 میلی لیتر

کرم بادی اسلیم شکم و پهلو لیراک به طور اختصاصی برای چربی های شکم، بهبود فرم پهلو و سفتی پوست ارائه شده است و حاوی عصاره جلبک قهوه ای برای تاثیر روی چربی شکم و پلی ساکاریدهای گرفته شده از جو جهت سفت کردن پوست می باشد.

0 تومان

کرم بادی اسلیم شب لیراک 200 میلی لیتر

کرم بادی اسلیم شب لیراک ضد سلولیت قوی برای شب است. این محصول هنگام شب به درمان علائم قابل رویت سلولیت کمک می کند، سلولیت های مقاوم و برآمدگی و فرو رفتگی های پوست (پوست پرتقالی) را نیز درمان می کند.

0 تومان

کرم آرکسکین پلاس لیراک مناسب پوست های خشک و خیلی خشک 50 میلی لیتر

کرم آرکسکین پلاس لیراک جهت درمان چروک و افتادگی پوست در اثر تغییرات هورمونی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول حاوی عصاره صدف دریایی و غنی شده با عصاره کنجد و عوامل مرطوب کننده جهت ایجاد احساس راحتی در پوست است.

276,700 تومان

کرم ضد چروک دری دی یم لیراک مناسب پوست های خشک و خیلی خشک 50 میلی لیتر

کرم ضد چروک دری دی یم لیراک مناسب پوست های خشک و خیلی خشک و 100% گیاهی بوده و همراه با عوامل مرطوب کننده پوست، به مقابله با پیری زودرس پوست می پردازد. این کرم سرشار از ویتامین E، عصاره های گیاهی فعال جهت ترمیم و بازسازی پوست و عوامل ضد رادیکال آزاد می باشد.

296,600 تومان

محلول فیتولستیل لیراک 75 میلی لیتر

محلول فیتولستیل لیراک حاوی %84 کمپلکس گیاهی بازسازنده است که سبب کاهش ترک های پوستی می شود. این محلول ترک های پوست پس از بلوغ، بارداری یا تغییرات وزن را برطرف می نماید.

257,000 تومان

ژل فیتولستیل لیراک 200 میلی لیتر

ژل فیتولستیل لیراک حاوی %35 کمپلکس گیاهی آلکمیلا، عشقه و گیاه دم اسب می باشد. این محصول با ساختار غیر چرب، از ترک های پوست پس از بلوغ، بارداری یا تغییرات هورمونی و وزن جلوگیری می نماید.

257,000 تومان

ژل دور چشم آقایان لیراک 15 میلی لیتر

ژل دور چشم آقایان لیراک به دلیل دارا بودن سه عصاره گیاهی آلکمیلا، عشقه و دم اسب، خاصیت ضد چروک و ضد پف و به دلیل وجود عصاره گیاه آرنیکا بوچربروم خاصیت ضد تیرگی دارد.

197,600 تومان

فوم اصلاح راساژ اکسپرس لیراک 150 میلی لیتر

فوم اصلاح راساژ اکسپرس لیراک سبب بهترین اصلاح ضمن محافظت از پوست می شود. این محصول مرطوب کننده، ضد قرمزی و خارش پوست است.

94,860 تومان

فلوئید پری می یم آقایان لیراک 40 میلی لیتر

فلوئید پری می یم آقایان لیراک با تکنولوژی پیشرفته و چند کاره حاصل بهترین تحقیقات لیراک می باشد که قوی ترین راه حل برای درمان علائم پیری پوست (چروک، خطوط و افتادگی)، خستگی و التهاب پوست را ارائه کرده است.

375,700 تومان

ژل کرم آنتی فتیگ لیراک مخصوص آقایان 50 میلی لیتر

ژل کرم آنتی فتیگ آقایان لیراک دارای مجموعه ای از عوامل انرژی بخش و شاداب کننده است که به مقاومت پوست در برابر خستگی و استرس کمک می کند.

149,700 تومان

کرم اینی شیاتیک لیراک مناسب پوست های معمولی تا خشک 40 میلی لیتر

کرم اینی شیاتیک لیراک سبب فعال شدن عوامل انرژی بخش سلولی و در نتیجه جوان ماندن سلول ها و پیشگیری از بروز اولین چروک ها می شود. این محصولات حاوی عوامل مرطوب کننده، آمینو اسیدهای مورد نیاز پوست و همچنین مقدار زیادی ویتامین C است.

257,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 723,400 تومان
ريال0 ريال723400